• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Holivudo žvaigždės mokėsi važinėtis banglente
Autorius: Forum Cinemas
2011-08-17 17:10:00

Denveryje su tėvais gyvenanti aktorė Anna Sophia Robb per du juostos „Bangų medžiotoja“ (orig. „Soul Surfer“) filmavimo mėnesius, praleistus Havajuose, įsimylėjo banglentę ir skrydį bangomis.

Mergina prisipažįsta, kad ant banglentės kasdien jaučiasi vis tvirčiau, tačiau pirmosios apmokymų savaitės aktorei buvo pačios sunkiausios. „Pirmosiomis dienomis jaučiausi kaip silpnavalė nevykėlė – aš nuolat žiūrėjau po kojomis ir vos vandenyje pamačius įtartiną šešėlį mane nukrėsdavo šiurpas, o galvoje sukosi tik viena už kitą kvailesnės mintys. Tačiau tuomet pagalvojau – jeigu Betani gali plaukioti, kodėl negaliu aš? Juk ji neturi rankos, tačiau vandenyje jaučiasi tarsi žuvis! Nuo tos dienos viskas ėjo tik geryn” – atvirai dėstė aktorė, įkvėpta banglentininkės Betani Hamilton, kurios gyvenimo istorija šiltai ir optimistiškai pasakojama dramoje „Bangų medžiotoja“.

Filmavimo grupės nariai pasakojo, jog didžiausias Annos Sophios Robb kaip aktorės privalumas – talentas ir gebėjimas įveikti visas jos kelyje pasitaikančias kliūtis. Vienas techninio personalo darbuotojas puse lūpų netgi užsiminė, jog mergina verta Oskaro nominacijos kitąmet vyksiančiuose apdovanojimuose. Komandos narys taip pat pasakojo, jog pirmoji jų filmuota scena, kai mergina jūroje patiria kraupią nelaimę, buvo tokia įtikinama, jog akimirkai teko stabdyti filmavimą ir atsigauti nuo patirto šoko – taip puikiai savo vaidmenį atliko vis ryškiau žybsintis Holivudo talentas. Ta pati situacija pasikartojo filmuojant sceną ligoninėje, kuomet herojė pabunda ir suvokia, jog neteko rankos. Filmavimo grupės nariai negailėjo liaupsių aktorei ir teigė, jog ji turi visas gerąsias aktoriaus savybes ir galimybes užkariauti Holivudą.

Ne per seniausiai vienoje garsiausių JAV pokalbių laidų, svečiuose pas Ellen DeGeneres apsilankė Holivudo aktorė Helen Hunt. Aktorė, scenaristė, prodiuserė ir Oskaro premijos laureatė pokalbio metu dėmesį skyrė greitai kino ekranus pasieksiančiam filmui „Bangų medžiotoja“, kuriame atliko Bethany Hamilton mamos vaidmenį. Aktorė H. Hunt pasigyrė, jog pradėjus juostos filmavimo darbus ji buvo vienintelis žmogus, tvirtai stovintis ant banglentės. „Pradėjome filmuoti. Aš buvau užtikrinta savo jėgomis, o jie dvejojo. Tačiau laikui bėgant paaiškėjo, jog nei Anna Sophia Robb, nei Dennisas Quaidas, nei Lorraine Nicholson neturi baimės jausmo. Dennisas Quaidas net nemokėjo stovėti ant banglentės ir iškart pradėjo mokytis ant didelių bangų ! Galiausiai gavosi taip, jog pradėjus filmuoti juostą šioje srityje turėjau daugiausia žinių, o filmavimo darbams einant į pabaigą, trijulė važinėjosi didelėmis jūros bangomis, kai tuo tarpu aš sėdėjau ant kranto ir skundžiausi lediniu jūros vandeniu. Mes tarsi apsikeitėme vietomis“, - juokėsi aktorė H.Hunt.

Filmuojant juostą neapsieita ir be kompiuterinių technologijų įsikišimo. Filmavimo metu A. S. Robb dėvėjo specialų žalią įtvarą ant kairės rankos, kuris buvo pašalintas kompiuteriu juostos montavimo etape. Daugelyje scenų ant banglentės mergina filmuojasi ranką laikydama už nugaros, tokiu būdu siekiant jos kūną priversti judėti taip, lyg ji iš tiesų neturėtų kairės rankos.

„Pirmą kartą gyvenime prieš kameras vaidinti iš tiesų egzistuojantį žmogų buvo nelengva“, - prisipažino Anna Sophia Robb. „Buvo labai sunku. Juostoje norėjau perteikti Betani Hamilton dvasią, parodyti jos išgyvenimus – juk tai jos istorija. Stengiausi susigyventi su šiuo vaidmeniu ir parodyti žiūrovui tokią Betani, kokia ji yra iš tiesų. Tikiuosi, man pavyko“, - droviai šypsojosi mergina ir pridūrė: „Dažnai abejodavau ar teisingai elgiuosi, ar gerai vaidinu, tad nuolat klausdavau filmavimą stebinčios Betani ar ji taip pasielgtų, kaip ji atliktų vieną ar kitą judesį, kaip reaguotų į tam tikrus dalykus. Ir nors ji visą laiką mane konsultavo, manau, jog neįmanoma juostoje atkurti Betani dvasios visu šimtu procentų, tad „Bangų medžiotoja“ – tai Betani Hamilton gyvenimo istorija, pagardinta dalele manęs“, - pasakojo mergina, tikinti, jog kiekvienas aktorius savo herojui padovanoja dalelę savęs.

Jaunoji Holivudo žvaigždutė išreiškė norą, kad filmas taptų įkvepiančiu gyvenimo sunkumus patyrusiems žmonėms ir neštų jiems tikėjimą, viltį ir ragintų nepasiduoti ir nenuleisti rankų.

Jaudinanti istorija apie norą gyventi ir valios jėgą – kino teatruose nuo rugsėjo 16 dienos.

 

Treileriai:

http://www.youtube.com/watch?v=MWeOjBCi3c4&ob=av3e

           http://www.youtube.com/watch?v=Y4NxDfM5Xu8


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus