• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Skyrybos sudaužė sklandų T.Blėdžio gyvenimą

Autorius: Laima Karaliūtė, "Laisvalaikis"
2009-07-08 12:00:00

Skyrybos sudaužė sklandų T.Blėdžio gyvenimą
"Laisvalaikis" nuotr.

Gražūs, beveik idealūs santykiai, ne tik turtingas, bet ir dvasingas gyvenimas. Tokį įvaizdį apie save kūrė manekenė Violeta Repčenkaitė (26) ir jos vyras Titas Blėdis (28). Idilė sugriuvo. Violeta buvo pastebėta intymiai bendraujanti su senu šeimos draugu verslininku Mindaugu Vosyliumi (37). Skyrybų procesas, du mėnesiai be sūnaus ir bandymai sutvarkyti sujauktą gyvenimą. Titas neslepia, toks smūgis jį ištiko pirmą kartą gyvenime.

- Visada teigėte, kad su Violeta esate ideali šeima. Kas atsitiko, kad skiriatės?

- Santykių krizė.

- Tai, kad Violeta susitikinėja su kitu vyru (verslininku, prodiuseriu Mindaugu Vosyliumi - aut. past.) ir vyksta jūsų skyrybos, vadini krize?

- Deja, bet kartais krizės baigiasi skyrybomis.

- Nori pasakyti, kad su Violeta nesate susipykę ir skiriatės draugiškai?

- Mums tenka bendrauti, nes turime sūnų (rugpjūčio mėnesį Matui sueis treji - aut. past.). Jei ne sūnus, gal viskas vyktų kitaip. Stengiuosi nesidraskyti ir į situaciją pažvelgti protingai.

- Ką tau reiškia skyrybos?

- Viskas mano gyvenime klostėsi sklandžiai: mokykla, universitetas, vedybos, vaikas. Ir staiga - bum! Laikas gydo žaizdas. Ypač kai atsiranda kitas žmogus.

- Apie ką čia tu? Turi naują draugę?


- Aš kalbu apie Violetą.

- Kas buvo skyrybų iniciatorius?

- Su Violeta sutarėme neviešinti detalių. Be to, santykiuose man niekada nebuvo svarbu, kas pirmas ištars: "Sudie".

- Sakoma, kad skiriantis nebūna vieno kalto. Ar sutinki?

- Visaip būna. Kiekviena situacija skirtinga.

- Kaip reagavai į viename žurnale išspausdintas paparacų nuotraukas, kuriose Violeta ir M.Vosylius užfiksuoti intymiai bendraujantys viename Turkijos kurorte?

- Žmogiškai. Ką čia ir pridursi? Tik negalvokite, kad nustebau pamatęs juos kartu. Aš viską žinojau. Neoficialios mūsų skyrybos įvyko gerokai anksčiau. O sunkiausia būna tada, kai suvoki, kad nebebūsi kartu su žmogumi.

- Visuomenės akyse tu atrodai nuskriaustas ir išduotas. Ar taip jautiesi?

- Nesijaučiu, nes turiu daug planų, naujos veiklos. Gal kaip tik viskas tik į gera. Stengiuosi, kad kasdienybė nebūtų liūdna, nes sūnaus nematau jau du mėnesius. Ir tai skaudžiausia. Ilgiausias mano ir Matuko išsiskyrimo laikas per trejus metus buvo dvi dienos. O čia - du mėnesiai! Violeta nepasitarusi su manimi jį pasiėmė į keliones užsienyje. Dėl to pykstu ir tikiuosi, kad ateityje tai nepasikartos.

- Ar nepavydi kitam vyrui, kuris dabar su tavo sūnumi praleidžia daugiau laiko?

- Ateityje viskas priklausys nuo manęs ir tikiuosi, kad mano ir sūnaus, kurį labai myliu, ryšis niekada nenutrūks.

- Ar neteks dėl sūnaus globos kreiptis į teismą?


- Labai to nenorėčiau, bet prognozuoti nieko negaliu.

- Ar tau šeima buvo svarbiau nei Violetai?


- Nepasakyčiau. Gimus Matui, Violeta labai pasikeitė. Tapo moteriška. Esu ramus dėl Mato priežiūros. Mes abu esame šeimos žmonės. Aš ir dabar neišsižadu galimybės sukurti šeimą.

- Skyrybos neatgrasė nuo naujų, rimtų santykių su moterimis?

- Žinoma, kad turi praeiti laiko, užgyti žaizdos. Bet nežadu tapti žmogumi, kuris amžiams nusivilia santykiais.

- Esi iš tų vyrų, kurie po skyrybų puola į naujų moterų glėbį?


- Ne. Į santykius visada žiūrėjau rimtai.

- Prieš kelerius metus minėjai, kad Violeta yra tavo svajonių moteris. Kokia moteris galėtų užkariauti tavo širdį dabar?

- Buvo viena svajonių moteris, galbūt atsiras kita. Kol kas jos nėra, todėl sunku pasakyti, kokia ji bus. Neslėpsiu, sutinku nemažai įdomių moterų.

- Kokios moterys tau įdomios?

- Protingos, nuoširdžios, sąžiningos, išsilavinusios. Ir, be abejo, gražios (šypsosi). O idealų niekada neturėjau.

- O turtingos?


- O kas čia blogo, jei moteris turtinga? Svarbiausia, kad žmogus būtų savo protu ir darbu tuos turtus užgyvenęs.

- Vedybas su Violeta pavadintum klaida?


- Juk turiu tokį protingą, šaunų ir gražų sūnų. Vien dėl jo buvo verta tuoktis. O skyrybos? Esu tikras, kad neverta kartu gyventi, jei nesutampa požiūriai į esminius dalykus.

- Anksčiau minėjai, kad nesutampa tavo ir Violetos požiūriai į viešumą. Ji nori jo, o tu ne. Ar tai nepaveikė jūsų santykių?

- Nepritariau Violetos norui nuolatos dalyvauti vakarėliuose, mirgėti žurnalų puslapiuose. Viešumas turi būti saikingas ir tikslingas.

- Nemanai, kad išsiskyręs su Violeta anksčiau ar vėliau gali nebedominti žiniasklaidos?

- Niekada nepasigesiu tuščio dėmesio. Spaudą noriu dominti tik savo veikla.

- Kaip į skyrybas reagavo jūsų šeimos?

- Nė vieniems tėvams nemalonu matyti, kaip jų vaikai skiriasi. Kita vertus, skyrybomis šiandien nieko nenustebinsi. Pažiūrėkite, kiek šeimų skiriasi. Žmonės tampa vis didesniais egoistais.

- Tu nepanašus į užkietėjusi egoistą?

- Bet šeimos santykiai priklauso nuo dviejų žmonių (šypsosi).

- Ar šiandien sutikęs gatvėje M.Vosylių paduotum ranką?

- Nenoriu apie jį kalbėti. Man jis neegzistuoja.

- Minėjai apie naujus iššūkius. Kokie jie?


- Esu prieš mėnesį iš naujo atidaryto restorano "Tores" rinkodaros vadovas. Tiksliau - atsakingas už jo įvaizdį, reklamą, renginius ir net privačius vakarėlius. Dirbti kartu pakvietė restorano direktorius, senas
mano bičiulis. Mano darbas - rinkodara, kurioje turiu patirties. Be to, pažįstu nemažai reikalingų žmonių - potencialių klientų. O ir restoranų verslas mane visada domino. Galbūt ateityje įsteigsiu savo restoraną. Beje, pats kitados dirbau padavėju.

- Koks dabar "Tores"?


- Tai restoranas subtilų skonį ir išlaikytą įvaizdį turintiems žmonėms. Sumažinome anksčiau buvusias kainas, kad ir vidutines pajamas gaunantys žmonės galėtų čia užsukti. Atnaujinome ir valgiaraštį. Ypatingą dėmesį skiriame aptarnavimui, kruopščiai atsirenkame darbuotojus. Tai gali įvertinti kiekvienas užsukęs.

- Ar nerizikinga imtis naujos veiklos ekonominio nuosmukio sąlygomis?

- Nauja veikla dar nėra naujas verslas. Tikiu, kad šis restoranas turi didelį potencialą. Anksčiau šis restoranas taip pat klestėjo. Be to, man pasiūlė geras sąlygas.

- Turi galvoje didelį atlyginimą?

- Niekas man didelių pinigų nesiūlė, bent jau kol kas nepažadėjo. Dėl jaukios atmosferos čia užtrunku kur kas ilgiau nei reikia. Netgi su draugais laisvalaikį praleidžiu. Be to, gerai jaučiuosi, nes dirbu su seniai pažįstamais žmonėmis.

- Kaip žadate konkuruoti su kitomis Užupio kavinėmis?

- Užsukite į visas Užupio kavines savaitgalį ir pamatysite, kad pas mus daugiausia žmonių (šypsosi). Tuo viskas pasakyta. Vasaros pabaigoje planuojame atidaryti naktinį barą. Tai bus vienintelis naktinis baras Užupyje.

- Penki gero restorano kriterijai pagal tave?


- Skani kava, šviežios salotos, aukšta maisto kokybė, geras aptarnavimas, aplinka. Pastarasis "Tores" kriterijus - be konkurencijos. Kur dar Vilniuje rasite lauko terasą su tokiu vaizdu? Nebent Artūro Zuoko namuose (šypsosi).
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus