• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Skaistė Steikūnaitė: "Esu trys viename"

2009-02-26 00:00:00

Skaistė Steikūnaitė:
Laisvalaikis info.

Turbūt nustebtumėte, kad pramogų pasaulyje besisukančiai gražuolei blondinei svarbiausias tikslas - užauginti ir tinkamai išauklėti dukrytę, mylėti ir rūpintis artimaisiais.

Į kitaip formuluojamą klausimą, kokie jos karjeros tikslai, buvo atsakyta: „Gyvenime yra svarbesnių dalykų už grožį ar karjerą”. Tad su merginų trijulės “Olialia pupytės” grupės nare Skaiste Steikūnaite stengsimės kalbėtis apie svarbesnius dalykus.

- Dalyvavai “Mis Lietuva 2002” ir tapai antrąja vicemis, laimėjai “Miss Tourism World Lietuva 2005”, neseniai pasipuošei dviem titulais: trečiosios vicemis ir “Misis švelnumo”, grįžai iš tarptautinio grožio konkurso “Pani Ukraina 2008” (“Misis Ukraina”). Ką davė tie gražuolių rinkimai, be juostos, nuotraukų parodyti vaikams ir dovanų?

- Geriau padaryti nei gailėtis to, ko nepadarei. Manau, kiekviena maža mergaitė nori būti modeliu arba kad ją rodytų per televiziją. Ne išimtis buvau ir aš. Mokykloje jaučiausi kaip bjaurusis ančiukas, pilka, nepasidažiusi, neturėjau draugų, niekas manęs nemylėjo. Dalyvavimas pirmajame konkurse buvo tarsi norėjimas įrodyti tiems mane skriaudusiems ar net pačiai sau, kad galiu laimėti. Nerealus jausmas, kai paskelbia tavo vardą, jautiesi devintame danguje, kaupiasi laimės ašaros.

- Taip, visos nori laimėti... Todėl grožio konkurso užkulisiuose sklinda intrigos ir pavydas... Ar Ukrainoje vykusiame konkurse jutai pavydžius žvilgsnius?

- Visos septyniolika dalyvių buvo labai skirtingos: išvaizda, charakteriais, gyvenimo būdu ir amžiumi (nuo 23 iki 40 metų), bet visos labai draugiškos, todėl jokių neigiamų emocijų nejutau. Ne tik nejutau pavydo, bet ir džiaugiuosi radusi naujų bičiulių.

- Nors Lietuvoje priklausai “Major Image Group” modelių agentūrai, girdėjau, nenori pasirašyti sutarčių su užsienio agentūromis. Kodėl?

- Jeigu toje agentūroje, su kuria pasirašyta sutartis, daug dirbi ir uždirbi - viskas gerai, bet jeigu tau nesiseka su darbais ir gauni darbo pasiūlymų iš aplinkos, kitų agentūrų, negali jų priimti, todėl, manau, geriau būti nepriklausomai. Kaip mėgstu sakyti, esu laisvo oro direktorė, pati renkuosi, su kuo ir kiek dirbti, galiu laviruoti tarp darbo Lietuvoje ir užsienyje.

- Regis, būtent dabar Lietuvoje darbo netrūksta: su kitomis dviem grupės “Olialia pupytės” narėmis plušote filmuodamos vaizdo klipą, leidotės į koncertinį turą po Lietuvą su grupe “Pikaso”. Regis, skrydžius į Milaną kuriam laikui teks atidėti?

- Tikrai sunku, kad negaliu persiplėšti tarp dainavimo ir modelio darbo, nors kol kas man puikiai pavyksta suderinti abu.

- Bet visgi jei reikėtų ant vizitinės kortelės užrašyti vieną žodį, kas tai būtų: dainininkė, šokėja ar modelis?

- Be šansų, neapsispręsčiau, esu trys viename.

- Be kokių grožio priemonių neįsivaizduoji savo kelionių krepšelio?

- Pudra, tušas ir blizgis - trys pagrindiniai dalykai, be kurių neįsivaizduoju savo dienos. Šios priemonės prisižiūrinčiai moteriai yra būtinos, nors ir negausiai jas naudojant.

- Ar pati sau rastum priekaištų dėl išvaizdos?

- Jei galėčiau pasikeisti, norėčiau didesnės krūtinės, ilgesnių kojų, bet iš esmės esu savimi patenkinta.

- Ar turi širdies draugą?

- Šiuo metu širdelė yra laisva.

Genutė ŽALIENĖ

 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus