• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Auksiniai svogūnai": kur dingo tikrasis tautos numylėtinis Vytautas Šapranauskas?  6 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-04-01 23:14:00

Gerdos Zemenskaitės

Šiemet jau vienuoliktus metus iš eilės su trenksmu nugriaudėjo „Auksiniai svogūnai“. Tiesioginė transliacija iš Forum Palace abejingų nepaliko: vieni  juokėsi prie TV ekranų žiūrėdami į susirinkusius seimo narius bei su malonumu klausėsi išverstų  į lietuvių kalbą užsienietiškų šlagerių, o kiti negalėjo atsistebėti renginio vedėju Vytautu Šapranausku, kuris daugeliui laidos svečių sukėlė įtarimų dėl girtumo.


Vytautas Šapranauskas – tautos numylėtas aktorius bei TV projektų vedėjas sudomina tiek jauną, tiek seną žiūrovą, tačiau šį kartą kandžiomis užuominomis dalijosi net ir žymūs visuomenės veikėjai, užlipę ant scenos atsiimti apdovanojimų: „Va, iki ko Kubilius privedė Lietuvą, jei net velnias negali į ją blaiviai žiūrėti!“ Šiuos žodžius ištarė seimo narys Arūnas Valinskas ir visa salė nugriaudėjo pritariančiomis ovacijomis. Abejinga Vytauto Šapranausko būklei neliko ir Kazimiera Prunskienė, pasakiusi, kad renginio vedėjui nepavyksta orientuotis užrašuose.


Tradicija tapę „Auksiniai svogūnai“ šiemet paskelbė šias nominacijas:


"Metų sugrįžėlis" - Marius Gelažnikas. Už tai, kad grįžo ten, nuo ko pradėjo. Verslininkas, deja, renginyje nepasirodė. Į „Auksinius svogūnus“ taip pat neatvyko ir "Metų špygos"apdovanojimą pelnęs energetikos ministras Arvydas Sekmokas.

Nominacija jam buvo įteikta už tai, jog jis – vienintelis ministras, kuriam prezidentė nėra atkišusi špygos.

 

"Metų pora" - Aleksandras Sacharukas ir Linas Karalius. Jų bendram namų ūkiui ir balsavimo kortelėms atskirti prireikė specialaus Seimo posėdžio. Suporuotieji Sacharukas ir Karalius iškilmingame renginyje nepasirodė.


„Metų pramoga“ - Tolerancijos paradas, kurio metu buvo nustatyta, kad vienam gėjui Lietuvoje tenka šimtas policininkų ir Tautinio jaunimo eisena, kurioje buvo reikalaujama, kad vienam lietuviui tektų viena Lietuva. Apdovanojimą atsiimti atėjo tautininkas Marius Kundrotas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
paulius
2011-04-09 10:16:16
Taigi nebuvo jis girtas laida buvo apie ji. o jus iskart ant kitos dienos komentuojat va girtas buvo ir t.t.t kaip oziukai kokie :)) palaukit visada bent 3 dienas po viso ivykio tada komentuokit.. kurie sake jis girtas tai tiem dabar turetu but gieda..
Laura
2011-04-03 11:23:10
Labai geras straipsnis ir nėra čia jokių klaidų, akis prasivalyk.
W
2011-04-03 10:58:52
Ištaisykit gramatines klaidas "straipsny"