• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Danielis Craigas: „Šių dienų žvaigždės nebegali nueiti į barą ir prisigėrusios nugriūti“

Autorius: ACME Film
2012-10-05 14:49:00

Danielis Craigas: „Šių dienų žvaigždės nebegali nueiti į barą ir prisigėrusios nugriūti“
Danielis Craigas
Mažiau kaip po mėnesio Lietuvos kino teatrus pasieks naujausia bondiados dalis – „007 operacija Skyfall“ (angl. „Skyfall“), kurioje superagento Džeimso Bondo kostiumu jau trečiąsyk pasipuoš britų aktorius Danielis Craigas. Išvaizdus 44-erių mėlynakis artėjant didžiajai premjerai papuošė garsaus žurnalo „Vanity Fair“ lapkričio mėnesio viršelį.

Dviprasmiškoje nuotraukoje kostiumuotas D.Craigas yra galva pasirėmęs į moters tarpkojį. Taip žymi fotografė Annie Leibovitz įprasmino agento 007 eleganciją ir meilę moterims. Galantišką fotosesiją lydinčiame interviu aktorius žurnalistams pasakojo apie šlovę ir kitokį, jo sukurtą, Džeimsą Bondą.

„Kartais pasikalbu su žmonėmis, kurie kino industrijoje sukasi jau 40 metų. Žinote, jie sako, kad didžiausias skirtumas tarp šlovės anuomet ir šiandien tas, kad prieš 40 metų galėjai eiti į barą, prisigerti, nugriūti nuo kėdės, pasilinksminti, atsipalaiduoti ir veikti ką tinkamas. Niekas nesužinotų. Tačiau šiandien visi turi išmaniuosius telefonus, fotoaparatus ir vaizdo kameras. Kalbu taip ne todėl, kad norėčiau prisigerti, tai tėra pavyzdys. Tiesiog žinomi žmonės nebegali gyventi normalaus gyvenimo“, – keldamas daugybei aktorių įsiskaudėjusią problemą kalbėjo D.Craigas. Jis apgailestavo, kad kiekvienas žvaigždžių žingsnis sekamas. „Galbūt norėtųsi išsirengus pagulėti paplūdimyje ar išgerti, juk visi žmonės taip elgiasi, tačiau reikia išlaikyti vadinamą aukštą klasę. Man dėl to liūdna, nes, tiesą sakant, mėgstu barus“, – pusiau juokais kalbėjo aktorius.

Kalbėdamas apie daugybės moterų elegancijos ir vyriškumo etaloną, savąjį herojų Džeimsą Bondą, D.Craigas tvirtino, kad kiekvienas aktorius, įkūnijęs agentą 007, darė tai savaip. „Aš nesielgiu taip, kaip Pierce‘as Brosnanas, o Pierce‘as nesielgė kaip Rogeris Moore‘as ar Seanas Connery, ar Timothy Daltonas. Viskas keičiasi. P.Brosnanas sakydavo, kad būti Džeimsu Bondu – tas pats, kas atsakyti už nedidelės šalies likimą. Šį vaidmenį reikia diplomatiškai globoti“, – su šypsena prisiminė naujausiasis Džeimso Bondo „veidas“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus