• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Kino teatre apsilankiusiems žiūrovams veidus teko slėpti po apsauginėmis kaukėmis
Autorius: ACME Film
2011-09-28 16:43:00

ACME Film

Šią savaitę visi, apsilankę "Akropolyje" įsikūrusiame kino teatre "Forum Cinemas", gavo nedidelę dozę šoko. Čia buvo paskleistas užkratas, todėl ryškiais kostiumais apsirengę žmonės kiekvienam, pakliuvusiam į infekuotą zoną, dalino specialias apsaugines kaukes. Išsigandusiems ir kaukes besimatuojantiems žiūrovams buvo pranešta: jau šį savaitgalį į Lietuvą atkeliauja veiksmo trileris "Užkratas", kuriame bus pasakojama apie baisų ir milijonus gyventojų visame pasaulyje pražudantį virusą.

 

"Žmonės kaukes ėmė, teiravosi, kas čia vyksta. Su kaukėmis tądien buvo galima pamatyti ir suaugusius vyrus, ir vaikus, nors, iš tikrųjų pasklidus epidemijoms, žmonės neskuba tokiais aksesuarais "puoštis". Viena moteris net sakė, jog kaukės neišmes ir pasinaudos tuomet, kai jau visai netrukus, kaip ir kasmet, predės siausti gripo epidemija. Beje, užkratą paskleisime ir kaukes dalinsime iki pat premjeros įvairiose Vilniaus vietose", - pasakojo kaukes dalinęs Gytis.

 

Juosta "Užkratas" pasakos istoriją apie žaibišku greičiu prasiveržusį naują, niekam nežinomą virusą, bei visuotinę baimę, kylančią iš nežinios, kaip su juo kovoti. Žmoniją neseniai gąsdinę paukščių bei kiaulių gripai prieš šį naująjį virusą atrodo tarsi juokinga infekcija. Norint išgyventi, rekomenduojama nieko neliesti ir net su niekuo nekalbėti.

Siekdami įveikti šį mirtiną virusą, jėgas suvienija geriausieji pasaulio medikai. Tačiau ir jie šįkart atrodo pasimetę ir bejėgiai: vakcinos nuo šio viruso nėra, ir niekas nežino, kaip gydyti užsikrėtusiuosius. O paprasti žmonės tuo tarpu bando išgyventi griūvančioje visuomenėje, kurioje panika sklinda greičiau nei pats virusas.

 

Filme išvysime visą Holivudo žvaigždyną: čia vaidmenis sukūrė Mattas Damonas ("Bornas", "Oušeno 11"), Marion Cotillard („Pradžia", „Edit Piaf. Rožinis gyvenimas"), Gwyneth Paltrow („Įsimylėjęs Šekspyras", „Geležinis žmogus"), Kate Winstlet („Skaitovas", „Titanikas"), taip pat Jude Law („Šerlokas Holmsas", „Šaltasis kalnas") ir Laurence’as Fishburne’as („Matrica", „Kuo čia dėta meilė?").

 

 

Nors filmas oficialiai kino teatruose pasirodys rugsėjo 30-ąją, dieną prieš tai vyks išankstinis "Užkrato" seansas. Kol laukiame Lietuvos kino teatrus pasieksiančio trilerio, siūlome pažiūrėti jau šį savaitgalį pasirodysiančio filmo anonsą:

 

http://youtu.be/YeIGKNaFaOoRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus