• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Domino“ teatras vasarai persikelia į pajūrį

Autorius: "Domino" teatras
2011-07-01 14:20:00

„Domino“ teatras vasarai persikelia į pajūrį
Teatro nuotr.

Klaipėdos, Nidos, Palangos gyventojai ir svečiai iki pat rudens gali apsilankyti geriausiuose „Domino“ teatro spektakliuose. Itin daug gastroliuojantis teatras į pajūrį šią vasarą atveža net šešis populiariausias žiūrovų pamėgtas komedijas.


„Mano žmonos vyras“ – Kosto Smorigino režisuota komedija apie netradicinę santuoką. Spektaklyje vaidina Lietuvos aktorių žvaigždynas: Vytautas Šapranauskas, Arūnas Sakalauskas, kuris vaidmeniu dalijasi su Juozu Gaižausku, ir Jolanta Dapkūnaitė. Renginio žiūrovus nustebins ne tik įspūdingos dekoracijos, bet ir A. Sakalausko kiaušinienės kepimo įgūdžiai!


Monospektaklyje „2 vyrai. 1 tiesa“ žymusis Sakalas Uždavinys, vaidinantis Sakalą Uždavinį, arba populiarusis Juozas Gaižauskas, įkūnijantis Juozą Gaižauską, iki ašarų juokins samprotavimais apie vyro gyvenimą: apie meilę, šeimą, keliones, laivus ir lėktuvus, taksistus, traukinius, mamą, vaikystę, kūną, atmintį, troškimus ir daug kitų dalykų. S. Uždavinys užtikrina, kad kiekvienas šio spektaklio žiūrovas gaus ne  kilogramais, o tonomis sveriamą juoko dozę.


„Domino“ teatro monospektalis „Laukinė moteris“ kartu su aktore Rasa Marazaite kviečia pasijuokti iš moteriškų ydų, įpročių ir visiems pažįstamų gyvenimo situacijų, prunkščiant atpažinti save ir garsiai kvatoti iš antrosios pusės. Čia koketuodama su žiūrovais iš salės, čia virsdama trapia ir kompleksų slegiama moterimi, R. Marazaitė pasakoja savo herojės keturiasdešimt-šešiolikmetės Eglės istoriją. Įdomu tai, kad narplioti painaus moteriško pasaulio peripetijas leidosi du vyriškiai: pjesę, pagal kurią pastatytas spektaklis, parašė Sigitas Parulskis, o režisavo Kostas Smoriginas.


„Striptizo ereliai“ – karštas ir intriguojantis spektaklis apie šešis Akmenės miestelio bedarbius, sugalvojusius užsidirbti pinigų šokant striptizą. Kaip tai pavyks niekada to nedariusiems, bet pasiryžusiems išmokti aktoriams, pamatysite tik spektaklyje! Šiuos gudragalvius erelius įkūnija aktoriai Gytis Ivanauskas, Juozas Gaižauskas, Irmantas Bačelis, Algirdas Dainavičius ir Darius Petkevičius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus