• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vasaros skandalai Oksanai užaugino storą odą  2 

Autorius: "TV Publika"
2009-08-25 08:10:00

Vasaros skandalai Oksanai užaugino storą odą
Oksana Pikul
Beveik greitakalbe kalbanti "Olialia pupytė" Oksana Pikul, pasirodo, ne visada yra tokia šneki. Mergina prisipažįsta, kad kartais mėgsta patylėti ir patyrinėti aplinką. Tyrinėjo aplinką Oksana ir naujoje LNK laidoje "Supertortas". Nors "Olialia pupytė" joje buvo įvertinta kaip greičiausiai pasuksianti į kairę ir daug nenatūralaus grožio turinti mergina, pati Oksana dėl to nenusimena. Po paviešintų jos erotinių nuotraukų, skyrybų su draugu tokios kalbos ir vertinimai, anot jos, tėra gėlytės.
 
Beje, rudenį Oksanos laukia dar vienas išbandymas. Ji ir dar kelios "Olialia" mergaitės pretenduoja tapti naujos LNK laidos "Karštas vakarėlis" vedėjomis.

- Ruduo jau ne už kalnų. Kokia buvo tau ši vasara?

- Gana aktyvi. Tiesą pasakius, su "Olialia pupytėmis" vasarą investavome į darbą, į savirealizaciją ir savireklamą. Daug koncertavome, apkeliavome daug įvairių Lietuvos miestelių. Galiu pasakyti, kad Lietuva yra labai graži šalis.

- Ar labai skiriasi publika didmiesčiuose ir mažuose miesteliuose?

- Taip. Publika skiriasi netgi ir tuose mažuose miesteliuose. Vienur žmonės yra labiau susikaustę, kitur - labiau atsipalaidavę, ne tik mėgstantys, bet ir mokantys linksmintis.

- Negaila "parduotos" vasaros?

- Ne. Aplankėme įvairias Lietuvos vietas, be to, susipažinome ir užmezgėme draugiškus santykius su Žilvinu Žvaguliu ir jo kompanija. Galiu pasakyti, kad jie yra labai nuoširdūs žmonės, o nuoširdumas šiomis dienomis yra retenybė. Džiaugiuosi, kad visą vasarą praleidome kartu. Jei reikėtų rinktis, tokią vasarą pakartočiau dar kartą.

- Visai neseniai filmavaisi naujo formato LNK laidoje "Supertortas". Ar nebuvo baisu dalyvauti tokiame šou - juk žinojai, kad apkalbų ir vertinimų neišvengsi?

- Per šią vasarą patyriau ir taip daug nemalonių skandalų - buvo paviešintos mano erotinės nuotraukos, išsiskyriau su draugu ir pan., tad užsiauginau storą odą. Jokios laidos ar nemalonios žinios manęs jau nebeišmuš iš vėžių. Šiuo metu esu labai stipri, stabili ir laiminga. Mano gyvenime viskas klostosi taip, kaip noriu. Tie skandalai mane padarė dar stipresnę, tad dalyvavimas tokioje laidoje, kur nežinia, ar būsi išpeiktas, ar išliaupsintas, tėra gėlytės. Kita vertus, nelabai mėgstu blevyzgoti su nepažįstamais žmonėmis, todėl laidoje daug nekalbėjau. Viską ir dar daugiau už mane pasakė kiti. Tylėjau, bet visas pirmas vietas paėmiau. (Šypsosi.)

- Buvai įvertinta kaip mergina, kuri, turėdama nuolatinį partnerį, greičiausiai pasuktų į kairę. Ar nustebino rezultatai?

- Ne, to ir tikėjausi. Kad ir kaip būtų keista, pačiai stengtis nereikia. Skandalai patys lipte prie manęs limpa. Tikėjausi tokių vertinimų, nes vertino manęs nepažįstantys žmonės. Tie, kurie mane pažįsta, juokiasi iš tokių vertinimų.

- Per filmavimą stilistė Lina Žvirblytė tave apibūdino kaip per daug nenatūralios išvaizdos merginą. Ką apie tai manai?

- Taip vertinti yra gana kvaila. Pažiūrėkite, kiek daug žmonių yra dažytais plaukais, kiek naudoja botulino injekcijas, makiažo priemones. Juk tai irgi nenatūralu. Tai gerai, viską nusivalykime ir eikime į gatvę natūralios. Pažiūrėsime, kokios būsime gražios. Nesakau, kad moteris be makiažo yra negraži. Be abejo, graži, bet taip griežtai vertinti yra absurdas.

- Kiek laiko jau esi blondinė?

- Nuo 16 metų, jau beveik dešimt metų. Visa kita yra natūralu - neturiu nei silikoninės krūtinės, nei silikoninio užpakaliuko.

- Kokia tavo pačios kūno dalis tau labiausiai patinka?

- Raktikauliai. (Šypsosi.)

- O kuri labiausiai nepatinka?

- Kaip ir daugelis moterų turiu kompleksų. Nesu tokia, kuri galėtų žiūrėti į save veidrodyje ir sakyti, kad yra ideali. Toli gražu. Trūkumų savyje randu, bet nenoriu jų atskleisti.

- Kokia moteris tau yra graži?

- Ta, kuri turi šarmo. Nesvarbu, ar ji blondinė, ar juodaplaukė, padažyta ar ne, vienaip ar kitaip apsirengusi. Graži moteris yra ta, kuri turi šarmo.

- Kokia tai būtų pasaulinio lygio įžymybė?

- Penelopė Krus (Penelope Cruz). Būtent ši aktorė man yra labai žavinga moteris. Mielai net po kelis kartus žiūriu filmus, kuriuose ji vaidina.

- Kokie planai tavęs laukia šį rudenį?

- Rugsėjo pirmąją prasidės studijos universitete. Laukiu mokslų, nors žinau, kad bus sunku juos suderinti su darbais, bet labai stengsiuosi. Su "Olialia pupytėmis" turime didelių planų, norime plėsti veiklą, nes pasisekimas yra didelis.

- Yra toks posakis: susirask mylimą darbą, nereikės dirbti. Ar sau jį galėtum pritaikyti?

- Taip. Esu toks žmogus, kuris gyvenime nieko nedaro per prievartą. Tai rodo ir tai, kad mečiau teisės studijas, nes man nepatiko. Net mano mama dėl to pyko, bet renkuosi gyvenime tik tai, kas man yra miela. Ir darbą dirbu tik tokį, kuris man yra artimas širdžiai.

- Kieno nuomonė tau yra svarbiausia?

- Mamos. Ji yra pagrindinis žmogus mano gyvenime. Visada jos išklausau. Ji yra mano geriausia draugė.

- Ar daug tavo draugų sukasi pramogų pasaulyje?

- Gal daugiau pažįstamų, nes tikrų draugų turiu ne tiek daug. Kartais žmogus gali šypsotis tau į veidą, o už nugaros apkalbėti, todėl bijau arti prisileisti.

- Ar lengva pramogų pasaulyje išlikti nuoširdžiai?

- Pramogų pasaulis nėra nuoširdus. "Olialia pupytėms" teko ne kartą patirti apkalbas, pavydą, netolerantišką elgesį, bet mes stiprios.

- O ar pati jame esi nuoširdi?

- Taip, man dar nė karto neteko kam nors meluoti ar ko nors apgaudinėti. Esu sąžiningas žmogus - jei daviau žodį, jo laikausi. Gyvenime nesivadovauju tokiais dalykais kaip apgavystė.

- Ką veiki laisvalaikiu?

- Patinka skaityti, vaikščioti į kino teatrus, bendrauti su draugais. Pastaruoju metu pamėgau su draugais žiūrėti krepšinio rungtynes, tapau aistringa sirgale, net nuo kėdės aukštielninka nukritau. (Juokiasi.)Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
AB
2009-09-02 11:49:30
normali mergina. tik sunku buti graziai,populiariai musu pavyduoliiu salyje:)
Diamond
2009-08-25 14:24:23
linkiu Oksanai stiprybės. Jai to reikia. ;) Nepasiduok ;)