• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Miuzikle „Tadas Blinda“: nuo šeimyninio dueto iki šviesų šou

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-11-09 07:20:00

Miuzikle „Tadas Blinda“: nuo šeimyninio dueto iki šviesų šou
"Domino" teatro nuotr.

Ūkanotą lapkričio 8-osios vakarą jaukiame „Domino“ teatre žiūrovai išvydo miuziklo „Tadas Blinda“ premjerą. Po metų pertraukos į didžiąją sceną sugrįžęs miuziklas atsinaujino ne tik naujai sukurtomis dainomis, bet ir atlikėjais.  Pusantros valandos trukęs dviejų dalių miuziklas salėje nepaliko abejingų žiūrovų. Kiekvieną atliktą kūrinį lydėjo garsios ovacijos, o po miuziklo premjeros kiekvienas atlikėjas gavo didžiules puokštes gėlių.


Scenoje pasirodė gerai žinomi veidai


Susirinkusiuosius į miuziklą „Tadas Blinda“ pakerėjo tokie arijų atlikėjai kaip Jokūbas Bareikis (Tadas Blinda), Vaida Genytė (Morta), Renata Voitechovskaja (Kristina), Povilas Meškėla (Motiejus), Deivis Norvilas (Gruinius) Ignas Misiūra (Tijūnas). Visi jie atliko Andriaus Mamontovo ir ir Gintauto Venislovo kūrinius, kuriuos lydėjo nuolatiniai aplodismentai ir susijaudinę žvilgsniai.


Daugiausiai aplodismentų sulaukė Vaidos Genytės atlikta Mortos arija, priverčianti susimąstyti apie gyvenimą, laimę ir meilę. Abejingų nepaliko ir uždainavęs šeimyninis duetas – Renata Voitechovskaja ir Deivis. Išskirtinai jiems po miuziklo Renatos dukrytė įteikė gėlių. Taip pat širdį plakti stipriau privertė ir dainomis paversti Kristinos ir Tado Blindos bei kitų veikėjų pašnekesiai, o mistišką aplinką kūrė Gabrielius Liaudanskas-Svaras, stovėjęs šalia didžiulės knygos ir sekęs Tado Blindos istoriją.

 

Tarp žiūrovų – žymūs žmonės


Į miuziklo „Tadas Blinda“ premjerą atėjo visas būrys plačiajai visuomenei žinomų žmonių. Akį traukė į premjerą atėję Inga Paksaitė-Stumbrienė su vyru Aivaru Stumbru, Daiva Anužytė-Kasiulaitienė su vyru, Adolfas Večerskis su žmona, Vladas Kovaliovas, Baiba Skurstenė, Agnė Armoškaitė, Dainius Barzinskas ir kiti gerai žinomi veidai.


Eli.lt primena, jog neseniai publikavo „Domino“ teatro pranešimą, kuriame buvo trumpas interviu su miuziklo režisieriumi Ramūnu Marcinkum. Jame jis teigė, jog „profesionalių dainininkų ir aktorių komanda bei A. Mamontovo muzika herojaus (Tado Blindos) gyvenimą prikels tarsi iš naujo”. Po įvykusios premjeros galima šiuos žodžius patvirtinti ir pridurti, jog gera muzika, profesionalūs atlikėjai, jauki aplinka ir mini šviesų spektaklis pasiekė širdį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus