• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Slaptos vestuvės – nauja mada? (foto)  1 

Autorius: Bazilė
2008-05-20 00:00:00

Slaptos vestuvės – nauja mada? (foto)
"Gamma" nuotr.

Vestuvių diena jauniesiems ypatinga. Ar apie ją turi žinoti visi?

 

Tapo įprasta, kad žvaigždės vestuvėms išleidžia vis didesnes sumas. Taip ne vieną milijoną savo Didžiajai Dienai išleido Elizabeth Hurley su Arunu Nayaru, garsiai nuskambėjo Tomo Cruise ir Katie Holmes, Evos Longorios ir Tony Parkerio vestuvės.

 

Šimtai svečių, knibždėlynas įžymybių, senoviškos pilys, ceremonijos skirtinguose žemynuose, jau nė nekalbant apie įspūdingiausius fejerverkus bei po keliolika kartų besikeičiančius jaunųjų apdarus – visa tai matėme, girdėjome, persisotinome, nors mūsų ten ir nebuvo, alaus midaus negėrėm ir barzdos švarios liko.

 

Tad kuo gi dar galima būtų nustebinti gandų ir pramogų persisotinusią publiką?

 

Nesunku atspėti – ogi paslaptingumu ir tyla. Visiškai slaptos ir netikėtos vestuvės it naujas mados gūsis pastaruoju metu vis dažniau užpučia į prabangoje skendintį Holivudą.

 

Roko grupės „Oasis“ narys Liamas Gallagheris ir jo ilgametė draugė, buvusi merginų grupės „All Saints“ narė Nicole Appleton, šiemet susituokė per Valentino dieną. Ceremonija buvo tokia slapta, kad net vyresnysis Liamo brolis Noelis iki paskutinės minutės nesuprato, kas gi vyksta.

 

 

 
 
Dar vieną staigmeną gerbėjams balandžio pradžioje pateikė seksualioji Beyonce ir jos vaikinas, repuojantis prodiuseris Jay-Z. Jie surengė slaptą tuoktuvių ceremoniją, kurioje dalyvavo tik artimiausi draugai. Žiniasklaida apie tuoktuves sužinojo... neįtikėtina – tik joms jau įvykus! Beje, ir jokių pikantiškesnių detalių apie šią santuoką negirdėti iki šiol – abu jaunavedžiai atsitvėrė nuo žiniasklaidos tylos siena ir vis dar nėra oficialiai patvirtinę fakto, kad jie – vyras ir žmona.
 
 
 

 

Vos spėta apkalbėti pastarosios poros tuoktuvių gandus – ir vėl naujiena! Balandžio 30 d. mažutėje ceremonijoje lyg perkūnas iš giedro dangaus tuoktuvių varpai vienoje iš Bahamų salų nugriaudėjo Mariah Carey ir jos draugo reperio Nicko Cannono porai. Pasak ceremonijoje dalyvavusių šaltinių, viskas įvyko taip netikėtai ir spontaniškai, kad pora net nepasirašė vedybų kontrakto – kol kas tik liudininkų akivaizdoje pasižadėjo vienas kitam amžiną meilę ir ištikimybę.

 

 
 
 
Beje, net ir neišlaikius visiško slaptumo, pasirodo, nuo paparacių pasislėpti įmanoma. Gegužės 7 d. su televizijos žinių vedėja Melissa Theuriau žiedus sumainęs prancūzų aktorius, komikas Jamel Debbouze, taip pasirūpino savo vestuvių saugumu, kad paparaciams tepavyko nufotografuoti... širmą, kuria visos ceremonijos metu buvo pridengti jaunieji.

 

 

Slaptų vestuvių banga vis labiau intriguoja. Kas gi dar susigundys pasekti šia mada? Angelina ir Bradas? Johny Deppas ir Vanessa Paradis? O gal Scarlett Johansson ir Ryan Reynoldsas? Nekantraudami laukiam.   
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2008-07-17 23:09:19
Teisingai daro ...as irgi nenoreciau kad paparacintu mane