• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Gabriela Spanic nori grįžti į Lietuvą
Autorius: LNK
2011-09-08 21:05:00

LNK

Naują sezoną netrukus pradėsiantis LNK grupei priklausantis kanalas TV1 savo žiūrovėms siūlo naujausią mylimos aktorės Gabrielos Spanic serialą „Meilė ir kančia“.
Čia ji vaidina Emperatrisę Churado, moterį, kurią mylimas vyras niekšiškai išdavė ir atėmė tai, kas jai brangiausia –  dukrą.

Siųsdama linkėjimus TV1 žiūrovėms iš JAV, kur šiuo metu gyvena, Gabriela sako negalinti pamiršti tų akimirkų, kai prieš keletą metų lankėsi Lietuvoje.

„Prisiminimai apie šią viešnagę man labai brangūs. Prisimenu Trakų pilį, apsuptą ežero ir užklotą sniego. Svečiuodamasi jūsų šalyje pajutau daug meilės man ir palaikymo. Mielai kada nors vėl apsilankyčiau. Nors šalis maža, bet Lietuvos žmonių širdis didžiulė. Visada juos prisimenu, linkiu visa ko geriausio ir tikiuosi kada nors vėl atvykti“, - sako G. Spanic.

Pasak Gabrielos, ji dar tebenešioja kailinius, kuriuos nusipirko „Nijolės“ kailių salone.

„Tiesiog įsimylėjau tuos mados namus. Iš viso įsigijau dvejus kailinius. Vienus padovanojau žmogui, kurį labai myliu, o kitus pasilikau kaip suvenyrą. Norėčiau pas jus atvykusi nusipirkti dar vienus“, - meilės kailiniams neslėpė aktorė. Beje, su vienais „Nijolės“ kailiniais Gabi įsiamžino vaizdo klipe, kurį LNK operatoriai nufilmavo Trakų pilyje ir apylinkėse.

„To filmavimo niekada neužmiršiu. Panašias akimirkas aš amžinai nešiosiu savo širdyje. Gyvenimas daug ką gali iš manęs atimti, bet šių akimirkų niekada neištrins. Tai - mano gyvenimo dalis“, - pabrėžė aktorė.

Naujausiame seriale ji vaidina motiną, kuri kovoja dėl prarastos dukters. Pasak Gabrielos, tapti motina – tai nuostabiausia, ką jai teko patirti.

„Būtent tada pasijutau tikra moterimi. Tai buvo didžiausia gyvenimo svajonė. Jaučiuosi visaverte. Mano gyvenimas pakrypo kitokia linkme, ir tai laikau Dievo dovana. Gabrielis de Chesus – mano brangiausias turtas“, - apie prieš porą metų gimusį sūnų pasakojo aktorė.

„Labiausiai trokštu, kad mano sūnus užaugtų sveikas, stiprus, laimingas, ir kad nenutiktų nieko blogo. Man tiek užteks. Noriu, kad užautų doru žmogumi“, - apie didžiausius gyvenimo troškimus kalbėjo Venesuelos žvaigždė.

Naujausias Gabi serialas „Meilė ir kančia“ rodomas TV1 kanalu šiokiadieniais 14.30 val.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus