• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Čiaudulio fetišistai svarsto apie filmo “Užkratas” patrauklumą
Autorius: ACME Film
2011-09-26 15:59:00

ACME Film

Naujausias tokių kultiniais tapusių filmų, kaip “Narkotikų kelias”, “Oušeno 11”, “Erina Brokovič” režisieriaus Steveno Soderbergho darbas “Užkratas”, mūsų šalies kino teatruose pasirodysiantis jau šį savaitgalį, pasakos istoriją apie daugybę žmonių visame pasaulyje per labai trumpą laiką nužudantį baisų virusą. Įdomu tai, kad yra tokių, kuriems tokia katastrofa atrodo netgi seksuali…

 

Pasirodo, internete yra susikūrusi bendruomenė, kurią jungia čiaudulio fetišistai: jie forumuose dalijasi informacija apie šį organizmo sutrikimą, pasakoja vieni kitiems, kaip tą čiaudulį sukelti, taip pat diskutuoja apie filmus, kuriuose yra tokių scenų. Jau aptarę juostų  “Pragaro virtuvė” bei “Futurama” ištraukas, čiaudulio fetišistai nenustoja diskutuoti apie filmą “Užkratas”, kuriame panašių scenų net neįmanoma suskaičiuoti.

 

“Tai, kad čiaudint įmanoma užsikrėsti baisiausiomis infekcijomis, man sugadina visą čiaudulio patrauklumą”, - sako vienas forumo narys. Kito nuomone, čiaudulys – per daug intymus dalykas, kad jį būtų galima vaizduoti kaip viruso perdavimo galimybę. “O mane įkvepia tai, kad tokiu paprastu dalyku kaip čiaudulys galima padaryti tokį didelį perversmą pasaulyje”, - diskutuoja trečias.

 

Anot internetinio forumo įkūrėjo, filmas “Užkratas” čiaudulio fetišistus padalijo į dvi puses. Vieni eis žiūrėti veiksmo trilerio ir vėliau viešai dalinsis įspūdžiais, kiti, teigdami, jog režisierius išniekino čiaudulio “šventumą”, juostą ignoruos.

 

“Užkratas” pasakoja istoriją apie tai, kaip žaibo greičiu po pasaulį išplinta mirtinas virusas. Miršta daug žmonių, todėl kad jį pažabotų, pasamdoma tarptautinė daktarų komanda. Baisia liga užsikrėsti gali kiekvienas, nesvarbu, ar jis paima sausainį oro uosto kavinukėje, ar paspaudžia partneriams rankas verslo susirinkime, ar nučiaudėjus greta autobuse sėdinčiam žmogui.

 

“Užkrate” vaidina visas Holivudo žvaigždynas: Mattas Damonas („Gerasis Vilas Hantingas", „Bornas"), Marion Cotillard („Pradžia", „Edit Piaf. Rožinis gyvenimas"), Gwyneth Paltrow („Įsimylėjęs Šekspyras", „Geležinis žmogus"), Kate Winstlet („Skaitovas", „Titanikas"), Jude’as Law („Šerlokas Holmsas", „Šaltasis kalnas") ir Laurence’as Fishburne’as („Matrica", „Kuo čia dėta meilė?").

 

Pagal Scotto Z. Burnso ("Bornas. Galutinis tikslas") scenarijų sukurtas ir įvairiausiuose planetos kampeliuose (Makao, Čikaga, Atlanta, San Franciskas, Londonas, Ženeva, Abu Dabis, Honkongas) nufilmuotas filmas “Užkratas” mūsų šalies kino teatruose pasklis jau šį penktadienį, rugsėjo 30 dieną.

 

Kol kas jūsų dėmesiui – lietuviškai titruotas juostos anonsas:

 

http://youtu.be/YeIGKNaFaOoRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus