• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

?Vilija Matačiūnaitė: „Žvaigždžių liga jau persirgau“

Autorius: Lietuvos Sveikata
2010-09-21 17:00:00

?Vilija Matačiūnaitė: „Žvaigždžių liga jau persirgau“
Lietuvos Sveikata
“Spjaudau sau ir gaudau - toks jau mano būdas”, - tokiais dainos žodžiais prieš kelerius metus į pramogų pasaulį įsiveržė mergaičiukė Vilija Matačiūnaitė (24). Prisiminusi tuos laikus dainininkė tik šypteli: “Gyvenime viskas greitai keičiasi”. Dar neseniai Vilija buvo prapuolusi iš televizorių ekranų, tačiau sugrįžo į juos su trenksmu: filmuojasi seriale bei miklina kojas ant parketo. 

- Ilgai svarstei, dalyvauti ar nedalyvauti šokių projekte? Kas dabar sunkiausia mokantis šokio žingsnelių?

- Turiu nuostabų partnerį, dėl kurio, iš dalies, ir sutikau dalyvauti. Nors svarstymų buvo: ar tikrai spėsiu, nes šiemet yra paskutinieji populiariosios muzikos specialybės studijų metai Vilniaus kolegijoje. Ar užteks laiko serialo kūrimo darbams? Tačiau kol kas su viskuo susitvarkau. Gal dar anksti kalbėti, nes rugsėjis tik įpusėjo. Pagyvensim ir pamatysim, bet tikiuosi, jog pavyks viską suderinti. Tačiau galiu pasakyti viena: dainuoti kur kas lengviau, nei miklinti kojas ir užpakaliu raityti aštuoniukes prieš kompetentingą komisiją.
 
- Filmuojiesi seriale. Gal tai buvo sena svajonė išbandyti save kaip aktorę?

- Vaidinti turbūt yra daugumos mergaičių svajonė. Aš apie tai galvojau ir jau tapusi brandesne. Tačiau jei atvirai, niekad nemaniau, kad tokia galimybė gyvenime gali pasitaikyti. Sulaukusi pasiūlymo, tikrai labai ilgai nedvejojau, nes išsigandau, jog daugiau gali šitaip nebepasisekti. Tačiau dainavimo į aktorystę tikrai nekeisiu. Antra vertus, kol esu jauna ir lanksti, kol galiu iš savęs viską išspausti, noriu kuo daugiau gyvenime išbandyti.
 
- Ar tavo kuriamas personažas kuo nors panašus į tave?

- Taip, tarp mudviejų su Migle yra daug panašumų. Tačiau džiaugiuosi, kad yra ir skirtumų. Mes abi esame ganėtinai patiklios ir dažnai dėl to nukenčiame. Bet jeigu Miglei atrodo, kad gyvenimas suši**as, ji taip ir pasako. Šiuo atveju aš į ją esu labai panaši, tačiau tikrai ne visada elgčiausi taip kaip Miglė.
 
- Daugelis moterų, norėdamos išlaikyti dailias kūno linijas, laikosi įvairiausių dietų arba pluša sporto klube. Ko griebiesi tu?

- Su amžiumi žmonės, deja, didėja, ne mažėja, todėl apie svorį reikia galvoti kuo anksčiau, kol dar ne taip sunku jo atsikratyti. Tą galiu pasakyti iš savo patirties. Labai gerai pamenu, kai per keturis mėnesius dalyvaudama “Kelias į žvaigždes” priaugau dešimt kilogramų. Atsikratyti jų buvo velniškai sunku. Ko tik neišmėginau, kokių tik dietų nesilaikiau. Bet pasiteisina vienintelis dalykas - valgymas su saiku ir sportas. Be to, gydytojai man uždraudė valgyti kai kurių produktų, kurie kenkia balsui. Mano kūno linijos nėra tobulos, todėl visuomet turiu prisižiūrėti ir riboti porcijas, nepaisant to, kad mėgstu skaniai pavalgyti.
 
- Ekranas spaudžia tave į tokius griežtus rėmus?

- Tikrai taip. Tačiau ne tik jis, bet ir noras būti sveikai. Mečiau valgyti kibirais. Anksčiau mano porcijos buvo vyriškos - sukirsdavau kaupiną kalną koldūnų. Bet kai suknelė pradeda braškėti per siūles, jausmas yra ne koks. Antra vertus, atsikračiusi kelių papildomų kilogramų, jaučiuosi kur kas geriau. Esu darbingesnė, žvalesnė ir energingesnė. Be to, pradėjau rytais mankštintis.
 
- Kiek pamenu, turėjai problemų, dėl balso stygų mazgelių. Net buvo pasklidusios kalbos, kad nebegalėsi dainuoti. Ar išsisprendė šios bėdos?

- O... net baisu prisiminti, kiek laiko praleidau ligoninėse. Persisotinau gydytojų iki gyvo kaulo. Įsivaizduokit, kas rytą kaip į darbą turėjau važiuoti pas fonopedus ir kitus specialistus. Tačiau šie dalykai sprendžiasi, viskas tvarkosi ir po truputį gyja. Aišku, nėra viskas taip, kaip norėčiau, bet laikui bėgant turėtų būti liuks.
 
- Pastaruoju metu sunegalavus tapo populiaru griebtis įvairiausių netradicinių gydymosi būdų. Kuria medicina labiau pasitiki - tradicine ar netradicine?

- Kiek įmanoma stengiuosi gydytis arbatomis, medumi, daržovėmis ir vaisiais. Bet jei tai nepadeda, tenka griebtis ir tradicinės medicinos. Nors kiek įmanoma stengiuosi vengti dėdžių ir tetų baltais chalatais. Jei atvirai, man kur kas paprasčiau panaršyti internete, pasidomėti vaistais, susirasti sau tinkamiausių arba pasitarti su vaistininku, kuris tikrai pasiūlo tą patį, ką ir gydytojas. Nepasakyčiau, kad nuolankiai vykdau visus medikų nurodymus, tačiau stengiuosi.
 
- Kurį laiką gyvenai sodyboje. Minėjai, kad net augindavai savo daržoves, gal netyčia tave buvo pagavusi ekologijos banga ar tiesiog norėjai pailsėti nuo miesto triukšmo?

- Vilniuje negyvenau beveik metus. Vasarą auginau daržoves, tačiau nepasakyčiau, kad buvau ekologiškų produktų propaguotoja. Tiesiog norėjau išnaudoti tą galimybę užsiauginti savo naminį pomidorą ar agurką, kurie tikrai skanesni nei iš parduotuvės, nes auginami su meile.

Kaime ramu, mažai žmonių, geras oras, galima triukšmauti, niekas netrepsi virš galvos. Spengiančios tylos, tiesa, nėra - aplink kaimynai, gaidžiai gieda, karvės mūkia. Jau spėjau suprasti, kad gyvenimas kaime man patinka. Tačiau tas laikotarpis praėjo. Dabar man svarbiausia karjera, o jai reikia, kad būčiau Vilniuje.
 
- Išgarsėję jauni žmonės dažnai suserga žvaigždžių liga...

- Kiek esu girdėjusi, jos nepavyksta išvengti niekam, tad ir aš ne išimtis, tačiau šia liga persirgau seniai. Ji užklumpa netikėtai. Pirmą kartą man tai pasakė draugė. Kaip šiandien pamenu jos žodžius: “Apsiramink, ar nematai kas su tavim darosi? Nebeįmanoma susikalbėti?” Aš, žinoma, tai labai neigiau, sakiau, kad jai vaidenasi. Tik po kurio laiko supratau, kad reikia susiimti ir greitai. Kol kas iš aplinkinių nusiskundimų savo elgesiu negirdžiu, tad tikiuosi, jog esu sveika.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus