• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Nauji Golubevų išbandymai filme „Meilė kaip seilė 3“
Autorius: Forum Cinemas
2011-02-25 15:16:00

Forum Cinemas nuotr.
Smagi rusiška komedija „Meilė kaip seilė“ (orig. „Lubov Morkov 3“) sulaukė trečiojo, ir paskutinio, savo tęsinio. Nuo kovo 11 dienos kino ekranuose vėl galėsime stebėti pakvaišusios ir kiek keistokos Golubevų šeimos nuotykius.

Kartu praleidę penkiolika santuokos metų, Marina (akt. Kristina Orbakaitė) ir Andrejus (akt. Goša Kucenko) patyrė toli gražu ne visus įmanomus išbandymus. Vieną dieną ant sutuoktinių durų slenksčio išdygsta uošviai – poezijos mėgėja Elžbieta (akt. Lija Achedžakova) ir pulkininkas Vladimiras (akt. Vladimir Menšov). Tarpusavyje sutariantys kaip šuo su kate, uošviai užverda nuotykių ir nesusipratimų virtinę. Šeimynai teks įveikti gausybę išbandymų ir galų gale išspręsti savo problemas. O juk ten kur šeimas lydinčios problemos, ten ir profesorius Koganas (akt. Michail Kozakov), pasiruošęs bet kurią akimirką ištiesti pagalbos ranką. Kieno kūne šįkart atsidurs Marina ir Andrejus?

Trečiojoje juostos dalyje išvysime du naujus veidus – Elžbietą ir Vladimirą, Golubevų tėvus, kuriuos įkūnijo garsūs aktoriai Lija Achedžakova ir Vladimiras Menšovas. Režisierius Sergejus Ginzburgas teigė, jog šių kino veteranų filmavimasis juostoje jam buvo didelė garbė, o vos pradėjus filmuoti „Meilė kaip seilė 3“ jis suprato, jog apie geresnius kandidatus negalėjo net pasvajoti. Tuo tarpu aktorius Goša Kucenko visuose savo interviu pabrėždavo kaip smagu buvo filmuotis trečiojoje dalyje ir kokie nuostabūs yra legendiniai kino aktoriai. „Esu didelis Vladimiro Menšovo talento gerbėjas. Jis puikus ir man didelė garbė dirbti kartu su juo“ – sakė Goša Kucenko.

Tuo tarpu Lija Achedžakova, net du mėnesius atkakliai priešinosi, atsakydama filmuotis šioje juostoje. Filmo prodiuseris Renatas Davletiarovas įkalbėjo režisierių Sergejų Ginzburgą pakartoti garsiojo Eldaro Riazanovo žygį pas Inokentijų Smaktunovskį, kuomet jis įkalbinėjo aktorių vaidinti filme „Saugokis automobilio“. Tuomet Smaktunovskis griežtai teigė nesifilmuosiantis, tačiau atkaklusis Riazanovas palaužė aktoriaus ryžtą per liūtį pasirodęs ant jo durų slenksčio su tortu ir glėbiu gėlių. Po tokio paties žygio filmuotis galų gale sutiko ir Lija Achedžakova, vėliau pasakojusi, jog jai labai patiko filmo partneriai ir darbas, viręs filmavimo aikštelėje. „Kai man siūlo vaidmenį, ne tik stengiuosi įvertinti savo galimybes, tačiau ir pasidomiu filmavimo grupės sudėtimi. Man svarbu, kas bus mano partneriai ir kas režisuos juostą. Sužinojusi, jog Vladimiras Menšovas sutiko filmuotis „Meilė kaip seilė 3“ be galo nudžiugau – juk jis puikus aktorius! Žaviuosi juo kaskart išvydusi kino ekrane“, - sakė L. Achedžakova.

Įkalbėti vaidinti garsųjį aktorių ir režisierių Vladmirą Menšovą, 1980-aisiais pelniusį Berlyno kino festivalio Auksinį lokį už legendinę juostą „Maskva netiki ašaromis“ ir 1981-aisiais iškovojusį Oskarą geriausio užsienio filmo kategorijoje, nebuvo sunku. „Skaitydamas scenarijų labai juokiausi. Supratau, jog iš jo gausis puiki situacijų komedija. Kadangi niekada nevaidinau nieko panašaus, man buvo labai įdomu išbandyti save naujame kino žanre. Juolab, kad vaidinau su garsiąja Lija Achedžakova – ji nuostabiai įkūnijo savo personažą, o juk jos vaidmuo iš tiesų nelengvas. Ji nuostabi“ – gražių žodžių juostos partnerei negailėjo kultinis režisierius.

Pagrindinio vaidmens atlikėja Kristina Orbakaitė žada, jog „Meilė kaip seilė 3“ nuo pirmųjų dviejų savo seserų išsiskirs intriguojančiu siužetu, gausybe komiškų situacijų ir ras kelią į įvairaus amžiaus žiūrovų širdis. „Manau, kad po filmo peržiūros žmonės supras, kad jog visų svarbiausia šeimoje – santarvė. Priešingu atveju, jūsų gali laukti Golubevų likimas“, - juokėsi aktorė.

Nuotaikinga situacijų komedija visai šeimai Lietuvos didžiuosiuose kino ekranuose jau nuo kovo 11 dienos.

 www.forumcinemas.lt


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus