• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

J.Roberts: mano veidas – tai istorija

Autorius: Dainius Kairys
2011-09-02 10:24:00

J.Roberts: mano veidas – tai istorija
ACME Film nuotr.

Viena gražiausių pasaulio moterų Julia Roberts gerbėjams įsiminė ne tik dėl plačios šypsenos ir žavaus apgamėlio po dešine akimi. Ji vaidino begalėje ne tik žiūrovų, bet ir kino kritikų įvertintų juostų, tokių, kaip „Noting Hilas“, „Mano geriausio draugo vestuvės“, „Graži moteris“, „Valgyk, melskis, mylėk“, taip pat pelnė „Oskarą“ už geriausią pagrindinį moters vaidmenį filme „Erina Brokovič“. Jau nuo šio savaitgalio aktorė į savo CV įrašys ir dar vieną nuostabų darbą „Laris Kraunas“, kuriame drauge su ja pamatysime ir kitą ryškią Holivudo žvaigždę Tomą Hanksą.

Nors užimtai moteriai tenka nuolat skubėti, nuo ryto iki vakaro dirbti filmavimo aikštelėse bei filmuojantis naudoti daug grimo, 43-jų J. Roberts teigia, jog su amžiumi ji tampa ne tik sumanesnė, bet ir gražesnė.

 „Nesėdžiu ir neverkiu kasmet rasdama naujų raukšlelių veide ar per gimtadienį užpūsdama dar viena žvakute daugiau. Į tai žiūriu daugiau kaip į galimybę atsiskleisti, parodyti tai, ką prikaupiau per pastaruosius metus, kokios patirties įgijau. Mano veidas – tai istorija, kurioje nėra pažymėto maršruto pas plastikos chirurgus“, - įsitikinusi Holivudo žvaigždė.

Žvaigždei labai gaila tų, kurios chirurginiais būdais kovoja su laiko tėkme ir net nenori pamatyti, kaip atrodys po, pavyzdžiui, dešimtmečio. „Deja, gyvename panikos ir streso kupiname pasaulyje, kuriame iš moterų reikalaujama grožio, o ne kitų, daug svarbesnių, vertybių. Daugelis moterų lygina save su kompiuteriais paretušuotomis žurnalų gražuolėmis ir puola į paniką. Man baisu, kad jos jau net nebenori pamatyti, kaip atrodytų subrendusios, juk paprasčiau užsukti į grožio kliniką, susileisti botokso ir įstrigti savo jaunystėje”.

Viename interviu paklausta, kaip jai pavyksta išlikti tokiai jaunatviškai ir žvaliai, J. Roberts atsakė: „Esu skolinga mane be galo mylinčiam vyrui ir geriems vaikams. Be to, aš daug ir skaniai valgau“.

Tuo, kad aktorė atrodo vis dar tokia pat jaunatviška ir jai tikrai nėra ko lankytis pas plastikos chirurgus, galėsime įsitikinti jau rugsėjo 2 dieną kino teatruose pasirodysiančioje romantinėje komedijoje „Laris Kraunas“, priversiančioje visiškai naujai pažvelgti į mus supantį pasaulį ir suprasti, jog kartais verta prarasti tik tam, kad galėtum atrasti daugiau...Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus