• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

TOP 8: dėl ekologijos pamišusios žvaigždės  1 

Autorius: Balsas.lt
2011-02-03 16:50:00

Ekologišką gyvenimo būdą praktikuojantys jau nebelaikomi keistuoliais, o pavyzdį demonstruojančiais žvaigždėmis. Žemės išlikimu rūpinasi ne tik eiliniai piliečiai, tačiau ir žvaigždės, patogumą iškeičiančios į rūpestį gamta.

Pristatome jums aštuonias įžymybes, kurių gyvenimas neatsiejamas nuo ekologijos.

Tomas Hanksas

Aktorius buvo vienas pirmųjų vairuotojų, įsigijusių hibridinį automobilį – važiuojantį tiek degalų, tiek elektros pagalba. Tačiau vos pasirodžius tinkamiems važiuoti elektriniams, šis vienos kompanijos paprašė sukurti specialų automobilį jam.

Vyras taip pat domisi saulės energijos galimybėmis. Jo prodiusavimo kompanijos pastate elektra išgaunama būtent šiuo būdu.

Cameron Diaz

Nors moters skandalingas gyvenimo būdas nešvyti harmonija, tačiau aktorė nekart žiniasklaidai prisipažio siekianti gyventi švaresniame pasaulyje.

Moteris kartu su keliais bičiuliais dalyvavo televizijos MTV projekte „Trippin“, kurio metu keliavo po pasaulį ir dalyvavo įvairių šalių organizuojamose ekologiškose akcijose.

C. Diaz prisidėjo ir prie buvusio JAV viceprezidento Alo Gore'o inicijuojamų akcijų prieš pasaulinį klimato atšilimą.

George Clooney

Aktorius taip pat važinėja elektra varomu automobiliu. Taip pat apie ekologijos problemas drįsta kalbėti ir garsiai, piktindamas suinteresuotus piktavališkais siekiais.

G. Clooney nusifilmavo filme „Sirijana“, kuriame pasakojama apie korupciją ir įtartinus sandėrius, vykdomus naftos versle.

Aktorius taip pat bendradarbiauja su keliomis ekologiją sergėjančiomis orgnizacijomis.

Leonardo Di Caprio

Šis aktorius jau dešimtmetį aktyviai dalyvauja ekologiškose akcijose ir savo gyvenimo būdą grindžia būtent šiomis idėjomis.

Vyro iniciatyva buvo sukurtas filmas „Vienuolikta valanda“, kuriame pasakojama apie pasaulinį klimato atšilimą. Darbą jis ne tik prodiusavo, tačiau pats sukūrė ir scenarijų.

Netrukus turėtų pasirodyti aktoriaus kuriama laida „Greensburg“, kurią transliuos vienas iš „Discovery“ kanalų.

L. Di Caprio stebina draugus „žaliu“ gyvenimo būdu, kuriam negaili išteklių. Jo namuose įrengtas „gamtai draugiškas“ tualetas, kurio vertė – 8000 litų!

Alicia Silverstone

A. Silverstone jau nuo paauglystės nevalgo mėsos. Mergina po kurio laiko nesunkiai atsisakė ir visų gyvulinės kilmės produktų. Nepaisant to, A. Silverstone griežtai pasisako prieš gyvūnų odos ar kalio dėvėjimą.

A. Silverstone prisipažino, kad net ir jos iš pražūties išgelbėti keturi šunys, šiuo metu gyvenantys kartu Los Andžele, yra maitinami tik veganišku maistu.

Moteris ekologiškosmis idėjomis sėkmingai užkrėtė ir aplinkinius. Savo vestuves su Christopheriu Jareckiu ji vadina pavyzdines ekologiją mėgstantiems: ceremonijos papuošalai buvo kuriami iš perdirbtų medžiagų, svečiams siūlomas tik veganiškas maistas, net jaunųjų bei giminių apdarai buvo pasiūti iš ekologiškų audinių.

Daryl Hannah

Aktorė ekologija susidomėjo pradėjusi naudoti natūralius kosmetikos gaminius. Šis pomėgis galiausiai tapo verslu. Moteris įkūrė elektroninę parduotuvę „Love life goods“, kurioje pardavinėjami produktai krupščiai atrinkti ir išbandyti pačios D. Hannah.

Savo internetiniame puslapyje ji taip pat kuria trumpus video siužetus, kuriuose pasakoja apie ekologiško gyvenimo subtilybes.

Edas Nortonas

Aktorius yra itin susidomėjęs perdirbamais produktais, panaudojamais elektros energijai gaminti. Vyras savo namus sukūręs pagal „gamtai draugiškus“ principus, šiuo metu padeda mažai pasiturinčioms šeimoms taupyti, remiantis ekologišku gyvenimo būdu.

Vyras taip pat yra vienas ekologiją propoguojančios laidos „Keistos dienos Žemėje“, transliuojamų per amerikiečių televiziją „PBS“, autorių.

E. Nortonas taip pat priklauso vienai organizacijai, besirūpinančiai „žaliųŽ idėjų sklaida tarp Niujorko Manheteno gyventojų.

Edas Begley

Vyras ne tik rūpinasi jo panaudojamų produktų perdirbimu, tačiau turi ir jo vardu pavadintą ekologiškų maisto produktų liniją „Beglio geriausi“.

Kartą aktorius į Kino akademijos apdovanojimų ceremoniją atvyko ne jam išnuomotu limuzinu, tačiau dviračiu!
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
iiiiii
2011-02-13 11:03:28
iiuu