• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Žinomi Lietuvos Jonai: nuo krepšininkų iki modelių

Autorius: Balsas.lt
2012-06-23 12:01:00

Artėjant vienai linksmiausių vasaros švenčių – Joninėms, visi suskumbame sveikinti pažįstamus Jonus, jeigu tik tokių turime, nes senovinis vardas ne itin populiarus. Vis dėlto pastaruoju metu pastebimos tendencijos grįžti prie senovinių vardų, todėl tikėtina, kad mažų Jonukų tik daugės.

Lietuvoje žinomų Jonų taip pat nedaug ir išsibarstę jie skirtingose sferose – nuo krepšininkų iki modelių.

Jonas Valančiūnas

J. Valančiūnas su mama (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)
J. Valančiūnas su mama (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Profesionalo karjerą Jonas pradėjo 2008 metais Vilniaus „Perlo“ komandoje, kuri rungtyniavo Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). 2010 metų sausio 17 dieną auganti krepšinio žvaigždė perėjo į Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą, su kuria laimėjo LKF taurę ir tapo LKL čempionu.

Tikriausiai didžiausias karjeros įvykis – pernai vykusi NBA naujokų birža, kurioje lietuvis penktuoju šaukimu buvo pasirinktas „Toronto Raptors“ komandos. Vėliau buvo sutarta, kad jis dar metams liks Vilniaus klube.

20 metų 213 cm ūgio vidurio puolėjas rodo puikius rezultatus vilkėdamas nacionalinę aprangą. Jis su Lietuvos jaunimo rinktine tapo įvairių amžiaus grupių Europos čempionu, o pernai vaikinų iki 19 metų pasaulio čempionate padėjo laimėti aukso medalius. Jonas taip pat buvo paskelbtas planetos pirmenybių naudingiausiu žaidėju.

Po sėkmingo pasirodymo su jaunimo nacionaline komanda J. Valančiūnas buvo pakviestas į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę – čia debiutavo Lietuvoje vykusiame Europos čempionate. Per rungtynes jis vidutiniškai rinko po 8,4 taško ir atkovojo 4,1 kamuolio.

Šiuo metu Jonas Valančiūnas kartu su Lietuvos krepšinio rinktine Hiustone ruošiasi olimpiniam atrankos turnyrui, kuris liepos 2–8 dienomis vyks Venesuelos sostinėje Karakase.

Ateinantį sezoną vienas perspektyviausių Lietuvos talentų turėtų apsivilkti NBA komandos „Toronto Raptors“ aprangą. Šioje ekipoje taip pat žaidžia Lietuvos rinktinės lyderis Linas Kleiza.

Jonas Mačiulis


Jonas Mačiulis (27) – Lietuvos krepšininkas, pasaulio jaunių ir Europos jaunimo čempionatų prizininkas, Lietuvos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės narys, su ja iškovojęs 2007 m. Europos vyrų krepšinio čempionato bronzos medalį, taip pat 2010 m. Pasaulio krepšinio čempionato bronzos medalio laimėtojas.

J. Mačiulio vardas ir pavardė sutampa su vieno garsiausių XX a. Lietuvos poetų – Jono Mačiulio-Maironio, todėl kartais komandos draugai ir aistruoliai krepšininką pravardžiuoja „Maironiu“.

Jonas Nainys

Jonas Nainys (nuotr. asm. archyvo)
Jonas Nainys (nuotr. asm. archyvo)

Didžėjus, radijo stoties ZIP FM laidų vedėjas,  dalyvavo TV realybės šou „Ideali pora“. Po šio realybės šou įsidarbino „Zip FM“ radijo laidų vedėju, kur išgarsėjo kaip šmaikštuolis radistas.

Karjerą pradėjo Šiauliuose: vasarą Šiaulių miesto centre „Saulės Radijas“ turėjo savo autobusiuką, iš kurio transliavo laidas.

Jonas Čepulis

Jonas Čepulis

Roko muzikantas, realybės šou „Dangus“ dalyvis, savo koncertus rengiantis iki šiol. Gegužę „Undeground“ bare jis pasirodė su savo nauja programa „Immigrant punk and romance“ – grįžęs iš užsienio naujas mintis ir natas sudėliojo būtent šioje programoje.

Jonas Stankevičius

Jonas Stankevičius (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)
Jonas Stankevičius (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Išskirtinės išvaizdos vaikinas – rinkodaros specialistas, buvęs TV projekto „Kviečiu šokti“ lyderis, modelis, mados namų veidas ir dažnas mados renginių lankytojas. Laikomas vienu sėkmingiausių ir perspektyviausių vyrų modelių Lietuvoje.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus