• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Lietuvos kultūros padangėje naujas teatras
Autorius: Lina Smaidrytė
2011-10-05 17:48:00

Vilniaus Kamerinis Teatras – tai naujas teatras Lietuvos kultūros padangėje, kuriantis spektaklius suaugusiems ir vaikams. Teatro branduolį sudaro septyni, aukštajį teatrinį išsilavinimą turintys, aktoriai, studijavę skirtingose mokyklose pas skirtingus mokytojus .

Teatras siekia kurti įvairaus žanro spektaklius nuo klasikinės dramos, komedijos, amerikietiško miuziklo, spektaklių vaikams iki improvizuotų teatrinių muzikinių koncertų, todėl yra visiškai atviras profesionaliems pasiūlymams.

Viniaus Kamerinio Teatro meno vadovė Alicia Gian (JAV) aktorė, dainininkė, režisierė studijavusi Kansaso Universitete, tame pačiame mieste su bendraminčiais įkūrusi teatrą – Burhan Theatre Company. Nuo 2008 metų gyvena ir dirba Lietuvoje.

Sezoną teatras pradeda šių metų spalio 21 d. premjera tragikomedija „Kai žmonės vaidino Dievą“ pagal F.Goodrich ir A.Hackett pjesę „Anos Frank dienoraštis“ (rež. Alicia Gian), projektą remia Amerikos kultūros centras. Spektaklyje bus pasakojama apie 20 a. beprotybę kai dievų vietą užimti užsimanę tironai sprendė kas turi gyventi, o kas turi mirti. Vienas iš spektaklio herojų kalba: „Tai nemalonus darbas, bet tai istorinė misija ir ją reikia atlikti. Kai neliks nė vieno „kitokio“ – žmonės vėl galės laisvai vaikščioti gatvėmis“. Trylikametė Ana Frank ir dar septyni „neverti gyventi“ dvejus metus slapstėsi palėpėje įrengtoje slėptuvėje.

Kita laukianti žiūrovų premjera – gyvo garso lietuviškas miuziklas, pagal I. Šeiniaus romaną „Kuprelis“. Spektaklį režisuoja R. Banionis, muzika parašė kompozitorius J. Sakalauskas. Tai didelis projektas, kuriame žiūrovai išvys žinomus Lietuvos aktorius, muzikantus, dainininkus. Jausminga istorija apie gyvenimo malūną, kuriame persipina meilė, išgyvenimai ir viltis.

Ir dar viena staigmena – anglų kalba startavusio ir žiūrovų pripažinimo pelniusio amerikietiško miuziklo „Mirtinas bučinys“ ( No Way To Treat A Lady – orig.), rež. John Staniunas (JAV) lietuviška versija. Naujame miuzikle žiūrovas išvys naujus veidus. Vieną iš pagrindinių vaidmenų atliks aktorius J. Bareikis.

Grožis kuria grožį, todėl mes tikimės, kad naujai startavusio Vilniaus Kamerinio Teatro spektakliai palies ne tik protą, bet ir širdį.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus