• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Staigus posūkis Jolitos Seredaitės gyvenime  8 

2008-09-08 00:00:00

Staigus posūkis Jolitos Seredaitės gyvenime

LNK „Baras“ jai buvo lemtingas, nes ten užsimezgė meilės istorija su gražuoliu barmenu Robertu. Kelerius metus pora gyveno kartu, atrodė, ir vestuvėmis kvepėjo, tačiau jų keliai išsiskyrė.

Prodiuserių kompanijoje „Now Future“ dirbusi 29-erių mergina kurį laiką buvo dingusi iš žiniasklaidos akiračio, todėl daug kam pasirodys netikėta žinia, kad ji ištekėjo už kariškio Vaidoto ir išvyko iš Lietuvos į Daniją.

Su Jolita „Respublikos“ priedas „Brigita“susisiekė elektroniniu paštu.Kaip jautiesi naujoje vietoje?

Jaučiuosi puikiai. Ne pirmą kartą gyvenu užsienyje, todėl džiaugiuosi galimybe pakeisti aplinką. Lietuvoje negaliu užsibūti labai ilgai. Nors ir myliu savo šalį, esu labiau kosmopolitė.

Kur ir kaip įsikūrėte? Ar gražu?

Įsikūrėme nedideliame miestelyje (apie 30 tūks. gyventojų) žemyninėje Danijos dalyje. Miestelis nuostabus, jame gražus senamiestis, yra prieplauka, 11 km iki jūros. Aišku, tai tik provincija, palyginti su Vilniumi, tačiau kadaise ir Vilnių laikiau provincija, kai grįžau namo iš Niujorko. Tuomet buvau prisiekusi sau, kad ateityje gyvensiu tik didmiestyje, o štai dabar pati su malonumu atlėkiau į mažą miestelį. Gyvenimas ir įsitikinimai keičiasi kaip pašėlę.

Kiek žinau, išvažiavai į Daniją paskui savo širdies draugą. Tad dabar tau, ko gero, tinka posakis „meilės tremtinė“?

Nežinau. Jei atvirai, toks posakis labiau sukelia šypseną, nes daugiau asocijuojasi su „aklu“, neapgalvotu ir jausmais paremtu sprendimu. Man jau ne 20, kad galėčiau leisti sau prabangą taip vadintis.

Ar sprendimas išvykti su draugu iš Lietuvos buvo būtinybė? Kokios aplinkybės tai padiktavo?

Sprendimas buvo ganėtinai spontaniškas, tačiau tikrai pasvertas ir apgalvotas. Pagal horoskopą esu Svarstyklės - ilgai svarstau, kaip pasielgti, bet labai svarbius sprendimus dažniausiai priimu akimirksniu. Jie visada pasiteisina.

Papasakok truputį apie draugą. Kas jis? Gal tai tas pats „auksinis berniukas“ iš tokio paties pavadinimo tavo knygos?

Vaidotas - karininkas. Tačiau jis nebe draugas, o mano vyras. Užbėgdama klausimams už akių prisipažinsiu, kad prieš išvykstant mes „susirašėme“, o didesnę šventę darysime kitą vasarą. Mūsų santykiai prasidėjo gana seniai, susipažinome prieš septynerius metus. Tačiau po mėnesio turėjau išvykti už Atlanto, viskas buvo suplanuota. Tuo metu mano didžiausia svajonė buvo Amerika, todėl ir išvykau. Santykių nepavyko išsaugoti. Tik dėl atsitiktinumo jie atsinaujino po šešerių metų! Tiesa, romanas „Auksinis berniukas“ su Vaidu niekaip nesusijęs. Šitas personažas yra dar anksčiau išgalvotas idealas, jis realybėje neegzistuoja.

Po dalyvavimo dviejuose realybės šou („Baras“ ir „Domus galerija. Direktorius“) tapai žinoma, sėkmingai dirbai prodiuserių kompanijoje, kuri rengė populiarias laidas „Kitas“ ir kt. Ar negaila buvo įdirbio ir susikurto įvaizdžio?

Įdirbis niekur nedingo. Dabar turiu užtektinai laiko tobulėti šioje srityje - mokausi montuoti, filmuoti, atsivežiau visą tam reikalingą įrangą. Filmuosiu, kursiu filmukus, rašysiu scenarijus kino filmams - žodžiu, įgyvendinsiu visas senas savo svajones, kurioms anksčiau neturėjau laiko. Po trejų metų grįšiu patobulėjusi, su naujomis idėjomis ir tikrai žinosiu, ką ir kur dirbti.

Nepyk, bet paklausiu apie Robertą. Žiniasklaida (ir aš taip pat) vadino jus „saldžiąja porele“. Kaip išgaravo tas saldumas? Kiek pamenu, Maroke jau buvote susišnibždėję apie sužadėtuves.

Nėra čia ko pykti, tai praeitis. Jei žmonės nėra vienas kitam skirti, anksčiau ar vėliau jie išsiskiria. Svarbu laiku tai suprasti ir turėti užtektinai ryžto permainoms.

Kam liko jūsų gražusis butas Konstitucijos prospekte?

Jis seniai parduotas.

Ar tiki likimo ženklais? Gal tau tokią lemtį išpranašavo būrėja?

Ženklais aš, be abejo, tikiu, tačiau ne kokia nors mistine prasme, o realiai - jei nerandu atsakymo savyje, ieškau jo aplink. Būrėjos ar astrologės ir lemtis? Jei esi tiek sveikas, kad gali mąstyti ir judėti, pats susikuri savo likimą. Vaikystėje neturėjau jokių galimybių, augau provincijoje, didelėje šeimoje. Tačiau dideli norai nugalėjo visus kompleksus ir nepriteklius. Viską, ką turiu, užsidirbau pati (ne vien tik materialine prasme).

Ką ketini veikti Danijoje?

Kol kas dar ilsiuosi. Tvarkausi namuose, bėgioju krosą, praktikuoju jogą, važinėju dviračiu. Nuo to laiko, kai įstojau į universitetą, neturėjau nė vienos laisvos vasaros, atostogų turėdavau daugiausiai savaitę per metus. O čia po antro mėnesio nedarbo jau darausi panaši į žmogų. Netrukus pradėsiu lankyti danų kalbos kursus, išmoksiu kalbą ir ieškosiu darbo. Tada, kaip jau sakiau, įgyvendinsiu senas svajones, susijusias su filmų kūrimu, rašysiu knygą, piešiu. Kadaise turėjau tokį talentą, gal dabar pravers, kai turėsiu laisvesnio laiko. Atsivežiau netgi molbertą su drobėmis!

Gal palikai Lietuvoje kokią naują knygą?

Liko daug nepabaigtų „rašliavų“. Danijoje tikiuosi viską užbaigti.

Ko labiausiai pasiilgsti, kai būni svetur?

Kol kas nieko nepasigendu, jei kalbame apie daiktus ar aplinką, - išmokau prie jų neprisirišti. Jei apie žmones - žinoma, pasiilgau artimųjų ir draugų.

Ar tikrai išvykai ilgam?

Išvykau trejiem metams, tiek truks vyro tarnyba. Tačiau planuojame grįžti per šventes, vasarą.

Ko palinkėtum sau?

Iš tiesų - nežinau ko palinkėti... Stiprybės ir sveikatos man pakanka, o jei pritrūks, žinosiu, ką reikia daryti. Nebijau nesėkmių, jos atsitinka ne be reikalo. Geriau palinkėsiu kitiem daugiau tolerancijos, supratimo ir šviesaus proto. Mažiau pykčio, pagiežos, baimės ir savęs gailėjimosi!

Šis bei tas apie Jolitą:

Gimtadienis: spalio 23 d.

Drabužių stilius: įvairus, dažniau laisvas, sportinis, patogus, bet saikingas.

Kvepalai: „Chanel“ „Chance“ arba „Victoria Secret“ „Dreams Angels - Heavenly“

Muzika: kokybiška, labai įvairi. Pvz., „Coldplay“, „The White Stripes“, „G&G Sindikatas“, „Happyendless“...

Mėgstamas rašytojas
: nėra vienintelio. Nuo paauglystės mėgstami - Axelis Munthe, Erichas Maria Remarque‘as, Antanas Škėma, iš naujesnių - Peteris Hoegas ir daug kitų. Labai myliu poeziją.

Filmas: nepriklausomas, neformatinis, alternatyvus.

Sektina asmenybė: neturiu idealo, džiaugiuosi įvairiais didžiadvasiais asmenimis, nesvarbu, ar tai žinomi žmonės, ar draugai, ar kaimynai.

Valgis: labai mėgstu ruošti valgį. Labiausiai patinka itališka, indiška, japoniška, meksikietiška virtuvės.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
auksinis berniukas
2008-09-09 11:13:25
sekmes...
pasakojo
2008-09-09 08:39:06
apie juos kolega vaidoto , niekas jo nesuprato kodel jis ja vede , sake persikes buvo , bet komandiravo i danija tai susisuko staigiai , bl bl bl jokios aistros jokios meiles
as
2008-09-09 08:31:46
Tau graziaus buvo sviesus plaukai-tokia romantiska atrodei:),bet cia mano nuomone
O kas del Roberto-man jis ziauriai nepatiko
Sėkmės tau