• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Keira Knightley prisipažino, kad sužinojusi apie tikrą pasaulio pabaigą tik išsigąstų ir verktų

Autorius: „ACME Film“
2012-08-24 10:20:00

Keira Knightley prisipažino, kad sužinojusi apie tikrą pasaulio pabaigą tik išsigąstų ir verktų
O jūs ar bijote pasaulio pabaigos?
Šiandien Lietuvos kino teatrus pasieks jautri ir romantiška režisierės Lorene Scafaria istorija „Kartu iki pasaulio pabaigos“ (angl. „Seeking a Friend for the End of the World“).

Joje aktoriai Keira Knightley ir Steve‘as Carrellas pamėgins nugyventi paskutines tris gyvenimo savaites atlikdami dar nenudirbtus darbus ir laukdami neišvengiamo susidūrimo su į Žemę skrendančiu asteroidu Matilda.

Žurnalui „Glamour“ 27-erių aktorė sakė, kad pati, jei tikrame gyvenime sužinotų apie pasaulio pabaigą, būtų bejėgė. „Manau, kad tik išsigąsčiau ir verkčiau. Vien mintis apie meteoritą, skriejantį į Žemę mane baugintų. Būčiau sunerimusi ir bijočiau skausmo, kurį patirsiu. Norėčiau pasaulio pabaigos akimirką būti vakarėlyje ir puikiai leisti laiką. Manau, kad tikrai nebūčiau blaivi. Argi linksma blaiviai sutikti pasaulio pabaigą“, – juokavo aktorė.

K.Knightley teigimu, filmas „Kartu iki pasaulio pabaigos“ itin realistiškas ir nuotaikingas, o rūsčios katastrofos nuojautos jame nebus. Interviu Thefilmstage.com aktorė kalbėjo, kad naujoji juosta neįtelpa į vieno žanro rėmus, turi dramos, romantinio filmo ir komedijos elementų.

„Man labai patiko scenarijus. Nebuvau skaičiusi nieko panašaus. Dažniausiai, kai kalba užeina apie pasaulio pabaigą, žmonės įsivaizduoja sproginėjančius automobilius, kariuomenę, superagentus... Man patiko tai, kad šiame filme paskutiniąsias dienas herojai turi tas pačias bėdas, kurias turėjo visą gyvenimą, tiesiog jie nebeturi laiko nuo jų išsisukinėti ir privalo viską išspręsti“, – pasakojo K.Knightley. Ji pridūrė, kad net tuo atveju, jei artėtų tikroji pasaulio pabaiga, pati ji nenorėtų nieko apie tai žinoti. „Nežinia tokiu atveju yra palaima. Bet jei jau taip išeitų, kad turėčiau laukti to lemtingojo finalo, išgerčiau daug daug vyno“, – prisipažino jauna moteris.

Žavioji aktorė Keira Knightley kartu su filmo „Ieškokit Gudručio!“ aktoriumi Steve‘u Carellu jau nuo rugpjūčio 24 dienos Lietuvos kino teatruose pasirodys jautriame ir šiltame filme „Kartu iki pasaulio pabaigos“.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus