• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ lyderiais tapo Donatas Baumila ir Rasa Židonytė

Autorius: LNK, LNK nuotr.
2012-08-27 15:30:00

„Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ lyderiais tapo Donatas Baumila ir Rasa Židonytė
D.Baumila tapo lyderiu
Sekmadienį įvyko ilgai laukta LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ premjera, kurioje ant parketo debiutavo vienuolika šokėjų porų. 

Pirmą kartą šokių aikštelėje pasirodė dainininkė Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas, Renata Uzialkaitė ir Vadimas Šuško, šokėja Kristina Navickaitė-Tina ir Tadas Rimgaila, dainininkė Katažina Niemycko ir Dainius Dimša, atlikėjas Donatas Baumila ir Rasa Židonytė, grupės "Pikaso" narys Tomas Eigertas ir Nerilė Senulytė, aktorius Ramūnas Šimukauskas ir Beata Skaisgirytė, dainininkas Merūnas Vitulskis ir Ieva Žilienė, buvęs seimūnas Linas Karalius ir Rūta Ramanauskaitė, renginių vedėjas Juozas Liesis ir Elena Leonova, žandikaulių chirurgė Jurgita Grabauskienė ir Rimvydas Černajus. Komisijoje dirbo pirmininkė Edita Daniūtė, choreografas Aurelijus Liškauskas, etiketo ir elegancijos žinovas Giedrius Drukteinis bei jaunieji „Žuvėdros“ šokėjai, sportinių šokių čempionai Skaistė Svajonė ir Mamertas.

Tai buvo transliacija, kurioje netrūko staigmenų – Merūnas tiesioginio eterio metu per porų pirmąjį nerado durų į sceną, šokių aikštelėje aktorių Ramūną Šimukauską keitė Arūnas Valinskas, Rūta Mikelkevičiūtė po bučinio su Andriumi Butkumi žadėjo tęsinį, Juozas Liesis ir Elena kunigo buvo paskelbta šokių pora, žandikaulių chirurgė Jurgita Grabauskienė prisipažino sulysusi 18 kilogramų.

Edita Daniūtė buvo rūsti. Net vedėja Rūta Mikelkevičiūtė Editai sakė: „Aš jūsų bijau“. Ji be gailesčio taršė šokėjus ir rašė penketus.  
„Vienintelis pliusas tai – kad išmetėte partnerės“, - po šokio Linui Karaliui tėškė Edita. 

Merūną nuramino: „Neišgarsėsite kaip šokių čempionas“.

Po Valinsko pasirodymo komentavo: „Nepažinau nė vieno žingsnelio, nieko nesupratau – dešimt balų“.

Pagyrusi svorį metančią chirurgę, tą patį patarė padaryti ir partnerį Rimvydą Černajų. „Gražusis Černajus irgi gerai pasitaisęs“, - kritikos strėles leido Edita ir parašė Jurgitai ketvertą. „Čia tik dėl to, kad premjera“, - pagyrė save už dosnumą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus