• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Garsiausi pasaulio dizaineriai laibakojes manekenes iškeitė į smurfę
Autorius: ACME Film
2011-08-03 15:34:00

Melsva spalva veržiasi ne tik į architektūrą, bet ir į madą. Dar visai neseniai pasaulį apskriejo vaizdai, kaip vienas Ispanijos kaimelis filmo „Smurfai“ premjeros proga buvo nudažytas šia spalva. O štai madas visame pasaulyje diktuojantys garsūs dizaineriai Marcas Jacobsas bei Dolce & Gabbana laibakojes manekenes iškeitė į šviesiaplaukę ir visame pasaulyje puikiai pažįstamą Smurfetę, kuriai padovanojo galimybę pristatyti naujausias savo drabužių bei aksesuarų kolekcijas.

 

 „Miss Piggy jau kartą puikavosi ant žurnalo „Times“ viršelio, Mardžė Simpson puošė „Playboy“. Kadangi animacija taip sparčiai veržiasi į suaugusiųjų pasaulį, nusprendėme suteikti tokią galimybę ir sukryžminti šį žanrą su mada. Esame labai patenkinti tuo, kaip mums pavyko. Neabejojame, kad Smurfetė taps nauja superžvaigžde ne tik kino, bet ir mados pasaulyje“, - savo pasirinkimą motyvavo M.Jacobsas.

 

Jau rugpjūčio 19 dieną Lietuvos kino teatruose pasirodysianti lietuviškai dubliuota   animacinė juosta visai šeimai „Smurfai“, pasakos nuotaikingą istoriją apie tai, kaip taikų stebuklingojo Smurfų kaimelio gyvenimą sudrumsčia grėsmės šešėlis: nerangusis smurfas Nevėkšla (akt. Anton Yelchin) neapdairiai išduoda paslaptis mirtinam priešui Gargameliui (akt. Hank Azaria). Dėl Nevėkšlos klaidos piktasis burtininkas randa slaptąjį Smurfų kaimą, todėld jie sprunka iš gimtojo kaimelio į... mūsų pasaulį.

 

Atsidūrę Niujorke, melsvieji žmogeliukai stengiasi grįžti į savo jaukų mažą kaimelį, tačiau iki tol jiems tenka patirti nesuskaičiuojamą galybę nuotykių ir kovoti su piktuoju Gargameliu.

 

Režisierius Raja Gosnellis, sukūręs tokius kino hitus kaip „Dar nebučiuota“, ,,Vienas namuose3“, ,,Scooby-Doo“, „Didžiosios motulės namai“, vėl pasiraitojo rankoves bei pristato naujausią ir, kritikų teigimu, galbūt net populiarumu „Šreką“ pralenksiantį, savo darbą „Smurfai“ (The Smurfs). Jame vienai iš žaviųjų smurfių savo balsą paskolino ir garsioji dainininkė Katy Perry. Kitus melsvus simpatiškus herojus įgarsino aktoriai Paulas Reubensas, B.J. Novakas bei Jeffas Foxworthy. Komedijoje taip pat pamatysime Neilą Patricką Harrisą, Hanką Azaria, Jayma Mays.

 

Filmas, kuris bus išleistas 3D formatu, yra paremtas belgų menininko Peyo kurtais personažais bei linksmomis jų istorijomis.

 

Lietuvos kino teatrai melsvai nusidažys nuo rugpjūčio 19 dienos, o kol kas kviečiame pasigrožėti pamėlusiai linksmu filmo anonsu:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ux6e-68llsYRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus