• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Selas: skandalistas ar „nykstanti rūšis“

Autorius: Laima Karaliūtė, "Laisvalaikis"
2009-05-27 15:10:00

Selas: skandalistas ar „nykstanti rūšis“
Naujas dainas kuriančio Egidijaus DRAGŪNO-SELO (33) pagrindinis kriterijus nustatant muzikos kokybę - po kūną bėgiojantys šiurpuliukai. Jis kuria iš širdies, todėl yra labai reiklus ir nepripažįsta "chaltūros". Birželio 4-ąją "Olialia Cola" vakarėlyje koncertą surengsiantis Selas dabar džiaugiasi į Vilnių atėjusia vasara, kūryba, draugais ir sūnumi. Gal tik, kaip pats sako, automobilio trūksta.

- Pastaruoju metu gausu informacijos apie tavo skandalus ir asmenines peripetijas. O kas vyksta muzikiniame SEL gyvenime?

- Šiuo metu jau įrašėme 8 naujas dainas albumui (paskutinis SEL albumas "Muzika" išleistas prieš ketverius metus - aut.past). Galiu pasakyti, kad jos stebuklingos. Man šiurpas bėgioja, kai jų klausausi. Muzikine prasme jos jungia hiphopą, ritmenbliuzą ir kitokią šokių muziką. Žodžiu, visiškai naujas SEL skambesys. Po dviejų savaičių pasirodys pirmas albumo singlas "Nupiešiu". Jis padarytas "Biplan" dainos pagrindu. Nors jai jau 10 metų, bet ji yra vienintelė man patinkanti šios grupės daina. Tikiuosi, kad šiais metais pasirodys ir naujas mūsų albumas. O prie konkrečios datos nenoriu prisirišti. Vieną dalyką tik galiu pasakyti tiksliai - visos iš albumo pardavimo gautos lėšos bus paaukotos arba Santariškių vaikų ligoninei, arba vėžiu sergantiems žmonėms.

- Tai pirmas tavo labdaros gestas?
- Mano paties inicijuotas - taip. Tik nenorėčiau, kad tai būtų suprasta kaip reklama. Kaip ir savo muziką, tai darau iš širdies. Gyvenime nors kartą privalau tai padaryti, nes turiu galimybę.

- Sakai, kad klausantis paties sukurtų dainų bėga šiurpuliai. Ar gali savo kūrybą vertinti objektyviai?
- Kodėl ne? Kuriant muziką pagrindinis kriterijus ir yra, kad bėgtų šiurpuliai.

- Ar nemanai, kad SEL jau padarė ką galėjo geriausio muzikoje?
- Taip negalvoju. Iki šiol mūsų koncertų salės pilnos, nes mes nestovime vietoje. Kuriame ne tik muziką, bet ir galvojame apie vaizdo projekcijas, apšvietimą, garsą. Manau, kad geriausia dar nesukurta. Man tik 33 metai.

- Kas turėtų nutikti, kad nuspręstum pasitraukti iš muzikos?
- Jau dabar kartais tokios mintys aplanko. Ypač kai persekiojo tos kvailos bulvarinės TV laidos. Viešumo kaina - stresas. Kad ir kokius šarvus turėtum, tai vargina. Kartais norisi spjauti į viską ir dingti iš čia. -

 Sutik, jei ne tavo skandalingas būdas, SEL nebūtų tokia populiari.
- Sutinku. Pavyzdžiui, pastaruosius metus nieko nenuveikiau muzikos srityje, bet žiniasklaidoje mirgėjau kas savaitę.

- Kas iš pramogų pasaulio galėtų tau prilygti skandalų kiekiu?
- Nežinau... Aš esu, kaip Juozas Statkevičius sako, "nykstanti rūšis" (Šypsosi.) Visada stengiuosi išlikti atviras sau. Nenorėčiau tapti vienu iš tų, kurie apsimestinai meilūs, bučiuojasi su kiekvienu sutiktu ir lipa kitiems per galvas.

- Esi minėjęs, kad muzikanto profesija Lietuvoje neparanki. Kodėl?
- Mane erzina, kai užduoda klausimą: "Ar jūs pragyvenate iš muzikos?" Galiu atsakyti, kad pragyvenu ir labai neblogai. O neparanki todėl, kad nepakankamai daug uždirbu. (Juokiasi.) O jei rimtai, pas mus labai maža muzikos rinka. Jaučiu, kad trūksta erdvės.

- O kokia profesija tau atrodo paranki Lietuvoje?
- Būti "Maximos" akcininku (Juokiasi.)

- Ar su tavimi sunku dirbti?
- Taip, nes esu labai reiklus. Bet mano reiklumas dažniausiai pasiteisina.

- Ar atsimeni, kokią didžiausią baudą esi sumokėjęs už kelių eismo taisyklių pažeidimą?
- Paskutinį mėnesį baudoms išleidau apie 2 tūkst. litų.

- Tavo gyvenime buvo daug moterų, bet nė su viena nesukūrei šeimos. Kaip manai, ar moterys ne tos, ar su tavimi sudėtinga?
- Jau kurį laiką esu vienas. Galiu paskambinti vienai ar kitai ir tai nebus nuodėmė. Džiaugiuosi tuo, nes visą gyvenimą vieną draugystę keitė kita. Nebenoriu ilgalaikių santykių.

- Kodėl?
- Nebenoriu klausytis kažkieno problemų, apmokėti kelionių. Patikėkite, tikrai nesvajoju apie moterį, kurią norėčiau vesti prie altoriaus. Auginu sūnų ir tuo esu patenkintas. Noriu jam skirti kuo daugiau meilės, dėmesio, švelnumo.

- Kokius tavo bruožus norėtum, kad paveldėtų sūnus?
- Gal nuoširdumą. Kita vertus, šiandien būti nuoširdžiam nenaudinga...

- Ar sūnus bendrauja su savo motina?
- Taip. Pavyzdžiui, šiuo metu jis yra pas ją. Esu sveikai mąstantis žmogus, todėl žinau, kad iš vaiko negalima atimti motinos.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus