• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Kas penktas 2011-ųjų filmas bus susijęs su anksčiau rodytais kino filmais
Autorius: Forum Cinemas
2011-03-01 11:48:00

Forum Cinemas nuotr.
2011 metais į kino ekranus Holivudas išleidžia rekordinį skaičių filmų tęsinių, priešistorių ir „spin off‘u“ – viso 27 filmus, kurie yra vienaip ar kitaip susiję su anksčiau rodytais filmais.

Kino gerbėjai gali būti ramūs: deja vu, kuris šiemet aplankys dažną kino žiūrovą, nebus psichikos sutrikimas. Vienas didžiausių apie kiną rašančių portalų „Box Office Mojo“ apskaičiavo, kad šiemet kas penktas Holivudo filmas, pasirodysiantis kino teatrų ekranuose, yra arba anksčiau pasirodžiusių filmų tęsiniai, arba priešistorės, kurių veiksmas vyksta iki anksčiau nufilmuoto filmo įvykių, arba „spin off‘ai“, t.y. filmai, kurių pagrindiniai herojai yra anksčiau matyti prieš tai rodytuose filmuose. Žinoma, visi šie „nauji-seni“ filmai turės visiškai naują siužetą.

Ankstesnis rekordas – 24 filmai, vienokiu ar kitokiu būdu susijusių su anksčiau matytais filmais, buvo užfiksuotas 2004 metais. 2010-uosius išties būtų galima vadinti originalumo oaze. 2010 metais „senų-naujų“ filmų buvo viso labo tik 19.

Tarp „senų-naujų“ filmų šiemet rasime tokius blokbasterius: „Transformeriai 3“, „Ratai 2“, „Iksmenai: pirmoji klasė“, „Piranijos 3D“ ir jau šį penktadienį Lietuvoje pradedamą rodyti komediją „Didžiosios motušės namai: obuolys nuo obels...“.

Devyni šių metų filmai bus jau antri tęsiniai, penki filmai bus trečios dalys, arba kaip juos neretai vadina – trilogijos. Kino ekranuose jau ketvirtą kartą pasirodo tokie perliukai, kaip „Misija neįmanoma 4“, „Karibų jūros piratai: ant keistų bangų“. Dar penki filmai pasiekė solidų penktąjį lygį – „Greiti ir įsiutę 5“, „Batuotas katinas“, „Iksmenai: pirmoji klasė“, „Mikė Pūkuotukas“. Du pavadinimai: „Mapetai“ ir „Beždžionių planeta“ pasiekė net septintą lygį, o rekordininkas yra Haris Poteris pakilęs iki aukščiausio, aštuntojo laiptelio.

„Holivudas dažniau, nei bet kada anksčiau semiasi pagalbos iš praeities sėkmių“- pažymi tinklapio „Box Office Mojo“ direktorius. Tinklapis taip pat prognozuoja, kad „Haris Poteris“ taps daugiausiai uždirbusiu metų filmu ir pagal uždarbį, bet ne pagal žiūrovų skaičių aplenks legendinius „Žvaigždžių karus“.
„Didžiosios motušės namai: obuolys nuo obels...“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti jau kovo 4 dieną.

 www.forumcinemas.lt


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus