• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vytautui Šapranauskui nepatinka komikas Džimas Keris

2009-04-30 00:00:00

Vytautui Šapranauskui nepatinka komikas Džimas Keris
"Domino" teatras

Jau birželio 2, 3, 4 dienomis „Domino“ teatre ir birželio 29 dieną Kaune įvyks komedijos „Mano žmonos vyras“ premjeros.

Vienas pagrindinių vaidmenų atiteko spektaklio „Vilnius – Dakaras“ pagrindiniam aktoriui Vytautui Šapranauskui. Komedijoje taip pat vaidins žiūrovus pakerėjęs „Striptizo erelis“ - Juozas Gaižauskas ir kiti garsūs Lietuvos aktoriai.  J. Gaižauskui ir V. Šapranauskui spektaklis „Mano žmonos vyras“ bus jau antrasis spektaklis „Domino“ teatre.

Humoristas Vytautas Šapranauskas sako, kad  komedijų „Vilnius – Dakaras“ ir „Mano žmonos vyras“ tikrai nelygintų. „Pirmajame spektaklyje sprendžiamos kiekvienai šeimai artimos problemos, o „Mano žmonos vyras“ šiuo aspektu yra kitoks. „Spektaklio situacija yra tikrai itin komiška ir sunkiai įsivaizduojama realybėje, nors galima galvoti, kad viska kūryba ir idėjos ateina iš gyvenimiškos patirties,“- pasakojo Vytautas Šapranauskas. Aktorius dėstė, kad tokių situacijų, kaip spektaklyje „Mano žmonos vyras“ jam nėra pasitaikę ir tikisi, kad niekada taip nebus.

V. Šapranauskas: „Viskas, kas žmogiška, mums nesvetima“

Spektaklyje „Mano žmonos vyras“ J. Gaižauskas ta pačia role dalinsis su garsiu Lietuvos aktoriumi Arūnu Sakalausku. Kartu su Vytautu Šapranausku scenoje jis vaidins jau ne pirmą kartą, o jų duetas pagarsėjo SaŠa pavadinimu.

V. Šapranauskas apie scenos partnerį A. Sakalauską pasakojo, kad nuo to laiko, kai jie kartu vedė laidą, scenoje kartu nevaidino nė karto. „Pats dueto įrėminimas SaŠa man nėra labai priimtinas, tačiau galima sakyti, kad tai bus dueto SaŠa renesansas. Apie Arūną galiu pasakyti tik išskirtinai gerus žodžius. Jis puikus  scenos partneris ir nuostabus žmogus. Žinoma, viskas, kas yra žmogiška mums nesvetima“, - nuotaikingai dėstė V. Šapranauskas

Paklaustas, kokius panašumus komikas įžvelgia tarp A. Sakalausko ir savo herojaus spektaklyje ir gyvenime, V. Šapranauskas juokavo, kad akivaizdžiausias panašumas yra tai, kad jie abu vyrai. „Visi žinome, kad kiekvienas vyras turi savų privalumų ir trūkumų. Spektaklio herojai – vyrai, kuriems patinka gaminti maistą, tvarkytis namus. Realybėje vargu, ar rastume vyrą, kuriam patiktų tvarkytis, nors gal...“, - mintimis dalinosi spektaklio „Mano žmonos vyras“ aktorius.

Aktorių tarpe idealių santuokų nebūna

Pjesėje „Mano žmonos vyras“ aprašoma herojų santuoka yra tikrai netradicinė ir nekasdieniška. Humoristas V. Šapranauskas mano, kad gyvenime aktorių tarpe idealių taip pat santuokų  ko gero nebūna. „Manau, kad tai, ką esame įpratę matyti filmuose ar teatre tikrai neatspindi realybės, nes gyvenime būna arba gražiau arba blogiau nei scenoje. Spektaklio herojus yra pernelyg smalsus. Jei jis nebūtų kišęs nosies ten, kur nedera, jis nebūtų sužinojęs, apie tai, kad jo žmona turi kitą vyrą. Kai nežinai, ir galvos neskauda. Manau, kad ir gyvenime nereikia norėti daug žinoti ar „kapstyti“ po praeitį“,- gyvenimo išmintimi dalinosi aktorius.

V. Šapranauskas nenorėtų vaidinti herojaus

Aktorius, paklaustas, ar jo nevargina humoristo etikė, sakė, kad jam tokia etiketė nerūpi, o komiko darbas yra  sunkus ir rimtas. „Kuo rimčiau kalbi, tuo juokingiau viskas išeina. Esu išbandęs daug rolių ir sukūręs ne vieną personažą, tačiau tikrai žinau, kad nenorėčiau vaidinti herojaus. Manau, jų ir taip turime pakankamai“,- patirtimi dalinosi aktorius.

Pasiteiravus, ar yra komikai, pavyzdžiui filmo „Kaukė“ žvaigždė Džimas Keris (Jim Carrey), kurie pačiam Vytautui atrodo juokingi, jis buvo labai kategoriškas. „Nemėgstu Džimo Kerio kaip komiko ir  nepatinka tokios komedijos kaip „Kaukė“ ar „Eisas Ventura“. Man patinka liūdnieji komikai. Geras humoras yra tada, kai už kiekvienos ištartos frazės slypi kitokios reikšmės, tai yra profesionalus humoras“, - teigė aktorius V. Šapranauskas

Vytautas Šapranauskas (Dmitrijaus Matvejevo nuotr.)

Spektaklyje „Mano žmonos vyras“  vaidins garsūs Lietuvos aktoriai: Vytautas Šapranauskas, Arūnas Sakalauskas, Juozas Gaižauskas ir Jolanta Dapkūnaitė. Spektaklio režisieriumi buvo pasirinktas Lietuvos teatro pasididžiavimas – Kostas Smoriginas. Šio režisieriaus dėka, „Domino“ teatro repertuare atsirado tokios kultinės komedijos, kaip: „Vilnius – Dakaras“, „Laukinė moteris“, „DNR kodas“ ir „Melo detektorius“. Bilietai į spektaklio premjeras jau prekyboje!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus