• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Net 127 „Oskaro” laureato sukurti ateiviai
Autorius: ACME Film
2012-05-21 16:05:00

Jau šį savaitgalį kino teatrus pasieks beveik milijardą JAV dolerių pasaulyje surinkusio filmo „Vyrai juodais drabužiais” trečioji dalis. Šioje 3D juostoje drauge su Willu Smithu ir Tommy Lee Jonesu  dar vaidina Joshas Brolinas, kuris žinomas iš tokių filmų kaip „Šioje šalyje nėra vietos senukams", „Tikras išbandymas", „Kai sutiksi aukštą tamsiaplaukį". Į akis krenta tai, kad Willas Smithas naujausioje juostoje atrodo nė diena nepasenęs, nors nuo pirmojo „Vyrų juodais drabužiais“ filmo praėjo net 15 metų. 


Po dešimties metų pasirodysiančioje naujausioje „Vyrai juodais drabužiais” dalyje laukia jau trys vyrai juodais drabužiais, novatoriški ginklai, galingi automobiliai, 3D šaudyklės, anekdotinės situacijos, kosminiai mūšiai, retro stiliaus mados, pramogų verslo garsenybės bei daugybė išradingai atrodančių ir originaliai atakuojančių ateivių  pasirodymų. 


Trečią kartą „Vyrų juodais drabužiais" misiją režisuojantis Barry Sonnenfeldas pasikvietė nepakeičiamą pagalbininką - makiažo ir grimo specialistą Ricką Bakerį („Kaip Grinčas Šv. Kalėdas vogė", „Pakvaišęs profesorius", „Vilkolakis"), kuris už savo nuostabius darbus yra gavęs net 7 „Oskaro" statulėles. Vieną iš statulėlių jam atnešė pirmoji fantastinės veiksmo komedijos „Vyrai juodais drabužiais" dalis. 


Ricką Bakerį labai pradžiugino scenarijaus autorių idėja sugrįžti į praeitį, atlaisvinusi vadžias kūrybingai vaizduotei. Jis sukūrė 127 kardinaliai skirtingų ateivių retro stiliaus išvaizdą ir neatsispyrė pagundai suvaidinti vieną legionierių. Kiekvienas ateivis turės išskirtinį charakterį ir vis keistesnius saviraiškos bruožus, nepaisant jam skirto pasirodymo laiko.


Filme „Vyrai juodais drabužiais 3“ Ricko Bakerio sukurti filmo veikėjai privers sugrįžti į 1960-uosius, kur ateiviai vaizduojami kaip mažos žalios būtybės su milžiniškomis kaukolėmis ar nežemiško povandeninio pasaulio žmogystos. Garsus grimo ir makiažo specialistas ypač puikiai padirbėjo su aktoriumi, kurio akiduobėse bus įstatytos dvi juodos skylės, o išvaizdą dar labiau paaštrins groteskiškos ryškios raukšlės.


Šmaikštus ir įtraukiantis filmas „Vyrai juodais drabužiais 3“, kuriame epizodinius vaidmenis atliko tokie garsūs atlikėjai kaip Lady Gaga, Nicole Scherzinger, Pitbullis ir Justinas Bieberis, Lietuvoje pasirodys jau šį penktadienį, gegužės 25 dieną. Beje, filmams „Vyrai juodais drabužiais“ garsenybių pasirodymai ne naujiena – antrojoje dalyje 2002-aisiais yra pasirodęs velionis popkaralius Michaelas Jacksonas. Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus