• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

V.Povilionienė: "Svajonių šalis - Lietuva"  2 

2008-08-09 00:00:00

V.Povilionienė:
"Vakaro žinios"

Lietuvių liaudies folkloro dainininkė Veronika Povilionienė mėgsta aktyvų poilsį. Nauja veikla, aplinkos pakeitimas, pasak jos, yra pats geriausias vaistas nuo nuovargio. Žinoma tautos kultūros puoselėtoja dalijosi akimirkomis iš kelionės už Atlanto, - skelbia dienraštis "Vakaro žinios".

Ir darbas, ir poilsis

V.Povilionienė lankėsi netoli Čikagos esančioje lietuvių stovykloje. Tačiau ten ne poilsiavo, o dalyvavo JAV lietuvių mokytojų konferencijoje, skaitė paskaitas ir dainavo.

"Darbą puikiai suderinau su poilsiu. Stovykloje, esančioje netoli miško, ne tik interneto nebuvo, bet ir telefonas neveikė. Jei vietiniai norėdavo skambinti, tekdavo jiems ant kryžių kalnelio pasilypėti", - išvykos detalėmis dalijosi dainininkė.

Aktyvi moteris tikino neįsivaizduojanti savęs pasyvios poilsiautojos vaidmenyje. V.Povilionienė gerai atsipalaiduoja ir pabėga nuo kasdieninės rutinos pakeitusi aplinką. Drybsoti pajūryje, juokėsi V.Povilionienė, ji nemoka. Visą gyvenimą atostogos jai asocijuodavosi su kokia nors veikla.

"Geriausias poilsis - apsilankyti gimtinėje", - šypsojosi Veronika. Rudeniop ji jau suplanavusi išvykas pas vietos lietuvius Londone ir Romoje.

Esu europietė

Pastarąjį kartą viešėdama Amerikoje V.Povilionienė taip pat neturistavo. Svajonių šalyje ji jau buvo kone penkiolika kartų. Apie šią šalį lietuvė turi savo nuomonę: "Esu europietė. Gal kam nors Amerika ir yra svajonių šalis, bet tik ne man. Mano svajonių šalis yra Lietuva."

Paklausta, ar svečiuose kraštuose neturi problemų dėl maisto, daug keliaujanti moteris atvirauja, jog maistui ji neišranki.

"Čikagoje gyvenau pas lietuvius, šeimininkės labai skaniai gamino. Nesu išranki maistui. Svarbiausia, jog produktai būtų švieži ir ekologiški. Manau, jie tokie ir buvo, kiek ta ekologija Amerikoje įmanoma", - šyptelėjo V.Povilionienė.

www.vakarozinios.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Žalia.
2008-08-10 20:14:16
O taip... Lietuva - tikrai svajonių šalis. :} čia viskas taip... sava. Na, bet šitai nuo žmogaus priklauso. :} man, taipogi, geresės šalies niekur nėra. Viskas čia MANO. Mano Lietuva.
edga
2008-08-09 23:01:15
pavyzdys visiems lietuviams. mano svajoniu salis yra Lietuva taip pat. Tokios salies niekur daugiau nerasit. Grazesnes sirdziai salies tikrai nerasit!!!