• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
J.Timberlaike Lietuvoje ir pasaulyje ieško savo „Facebook“ profilio
Autorius: Forum Cinemas
2011-09-30 16:05:00

Forum Cinemas nuotr.

Ganėtinai reto kino žanro – futuristinio veiksmo filmo – kūrėjai pristato įdomų ir labai savotišką projektą – filmą „Įkalinti laike“ (orig. “In Time”, 2011) . Kaip ir šeimoje, filmo žanrą dažniausiai lemia tėvai: filmo „Įkalinti laike“ „tėtis“ režisierius Andrew Niccolas dar 1997-aisiais išgarsėjo mokslinės fantastikos drama „Gataka“ (orig. „Gattaca“) ir po 14 metų nutarė kitam savo filmui įkvėpti senos geros futurizmo dvasios.

Filmas „Įkalinti laike“ pasakoja apie pasaulį, kuriame žmonės genetiškai užkoduoti gyventi iki 25-erių: tuomet organizmas nustoja senti ir gyventi lieka vieneri metai. Ateities pasaulyje vienintelė valiuta – laikas. Valandos, minutės, sekundės yra pinigai, už kuriuos galima nusipirkti kavos puodelį arba rūmus, automobilį arba litrą pieno. Šia valiuta atsiskaitoma už darbo valandas ofise ir gamyklose. Suskaičiuota kiekviena žmogaus gyvenimo sekundė.

Pagrindinį vaidmenį, kartu su aktore Amanda Seyfried , juostoje atliekantis dainininkas Justinas Timberlak, p asirodo, yra tikras naujovių šalininkas. Aktyviai socialiniuose tinkluose Twitter bei Facebook savo gerbėjų gretas didinantis aktorius sumąstė prisidėti prie filmo reklaminės kampanijos ir surengė fotografijų konkursą labai simboliniu pavadinimu „Brangi kiekviena sekundė“. Konkurso pavadinimas siejamas su pagrindine filmo „Įkalinti laike“ tema – kiekviena sekundė ir minutė priartina žmogų prie neišvengiamo išnykimo.

Pasauliniu mastu paskelbto fotografijų konkurso užduotis – atsiųsti nuotrauką, kuri geriausiai atitinka konkurso pavadinimą „Brangi kiekviena sekundė“ ( orig. „Every Second Counts“ ).

Laimėjusi fotografija bus publikuojama visą lapkričio mėnesį kaip J.Timberlake profilio nuotrauka socialiniame tinkle „Facebook“, turinčiame 12 milijonų J.Timberlaike gerbėjų. Dar devynios į nugalėtojo titulą pretenduojančios fotografijos bus pristatytos Los Andžele vyksiančios filmo „Įkalinti laike“ premjeros metu surengtoje parodoje.

Lietuviai, kaip ir bet kuriame pasaulio kampelyje gyvenantys ir fotografuoti mėgstantys žmonės, konkursui skirtas nuotraukas tinklapyje gali talpinti iki spalio 10d. Viešas balsavimas vyks spalio 11-17d., o nugalėtojai bus skelbiami spalio 20d.

Organizatoriai skelbia, jog viešas balsavimas nelems nugalėtojų, tačiau   J.Timberlake ir dainininko komandai iš jo kompanijos „Tennman Digital“ pagelbės atrinkti geriausias fotografijas iš tūkstančių, kurios dalyvaus konkurse. Fotografija – vienas iš aktoriaus ir dainininko J.Timberlake hobių.

Konkursui skirtas fotografijas talpinti tinklapyje http://www.talenthouse.com/justin-timberlake-your-photograph-featured

Muziką veiksmo trileriui „Įkalinti laike“ kuria talentingas škotų kompozitorius, Karališkosios Muzikos akademijos absolventas Craigas Armstrongas. Vyras jau dirbo su dideliais Holivudiniais projektais: „Volstrytas pinigai nesnaudžia“ (orig. „Wall Street: Money Never Sleeps“, 2010), „Mulen Ružas“ (orig. „Moulin Rouge!“, 2001) bei „Tegyvuoja meilė!“ (orig. „Love Actually“, 2003).    

Kova už kiekvieną gyvenimo minutę filme „Įkalinti laike“ pasaulio ir Lietuvos kino ekranuose prasideda vienu metu – spalio 28 dieną.

 

Treileris:

http://www.youtube.com/watch?v=fdadZ_KrZVw


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus