• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Pasaulio hip hopo čempionas O. Staniulionis: sportiniai šokiai liko nepasiekiama svajonė
Autorius: TV3
2011-07-19 22:31:00

TV3

„Nuo mažens norėjau šokti sportinius šokius. Su pavydu stebėdavau šokėjus. Būdamas devynerių vienas, be mamos, nuėjau į pramoginių šokių būrelį – deja, manęs nepriėmė. Taip pasirinkau gatvės šokius, o sportiniai šokiai liko tarsi nepasiekiama svajonė“, – prisipažįsta „Šok su manimi“ dalyvis Olegas Staniulionis.

Hip hopo pasaulio čempionas, šokių projekto „Tu gali šokti“ choreografas, nuo rudens ant parketo suksis su profesionalia šokėja Rūta Ramanauskaite, pernai šokusia su žymiausiu šalies dviratininku – Raimondu Rumšu.
 
2006-ųjų hip hopo pasaulio čempionate drauge su kolegomis iš Lietuvos Olegas laimėjo Pasaulio čempionų titulą. Hip hopo šokėjas dvejus metus dirbo Boriso Moisejevo komandoje Maskvoje, o šiuo metu, kartu su choreografu, žiūrovams pažįstamu iš projekto „Tu gali šokti“, Kęstučiu Baranausku lieja parkaitą „F.U.“ studijoje.

„Su ta pačia ‚street dance‘ šokėjų kolegų komanda planuojame ir šiemet vykti į pasaulio čempionatą, rengiamą Šveicarijoje. Gali būti, kad vienai savaitei teks ‚dingti‘ iš projekto“, – sako O. Staniulionis.
 
Jo treneris – choreografas, projekto „Tu gali šokti“ kolega, jėgas ant „Šok su manimi“ parketo išbandęs Gintaras Svistunavičius.

„Kažkada aš jį įtraukiau į ‚street dance‘ stilių, dabar jis iš manęs bandys nulipdyti sportinių šokių šokėją“, – šypsosi Olegas ir priduria: „Savo partnerei Rūtai iškart pasakiau: „Daryk iš manęs ką nori – klausysiu, mokysiuosi, stengsiuosi, nes labai noriu išmokti šokti.”
 
„Olegas labai šiltas, mandagus žmogus, ko tikrai nesitikėjau. Man, kaip šokėjai, viskas bus tarsi choreografinis eksperimentas – iš partnerio daug ko išmoksiu, o man jį teks ‚perlaužti‘ į visai kitą stilių. Bus labai įdomu! Olegas laisvas, atsipalaidavęs žmogus – labai gilinasi į šokio subtilybes, nori suprasti viską iš pagrindų. Beje, malonu, kad jis dėmesingas ir manim rūpinasi – juk dirbant drauge tai labai svarbu“, – komplimentų partneriui negaili Rūta.

Didysis „Šok su manimi“ projekto pristatymas įvyks rugpjūčio 29 dieną įspūdingame TV3 naujojo sezono „Mano TV3. Čia šviesu!“ atidaryme prie Baltojo tilto Vilniuje. TV3 naujasis sezonas šiemet prasidės drauge su Europos vyrų krepšinio čempionatu.

Trečiasis „Šok su manimi“ sezonas – nuo rugpjūčio 29 dienos!Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus