• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vienintelė Berluskonio dievinamoji

Autorius: respublika.lt
2009-05-26 12:00:00

Veronika Lario patvirtino, kad nori skirtis su dvidešimčia metų vyresniu vyru Silviju Berluskoniu. Sutuoktiniai Berluskoniai jau seniai eina skirtingais keliais.

Veronika jo niekad nelydėdavo per viešus pasirodymus ar į užsienio keliones. Buvo panašu, kad santuoka egzistuoja tik nuotraukose, reguliariai spausdinamose Berluskoniui priklausančiuose bulvariniuose leidiniuose ir liaudžiai prikišamai demonstruojančiose jo šeimos laimę.

Pavojingas priešininkas

Tačiau už gražaus fasado aistros kunkuliavo jau seniai. Veronikos Lario kantrybė trūko prieš dvejus metus. Berluskonis, su kuriuo ji kartu gyvena 30 metų, televizijos šou juokais pasipiršo buvusiam modeliui Marai Karfanjai. Laiške, kurį dienraštis “La Repubblica” atspausdino pirmajame puslapyje, Lario pareikalavo viešai atsiprašyti. Šiandien Mara Karfanja, lygių galimybių ministrė, yra Berluskonio kabineto narė. Šiaip gana santūri sinjora Lario šiuo epizodu tikriausiai norėjo įspėti savo sutuoktinį. Tačiau šis ir toliau nesiliovė krėtęs šunybes.
 
Kai Berluskonis į Europos parlamento rinkimus užregistravo penkiolikos dainininkių ir grožio konkursų nugalėtojų būrelį, ji pasipiktino: kaip galima norėti keliais gražiais veideliais pataisyti savo įvaizdį Europoje. Berluskonis atrėžė, kad jo kandidatės nesančios “prastai besirengiantys susmirdę žmonės kaip kitų partijų kandidatai, sėdintys Parlamente”. Berluskonio jautrumas žmonių kvapams tapo legenda: kartą premjeras Parlamente savo partijos šalininkams jau dalijo purškiamus burnos gaiviklius. Vėliau Berluskonis Neapolyje netikėtai apsilankė pas vieną iš kandidačių per šios 18-ąjį gimtadienį ir apdovanojo ją auksu ir briliantais. Pamaloninta tokio dėmesio, blondinė žurnalistams prisipažino jau seniau susitikinėjusi su “tėtušiu” Berluskoniu Romoje ir Milane. Tada ponia Lario karčiai konstatavo: “Negaliu gyventi su vyru, kuris palaiko santykius su mažametėmis”; Berluskonis neatvykęs nė į vieno savo vaikų 18-ąjį gimtadienį.
 
Ką reiškia susikibti su turtingiausiu ir galingiausiu šalies žmogumi, Lario pajuto iškart. Dešiniųjų bulvarinis leidinys “Libero” pirmajame puslapyje atspausdino apsinuoginusios tuomet dar jaunos aktorės Veronikos Lario nuotraukas. Berluskoniui priklausančioje žiniasklaidoje ji maišoma su žemėmis ir vadinama bjauria veidmaine.

Pamišęs dėl kūno


Silvijas Berluskonis yra pamišęs dėl valdžios, taigi ir dėl sekso. Jam dėl to sunkumų nekyla: apie savo “draugelio” sveikatą jis kalba lygiai taip pat mielai kaip apie kosmetines operacijas ar plaukų persodinimą. Praėjusį spalį, paryčiais, jis buvo pastebėtas prie vienos Milano diskotekos. Berluskonis, ką tik grįžęs iš aukščiausiojo lygio susitikimo Paryžiuje, dar panoro pabūti tarp žmonių. “Pamiegojęs tris valandas, dar turiu pakankamai energijos tris valandas mylėtis”, - aplinkiniams pareiškė Italijos Vyriausybės vadovas. Jam dabar yra 72-eji. Jis, regis, nuolat mąsto apatine kūno dalimi. Sausį, po eilės išprievartavimų, jis pažadėjo pasirūpinti didesniu saugumu, bet pridūrė: “Mums reikėtų turėti tiek kareivių, kiek Italijoje yra gražių merginų. Manau, mums tai niekad nepavyks”.

Kūnas Berluskoniui tapo medija, kuria jis naudojasi taip pat nesivaržydamas kaip ir savo TV kanalais. Jau seniai sociologai bando analizuoti Berluskonio šypseną, dešifruoti ir interpretuoti įtakingojo vyro kūną, tarsi jame slypėtų jo sėkmės paslaptis. Jame net yra kažkas moteriško. “Lygus veidas, neapykanta bakenbardams ir barzdoms, beveik perdėta higiena, narcisizmas, visuomet nepriekaištinga išvaizda verčia galvoti apie feminizuotą, nupudruotą vyrą”, - teigia “berluskoniologas” Stivenas Gandlas. Kaip dauguma jo rinkėjų moterų, Berluskonis laikosi dietos, lankosi pas kosmetologą ir plastikos chirurgą. Berluskonis save pavertė preke, vartojimo reikmeniu; kuo didesnė Berluskonio valdžia, tuo daugiau visuomenė domisi jo kūnu, tiksliau sakant, apatine kūno dalimi.

Italijoje politikos supratimas, kai jau visiškai nebeskiriamas privatumas ir viešumas, yra dar labiau paplitęs nei Sarkozi Prancūzijoje. Berluskonis pramogų verslą pavertė politika, o politiką - realybės šou. Jo advokatas tapo teisingumo ministru, šeimos gydytojas - deputatu, o buvusi šou verslo atstovė ir viršelių mergina kabinete atstovauja moterų interesams. Prieš tapdama Vyriausybės nare, Mara Karfanja dirbo Berluskonio televizijoje. Dar neseniai ji informavo žiūrovus apie savo kūno matmenis ir laimėjimus “Mis Italijos” rinkimuose. Internete galima pamatyti videofilmą, kuriame būsimoji ministrė po plevenančiu sijonėliu nemūvi nieko.

Jo politika - seksas


Per 2007 m. Velykas paparacas nufotografavo Berluskonio vasaros rezidenciją Sardinijoje: gerai nusiteikęs šeimininkas leido laiką su penkiomis merginomis. Opozicijos politiko Antonijo Di Pietro žodžiais tariant, Berluskonis kaip koks suteneris daugiau laiko skiriąs savo merginų reikalams nei šalies problemoms. Rinkėjų vyrų tai, regis, netrikdo, o ir rinkėjos klykdamos nuo jo nebėga.
 
Kartą Berluskonis pasakojo, kad per rinkimų kovą moterys su juo elgiasi kaip su gyva relikvija: “Žmonės tampo mano švarką, nėščiosios prašo, kad uždėčiau ranką ant pilvo. Arba ant akių, nes blogai mato”. Šis valstybės vyras norėtų įamžinti ne tik savo valdžią, bet ir kūną. Jis geria senėjimą lėtinančius eliksyrus, nerūko ir vengia valgyti mėsą. Neseniai Berluskonis net nenuvyko į susitikimą su Badeno-Viurtembergo ministru pirmininku, nes buvo laukiamas viename Umbrijos grožio centre. Jis save vaizduoja darbo jaučiu, kuris rūpinasi viskuo ir spėja visur: “Aš visada dirbu, o naktį miegu ne daugiau kaip dvi valandas”. Jo asmeninis gydytojas Umbertas Skapaninis skelbia, kad Berluskonis “techniškai yra beveik nemirtingas. Jo fizinė būklė ir protas pasižymi kone antžmogišku atsparumu. Genetikos požiūriu jis yra nepaprastas”.

Berluskonis užkariavo šitą šalį, prarado, vėl užkariavo, dešimtis kartų išdavė ir vėl suvedžiojo. Iš tikro jis turbūt mylėjo tik vieną moterį, tik dėl vienos nuolatos nutraukdavo pokalbius su valstybių vadovais, tik vienos išmintingus posakius tuojau pat perpasakodavo Putinui, Bušui, Bleirui ir popiežiui - tai “mama Roza”, jo dievinama, prieš metus mirusi motina Rozela.
 
Parengta pagal "Respublikos" priedą "Julius/Brigita"


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus