• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Kita svajonių komanda“ – kinuose nuo rugsėjo 21 dienos

Autorius: Eli.lt
2012-08-30 10:57:00

„Kita svajonių komanda“ – kinuose nuo rugsėjo 21 dienos
Norite laimėti bilietą į filmą? Siųskite nuotraukas el. paštu redakcija@eli.lt arba kelkite jas tiesiai ant Eli.lt FB klubo sienos, ir laimėkite kvietimą dviems į šį legendinį filmą!

Galvojate, kad apie krepšininkus pasakojantis filmas  „Kita svajonių komanda“ skirtas tik šio sporto gerbėjams ir vyrams? Klystate. Jis ir moterims sužadina stiprias emocijas. Filmo režisieriui Mariui Markevičiui ilgam įsiminė vienas žiūrovės komentaras, kurį ji pasakė po filmo seanso elitiniame „Sundance“ kino festivalyje, JAV. „Prie manęs priėjo amerikietė ir sako: esu keturių vaikų mama ir aš ketinu juos visus nusivesti į šį filmą. Gana tų negatyvių pasakojimų apie blogus dalykus, smunkančią ekonomiką. Mums reikia pozityvių, įkvepiančių istorijų, tokių, kaip ši“,- prisimena režisierius.

Kas tokio yra filme, kuris nuo šią žiemą įvykusios premjeros „Sundance“ kino festivalyje žavi tarptautinę žiniasklaidą, kino kritikus ir publiką? Filmą kūręs Marius Markevičius – JAV gimęs ir užaugęs Amerikos lietuvis – įdėjo į jį tai, kas suvirpina bet kokio amžiaus ir lyties žiūrovų širdis:  tai – mažo kova prieš didelį. Filmas pasakoja apie Lietuvos laisvės siekį prieš 20 metų, o  krepšinį vaizduoja kaip svarbią šio reiškinio dalį. Kita svajonių komanda“ nukelia į legendines 1992 m. Olimpines žaidynes Barselonoje, kuriose legendinė rinktinė – Arvydas Sabonis, Šarūnas Marčiulionis, Rimas Kurtinaitis, Valdemaras Chomičius bei kiti  mūsų krepšininkai – tąkart iškovojo bronzą. Tačiau, ir krepšininkams, ir visai Lietuvai medaliai prilygo auksiniams. Juk jie buvo laimėti prieš buvusią engėją, Sovietų Sąjungą.

Lietuvoje filmas „Kita svajonių komanda“ gerbėjų laukiamas daugiau nei pusmetį – visą šį laiką jis keliavo po tarptautinius kino festivalius. Pagaliau, mūsų kino teatrus „Kita svajonių komanda“ pasieks nuo rugsėjo 21 dienos. Filmą galima bus žiūrėti Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Kartu su lietuviais šio filmo labai laukia ir JAV žiūrovai. „Kita svajonių komanda“ suksis Amerikos kino teatrų ekranuose, o premjera įvyks rugsėjo pabaigoje Los Andžele.  Amerikietiškuose „iTunes“, kuri yra populiari muzikos ir video parsisiuntimo programa, vos įdėtas filmo anonsas tapo vienu žiūrimiausių.

Kita svajonių komanda

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus