• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

V.Hiuston gyvenimo košmaras  1 

Autorius: respublika.lt
2009-09-17 12:05:00

Kad populiari dainininkė ir filmo "Asmens sargybinis" žvaigždė Vitni Hiuston (Whitney Houston) ilgą laiką vartojo sunkiausius narkotikus, žinoma ne tik jos gerbėjams, bet visiems bent kiek besidomintiems popkultūra. Apie tai rašė populiariausi pasaulio žurnalai, o dainininkės nuotraukos buvo iškalbingos. Žavi, pripažinimą pelniusi moteris virto nelaiminga ligone ir seno tiesiog akyse.

Ir štai pagaliau dainininkė išsikapstė iš tikro pragaro - įrašė naują albumą "Look to you", kuriuo grįžo į JAV muzikos topus, taip pat davė itin atvirą interviu populiarioje Opros Vinfri (Oprah Winfrey) pokalbių laidoje.

Buvo dienų, kai V.Hiuston kartu su vyru Bobiu Braunu (Bobby Brown) dienas leido prie televizoriaus, rūkydami marihuaną ir uostydami kokainą.

"Aš visai negalvojau apie sceną ir dainavimą. Tiesiog pamiršau tą gyvenimą. Turėjau per daug pinigų", - neslepia V.Hiuston. Pasak jos, viskas prasidėjo dar iki "Asmens sargybinio". Svaiginimasis lengvais narkotikais pamažu virto nekontroliuojamu polinkiu.

"Mes nenaudodavome specialių vamzdelių, o marihuanos suktinukes dar pagardindavome kokainu. Galėjome nusipirkti kilogramą narkotikų", - pasakojo atlikėja.

V.Hiuston neslėpė ir santykių su buvusiu vyru. Moteris nenutylėjo to, kai 14-ųjų vestuvių metinių proga susimušė su "mylimuoju". O didžiausias košmaras įvyko, kai ji paliko B.Brauną per jo gimimo dieną.

"Jo akys buvo kupinos neapykantos. Spjovė man į veidą. Jaučiau, kad gali trenkti. Paskambinau draugui ir paprašiau, kad atvažiuotų manęs. Bobis bandė mane sustabdyti ir pastūmė į sieną. Atsikėlusi griebiau telefoną ir trenkiau per galvą, jis suklupo. Bobis buvo priblokštas. Jis trenkė man kartą, o nuo manęs gavo tris", - smulkmenų negailėjo V.Hiuston.

Priminsime, kad poros keliai išsiskyrė 2006 m., o oficialios skyrybos įvyko 2007 m. Šešiolikmetės dukters globa atiteko V.Hiuston.

Dainininkei gyvenimas ir toliau slystų iš po kojų, jei ne jos motina Sisi. Vieną dieną ji įžengė į dukters namus su ginkluotais policijos pareigūnais ir pareiškė ultimatumą: "Arba gydaisi, arba visiems laikams pamiršti pramogų verslą." Dainininkė pasirinko pirmąjį variantą.
 
vz24.lt
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
jo
2009-10-07 14:43:39
šita naujiena gal jau prieš metus bu aprašinėjama, labai operatyvu