• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Komedija „Meilė pagal grafiką“ persikelia į „Domino“ teatrą

Autorius: "Domino" teatras
2011-03-29 23:50:00

Komedija „Meilė pagal grafiką“ persikelia į „Domino“ teatrą

Nuo balandžio pabaigos kultinė Nacionalinio dramos teatro komedija „Meilė pagal grafiką“ perkeliama į „Domino“ teatrą.

 

Pagal garsaus komedijų genijaus Ray Cooney pjesę pastatytas spektaklis bus atnaujintas ir papildytas naujais aktoriais. Adolfo Večerskio režisuota komedija yra vienas populiariausių spektaklių Lietuvoje, garantuojantis be galo nuotaikingą linksmų ir kartais net absurdiškų situacijų dozę. Premjera Vilniuje vyks balandžio 29 d. 19 val. „Domino“ teatre.

Vaidina aktorių žvaigždynas

Kovo pradžioje paskutinį kartą Nacionaliniame dramos teatre parodytas spektaklis yra atnaujinamas ir perkeliamas į „Domino“ teatrą. Komedija garantuoja gerą nuotaiką ir britiškojo humoro dozę. Spektaklio premjera „Domino“ teatre numatoma balandį – tai bus įžanga į gastroles po didžiuosius Lietuvos miestus. „Džiaugiuos, kad A. Večerskio režisuotas ir vienas populiariausių spektaklių Lietuvoje įsilieja į mūsų teatro repertuarą. Tai  puiki dovana ne tik mūsų teatro mylėtojams Vilniuje, bet ir kituose miestuose, kuriuose taip pat pristatysime šią kultinę komediją“, – apie komediją „Meilė pagal grafiką“ sakė „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas.


Teatro scenoje susitinka Lietuvos aktorių žvaigždynas: Marius Jampolskis, Rimantas Giedraitis, Mindaugas Jusčius, Algirdas Dainavičius, Evaldas Jaras, Vytautas Rumšas vyresnysis, puikiai „Domino“ teatro žiūrovams pažįstama nuodėmingojo miesto gyventoja Gabija Ryškuvienė ir spektaklyje „DNR kodas“ vaidinanti Dalia Brenciūtė.

Apie meilę pagal grafiką

„Domino“ teatro žiūrovai tikrai prisimena istoriją apie vieną dviejų vyrų žmoną Dragicą. Šįkart istorija apie Džoną Smitą – paprastą Londono taksistą, vedusį dvi moteris.


Jis turi automobilį ir pats sau nustato darbo laiką, jo gyvenimas visiškai įprastas, išskyrus tai, kad jis turi dvi žmonas – Merę ir Barbarą. Kartą mėgindamas apginti senyvą moterį, jis yra sumušamas ir netenka sąmonės. Atsipeikėjusį Džoną Smitą policininkas Trotonas nugabena pas Merę, nors pagal grafiką tą vakarą jis turėjo grįžti pas Barbarą... Štai taip ir prasideda visi nesusipratimai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus