• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Atšilus orams TV3 žvaigždės kviečia sportuoti lauke!
Autorius: TV3
2012-04-21 00:05:00

TV3
Atšilus orams besirūpinantys savo sveikata ir gražiomis kūno formomis iš sporto klubų ir kitų uždarų erdvių, kuriose mankštinasi, šoka, užsiima joga ir kitomis įvairiomis sporto rūšimis, galbūt dažniau sės ant dviračio ar išsiruoš į parką bėgioti. Kaip tinkamai bėgti − jau rytoj, šeštadienį, balandžio 21-ąją, 18.10 val. sveiko gyvenimo būdo dienoraštyje „Sportuok su žvaigžde“ pasakos geriausia Lietuvos maratonininkė Diana Lobočevskė, profesionali trenerė Palmira Žukienė ir laidos autorė Vlada Musvydaitė–Baranauskienė.

Sportinį iššūkį sau mes ir būrys Lietuvos žvaigždžių: TV3 gyvenimo būdo žurnalo „Gyvenimas yra gražus“ vedėjas Edvardas Žičkus, jo padėjėja ir žvaigždžių draugė Ingrida Kazlauskaitė, TV3 projekto „Ūkininkas ieško žmonos“ naujoji vedėja Gintarė Valaitytė bei dainininkų trijulė – Grūdas, Vudis ir Anatolijus. Laidos autorė į treniruotę pasikvietė ir „Sportuok su žvaigžde“ gerbėją Tomą, kuris nepraleidžia nei vienos laidos ir atsakingai sportuoja kartu su žvaigždėmis!

Tomo gyvenimo istorija tikrai nustebins TV3 žiūrovus – vaikinui tik bėgiojimu pavyko atsikratyti net 30 kilogramų! Kiek pastangų, kantrybės reikėjo įdėti ir kokį treniruočių grafiką susidaryti, Tomas atskleis jau rytoj 18.10 val. tik per TV3.

Tačiau tikrai ne visos žvaigždės, metusios sau iššūkį Vingio parko stadione, sugebės atlikti visas trenerių skirtas užduotis. Vieną žaviąją TV3 laidos vedėją Vladai teko ne kartą pakelti nuo žemės – mergina tikino nebeturinti jėgų ilgesnei distancijai. Kuri įžymybė pasirodė esanti mažiausiai ištverminga? 

O kitas žinomas žmogus, treniruotės pradžioje manęs, kad yra puikios fizinės formos, laidos pabaigoje ištars: „Aš daugiau nebegaliu!“

Kaip tinkamai bėgioti? Kaip valdyti kvėpavimą? Kaip pasimatuoti pulsą ir pasitikrinti širdies galimybes? Profesionalių medikų patarimai ir linksmi žvaigždžių nuotykiai jau rytoj 18.10 val. tik per TV3!

Beje, rytoj, šeštadienį, 10.00 val. Vilniaus Vingio parke vyksiančiame Vilniaus pusmaratonyje bėgs ir TV3 komanda, kurios trenere išrinkta laidos „Sportuok su žvaigžde“ autorė V. Musvydaitė−Baranauskienė. Žinomų žvaigždžių komandai atstovaus TV3 nuomonių laidos „Prieš srovę“ kūrėja Audrė Kudabienė, merginų grupės „Kas jos tokios?“ narė Kotryna Janutaitė, dainininkas Justinas Lapatinskas ir stilistė Kristina Mališauskienė. Kaip sekėsi žiūrimiausio televizijos kanalo Lietuvoje darbuotojams ir žvaigždėms, visi TV3 žiūrovai sužinos jau ateinantį šeštadienį, balandžio 28-ąją, 18.10 val. tik per TV3!

„Sportuok su žvaigžde“ – šeštadieniais 18.10 val. tik per TV3!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus