• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Rūta Ščiogolevaitė: Bėgioti gali būti visai smagu

Autorius: Vilniaus Maratono spaudos tarnyba
2011-09-01 12:45:00

Užsukusi į sporto prekių parduotuvę „Winner Sport“ išsirinkti naujų bėgimo batelių, atlikėja Rūta Ščiogolevaitė gavo pasiūlymą išbandyti jėgas Vilniaus maratone.
 
 
Savo malonumui bėgiojanti dainininkė patikino, kad trumpiausią distanciją,  mažąjį maratoną, ji įveiktų be didelio vargo. Iš Vilniaus maratono direktoriaus Evaldo Martinkos rankų imdama simbolinį dalyvio numerį R.Ščiogolevaitė pažadėjo, kad jei tik pavyks varžybas suderinti su koncertų grafiku, rugsėjo 11 dieną, kartu su kitais bėgikais stos prie starto linijos.

Žavi „Lietuvos talentų“ komisijos narė prisipažino, kad mokykloje labai nemėgo krosų, o dabar vis dažniau aunasi bėgimo batelius. Bėgimą, kaip malonų ir naudingą užsiėmimą jai padėjo atrasti sūnelis Adomas.

 „Bėgioti pradėjau ne todėl, kad norėjau, o todėl, kad buvau priversta. Kažkada mažyliui reikėjo pripūsti dviračio padangą, todėl  teko spręsti: ar eiti pusantro kilometro pėstute iki degalinės, ar važiuoti automobiliu. Kadangi oras buvo geras, išėjome pėstute. Adomas važiavo dviračiu, todėl, kad suspėčiau paskui jį, teko pabėgėti. Tada ir supratau, kad tai gali būti visai smagu“, – pasakojo R.Ščiogolevaitė.
 
Moteris nesilaiko specialaus treniruočių grafiko, bėgioja kai turi laiko. Dažniausiai treniruotė trunka apie valandą.
 
„Gyvenu už miesto, todėl bėgioju dviračių taku, kuris yra prie mūsų namų. Labai patogu, Adomas mina dviratį, o aš tuo metu galiu pabėgioti. Jei pavargstu, bėgimą pakeičiu ėjimu. Pastebėjau, kad tokios treniruotės suteikia daugiau fizinių jėgų, lavina ištvermę“, – džiaugėsi atlikėja.
 

Sunkiausia R.Ščiogolevaitei ne prisiversti pabėgioti, o rasti laiko šiam užsiėmimui. Sportas jai padeda atsipalaiduoti po sunkios dienos  ir geriau jaustis.

„Mano toks darbas, kad dažnai tenka sėdėti automobilyje arba studijoje prieš kameras vos ne visą dieną. Todėl grįžus namo norisi pajudėti. Be abejo, bėgimas ne tabletė, kurią išgeri ir praeina galvos skausmas ar nuovargis, tačiau jo teikiamą naudą tikrai jaučiu“, – sakė ji.

Atlikusi dinaminį pėdos tyrimą ir pagal jo duomenis išsirinkusi naujus „adidas“ batelius, atlikėja nepraleido progos užšokti ant bėgimo takelio ir pažingsniuoti.

„Čia  bus vietoje treniruotės, nes laukia tikras renginių maratonas. Manau, teisėtai galiu vadintis maratonininke“, – nusijuokė R.Ščiogolevaitė. 

Vilniaus maratone jai kompaniją žada palaikyti ir atlikėja Aistė Pilvelytė, kuri taip pat priėmė iššūkį rugsėjo 11 dieną įveikti mažąjį maratoną – keturis kilometrus.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus