• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Paulas W.S.Andersonas: „Dirbti su zombiais labai smagu“

Autorius: ACME Film
2012-09-18 08:10:00

Paulas W.S.Andersonas: „Dirbti su zombiais labai smagu“
dirbti su zombiais – smagu
Naujasis režisieriaus Paulo W.S.Anderseno fantastinis veiksmo trileris „Absoliutus blogis: Atpildas 3D“(angl. „Resident Evil: Retribution“) jau šiandien pasiekė Lietuvos kino teatrus. Šioje, penktojoje, „Absoliutaus blogio“ epopėjos dalyje pagrindinė herojė Alisa pabunda klastingosios „Umbrella“ korporacijos širdyje ir tęsia kovą su grėsmingu T virusu bei aršiomis nemirėlių – zombių – pajėgomis.

Alisai, kurią įkūnija kinomanams gerai pažįstama Milla Jovovich, talkina nauji bendrininkai ir seni bičiuliai. Filme pasirodo aktoriai Michelle Rodriguez, Sienna Guillory, Kevinas Durandas, Shawnas Robertsas, Colinas  Salmonas, Azijos kino pažiba Li Bingbing ir kiti. Žvelgiant į puikią M.Jovovich fizinę formą ir įspūdingus triukus sunku patikėti, kad jau praėjo dešimtmetis nuo pirmosios „Absoliutaus blogio“ dalies, kurioje P.W.S.Andersonas nustebino pasaulį neregėtu vaizdo žaidimo perkėlimu į kino ekranus.

Naujausiame filme „Absoliutus blogis: Atpildas 3D“ blogis dar sustiprėja. Kaip portalui Dreadcentral.com sakė P.W.S.Andersonas, filmuodamas šią juostą jis norėjo sukurti tikrą postapokaliptinį epą. „Apokalipsė apima visą pasaulį ir ši „Absoliutaus blogio“ dalis ta, kurioje neišvengiamai ateina laikas žmonijai susigrumti su priešu arba baigti savo egzistavimą“, – kalbėjo režisierius.

Zombiai įgavo naujų galių

„Absoliutaus blogio“ gerbėjai neabejotinai pastebės, kad naujausiame filme mėsėdžiai negyvėliai tampa kur kas sumanesni – jie gali naudotis ginklais ir važinėtis motociklais. Šios frančizės zombiams tai didžiulė evoliucija. „Nemirėliai jau yra tiek protingi, kiek leidžia jų suvokimo ribos, tačiau jie neturi tikro intelekto. Kompiuteriniuose žaidimuose T virusas vadinamas „Las Plagas“ virusu. Infekuotieji atrodo tarsi zombiai, gali judėti ir turi tam tikrą protinių gebėjimų ratą. Tobulėjant kompiuteriniam žaidimui, tobulėjo ir jo nemirėliai, jų progresas atrišo mums rankas kuriant filmą. Tai gerai, nes stipresni priešai yra didesnis iššūkis mūsų herojams“, – portalui Io9.com sakė P.W.S.Andersonas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus