• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Į Vilnių atvyks pusšimtis „Disney“ pasaulio herojų

Autorius: Aistė Jankūnaitė
2012-09-06 10:40:00

Į Vilnių atvyks pusšimtis „Disney“ pasaulio herojų
Nuotaikingas ledo šou „Šventė“
Sausio pabaigoje į Vilnių sugužės didžiulis būrys – net 52 – mylimiausių ir populiariausių „Disney“ istorijų herojai. Spalvingi ir energingi personažai, apsiginklavę pačiūžomis, Vilniaus „Siemens“ arenoje sausio 29-30 dienomis pristatys vieną naujausių „Disney on Ice“ kūrinių – nuotaikingą ledo šou „Šventė!“.

„Nors šis spektaklis „Šventė!“ – jau trečiasis, kurį Vilniuje rodys „Disney on Ice“ čiuožėjai, jis bus didžiausias ir didingiausias jų spektaklis iki šiol rodytas mūsų šalyje. Tokios didelės „Disney on Ice“ čiuožėjų komandos bei tokio būrio populiariausių „Disney on Ice“ personažų „Siemens“ arenoje dar nematėme, – sako „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis. – Jei anksčiau mūsų šalyje rodyti „Disney on Ice“ šou buvo labiau orientuoti į mergaites, tai ledo šou „Šventė!” vienodai įdomus tiek mergaitėm, tiek berniukam, kadangi čia netrūks ne tik mergaičių mylimų princesių, bet ir berniukų numylėtų herojų, tokių kaip filmuko „Žaislų istorija“ žvaigždės astronautas Bazas ar kaubojus Vudis“.
Daugiau kaip pusšimtis herojų pristatys 16 populiariausių „Disney“ istorijų. Tarp jų tokios istorijos, kaip: „Alisa stebuklų šalyje“, „Žaislų istorija“, „Gražuolė ir pabaisa“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“, „Džiunglių knyga“, „Pinokis“, „Mažoji undinėlė“, „Aladinas“, „Piteris Penas“, „Pelenė“, „Princesė ir varlius“, „Lilo ir Stičas“, ančiuko Donaldo, peliuko Mikio, Auksarankės nuotykių pasakojimai.

Iš viso ant ledo gražiausius pasirodymo numerius demonstruos 32 talentingi dailiojo čiuožimo meistrai, į trupę suburti iš skirtingų pasaulio kampelių. Ant spindinčio ledo Vilniaus „Siemens“ arenoje suksis 14 čiuožėjų vyrų ir 22 moterys.

Profesionaliems čiuožėjams „Disney“ pasaulio personažus įkūnyti padės ne tik unikalus ryškiaspalvis makiažas, bet ir nepriekaištingi kostiumai. Per vieną spektaklį žiūrovai galės pasigrožėti net 155 kostiumų komplektais. Jei skaičiuotume atskiras kostiumų detales, jų būtų daugiau kaip 800! Vienam čiuožėjui vidutiniškai per vieną spektaklį „Šventė!“ tenka pakeisti net keturis kostiumus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus