• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

M.Damonas bučiuos M.Douglasą

Autorius: Jolanta Germanavičiūtė
2012-01-06 13:02:00

M.Damonas bučiuos M.Douglasą

Pranešama, kad visai neseniai vėžį įveikęs aktorius Michaelas Douglasas sutiko filmuotis biografiniame filme „Liberace“ (2013m.) ir atlikti jame pagrindinį vaidmenį. Filmas pasakoja garsaus džiazo pianisto, kompozitoriaus ir žymaus homoseksualo Liberace gyvenimo istoriją.


Paskutinę pramogų pasaulio atstovo meilę kino ekranuose įkūnys Holivudo žvaigždė Mattas Damonas, o filmą režisuos kino eksperimentų mėgėjas Stevenas Soderberghas. Kino pasaulio užkulisiuose nekantriai laukiama filmo pasirodymo, kadangi tiek M. Douglasas, tiek M. Damonas atliks sau itin nebūdingus vaidmenis, o savotiškas taisyklių laužytojas Tikimasi, kad S.Soderberghas juostą pavers vienu stipriausių metų filmų. Filme netruks atvirų meilės scenų, kurioms aktoriai intensyviai ruošiasi, o M. Damonas netgi juokauja, jog niekuomet neįsivaizdavo, kad kada nors teks bučiuotis su pačiu M. Douglasu.


Garsusis pianistas Liberace 1960-aisiais buvo itin populiaria figūra JAV ir Europoje. Nuolatiniai skandalai, ekscentriškas elgesys, iššaukiantys kostiumai, daugybė meilės nuotykių ir audringas asmeninis gyvenimas tapo pagrindu ne vienai biografinei knygai apie atlikėjo gyvenimą, o kino ekranuose muzikanto gyvenimo istorija atgis pirmą kartą.


Nuo darbų virtinėje besisukančio M. Damono neatsilieka ir jo partnerė filme „Mes nusipirkome zoologijos sodą“ aktorė Scarlett Johansson. Neurotiškojo režisieriaus Woody Alleno mūza netrukus išmėgins jėgas miuzikle. Prieš porą metų viso pasaulio kino žiūrovų širdis užkariavusio filmo „Karaliaus kalba“ (orig. „The King's Speech“, 2010) režisierius Tomas Hooperis jaunąją aktorę jau mato naujajame savo filme „Vargdieniai“ (orig. „Les Misérables“), sukurtame to paties pavadinimo Viktoro Hugo romano  motyvais.


Skelbiama, kad Eponinos vaidmeniui svarstomos Taylor Swift, Lea Michele, Evan Rachel Wood ir Scarlett Johansson kandidatūros, tačiau pats režisierius savo filme linkęs matyti „Pasiklydę vertime“ žvaigždę S.Johansson. S. Johansson, kaip viena iš kandidačių atlikti Eponinos vaidmenį buvo pasirinkta neatsitiktinai. Šviesiaplaukė aktorė 2008-aiais ir 2009-aisiais išleido po solinį muzikos albumą, kuriame ištikimiausi aktorės gerbėjai galėjo išgirsti jos kuriamas dainas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus