• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sekso skandalo dėka išgarsėjusios žvaigždės

Autorius: Eli
2015-01-09 10:00:00

Sekso skandalo dėka išgarsėjusios žvaigždės
Išgarsėjimą sekso skandalo dėka galima laikyti tikra Holivudo kliše - nemažai pradedančių aktorių, dainininkų, laidų vedėjų išgarsėjo pikantiškiems vaizdeliams pasklidus internete. Tiesa, ne kiekvienas jų sugebėjo tuo pasinaudoti ir populiarumu pasimėgauti ilgiau...

Paris Hilton ir Rick Salomon
Ilgą laiką Paris Hilton buvo žinoma tik nedideliam ratui žmonių - turtinga paveldėtoja nuolat lankydavosi prabangiuose renginiuose, tačiau didelio žiniasklaidos bei visuomenės dėmesio nesulaukdavo.

Pasaulis apie šią blondinę išgirdo po 2004-aisiais nutekėjusios sekso juostos, kurioje ji nusifilmavo su tuometiniu savo vaikinu Rick Salomon. Žvaigždutė akimirksniu sulaukė pasiūlymų filmuotis realybės šou, lengvo turinio filmuose, pradėjo dainininkės bei dizainerės karjerą.

Kim Kardashian ir Ray JGalima drąsiai teigti, kad Kim Kardashian išpopuliarėjo laikantis visų Holivudo tradicijų - internete pasklido įrašas su vos 23-ejų metų sulaukusios Kim ir jos tuometinio vaikino, atlikėjo ir dainų autoriaus Ray J sekso scenomis. Padavusi į teismą vaizdajuostę paviešinusią kompaniją Kim Kardashian bylą laimėjo ir per akimirką praturtėjo 5 milijonais JAV dolerių.

Po keletos metų Kim bei jos didžiulei šeimai buvo pasiūlyta filmuotis realybės šou, kuris transliuojamas jau 7-erius metus!

Pamela Anderson ir Tommy LeeŠviesiaplaukės aktorės bei jos tuometinio vyro Tommy Lee nufilmuotos sekso scenos buvo pavogtos iš jų namų ir išviešintos 1995-aisiais. Pamela Anderson tuo metu jau buvo pakankamai garsi, tačiau šis vaizdo įrašas bei jo po sekęs teismo procesas, krūvos interviu spaudai ir televizijai aktorę kilstelėjo į tikrą populiarumo viršūnę!

Katie Price ir Dane BowersKatie Price niekada nevengė nusirengti ir iki šiol siekia atkreipti dėmesį savo iššaukiančiais apdarais bei elgesiu. Mergina dirbo modeliu, kuomet, dar 1999-aisiais, internete pasklido Katie bei jos tuometinio vaikino Dane Bowers sekso juosta.

Iškart po jos Katie Price karjera ėmė vystytis milžinišku greičiu - mergina ėmė filmuotis televizijoje, dainuoti ir net rašyti knygas.

Verne Troyer ir Ranae ShriderNepamirštamą vaidmenį filmuose apie superšnipą Ostiną Pauersą sukūręs Verne Troyer sudrebino internetą 2008-aisiais, kuomet visi norintieji galėjo pamatyti Verne ir jo tuometinės merginos Ranae Shrider beveik valandą trunkantį sekso įrašą.

Verne kaltę dėl pikantiško video paviešinimo suvertė savo merginai ir net ketino ją paduoti į teismą, o jo mergina Ranae Shrider, savo ruožtu, aktorių liaupsino teigdama, kad „mažas ūgis nublanksta prieš įgūdžius ir techniką.“
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus