• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Johnny Deppas nustebino gerbėjus netikėtu pasirodymu su Marilyn Mansonu per „Revolver Golden Gods“ apdovanojimus

Autorius: ACME Film
2012-04-14 09:15:00

Johnny Deppas nustebino gerbėjus netikėtu pasirodymu su Marilyn Mansonu per „Revolver Golden Gods“ apdovanojimus
ACME Film

Vienas ryškiusių Holivudo aktorių, Johnny Deppas kartais mėgsta pateikti publikai visiškai netikėtas staigmenas. Maloniu siurprizu šią savaitę tapo aktoriaus pasirodymas žurnalo „Revolver“ rengiamuose sunkiosios muzikos apdovanojimuose „Golden Gods“, kur J.Deppas pasirodė kartu su Marilyn Mansonu.


Per trečiadienio vakarą Los Andžele vykusią ceremoniją ne visi iš karto pažino puošnų gitaristą, prisijungusį prie Marilyn Mansono ir jo grupės. Tik atidžiau įsižiūrėjus paaiškėjo, kad pasiimti į rankas gitarą ryžosi aistrą rokui jaučiantis 48-erių J.Deppas, kuris jau gegužę kino teatruose pasirodys vampyro amplua naujajame Timo Burtono filme „Nakties šešėliai“ (angl. „Dark Shadows“).


Beje, ne taip seniai aktorius ir Marilyn Mansonas drauge įrašė Carly Simon 1972-ųjų hito „You’re So Vain“ perkūrinį, kuris pasirodys naujajame, aštuntajame skandalingojo muzikanto albume „Born Villain“.


Tiesa, Marilyn Mansonas per „Revolver Golden Gods“ apdovanojimų ceremoniją visai neketino nuslėpti naujojo scenos partnerio, kuris pasirodymui pasipuošė fetrine skrybėle su plunksnomis, marškiniais trumpomis rankovėmis ir džinsais. „Jei nepažinote mano draugo... Mano asmeninis išgelbėtojas, mano asmeninis gitaros herojus, Johnny Deppas!“, – miniai sušuko amerikiečių rokeris po pirmojo jų kartu atlikto kūrinio „Sweet Dreams“. 


J.Deppas taip pat pritarė gitara Marilyn Mansonui dainuojant kitą savo hitą – dainą „The Beautiful People“. Renginio metu buvo akivaizdu, kad aktorius ant muzikinės scenos jaučiasi it žuvis vandenyje. Juk savo karjerą jis pradėjo kaip rokeris, o tik vėliau pasuko į aktorystę.


Hollywoodreporter.com žurnalistų teigimu, nors ir gana savotiškai, tačiau savuoju sceniniu kostiumu per „Golden Gods Awards“ J.Deppas įrodė, kad yra vertas Mados ikonos titulo, kurį šiemet jam skyrė Amerikos mados dizainerių taryba (CFDA). Už eklektišką stiliaus pojūtį įvertintas aktorius taps pirmuoju vyru, gavusiu šį titulą per visą CFDA apdovanojimų istoriją.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus