• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Pirmąkart Lietuvoje baleto žvaigždžių gastrolės
Autorius: “Domino” teatras
2011-02-28 16:41:00

Asmeninio arch. nuotr.
Lietuvą krečiančiam baleto virusui „Domino“ teatras taip pat neatsparus, todėl iškilmingai praneša, kad Nerijaus Juškos baleto ir šokių mokykla pristato vieną gražiausių 2011 m. pavasario renginių – koncertą „Lietuvos baleto žvaigždės“. Pirmąkart baleto žvaigždės gastroliuos Lietuvoje. Koncerte šoka N. Juška, A. Paulauskas, O. Konošenko ir M. Hamanaka, Kauno valstybinio muzikinio teatro šokėjai ir N. Juškos baleto ir šokių mokyklos auklėtiniai. Premjera – jau kovo 9 d. Tauragėje. Vėliau koncertą turės galimybę išvysti Klaipėdos (kovo 11 d.), Jonavos (kovo 14 d.), Utenos (kovo 21 d.), Ukmergės (balandžio 4 d.), Mažeikių (balandžio 11 d.), Šiaulių (balandžio 12 d.) ir Panevėžio (balandžio 13 d.) žiūrovai.

Baletas iš kino salės žengia į Lietuvos koncertų sales

Ši žiema skirta baletui – netyla kalbos apie „Juodosios gulbės“ premjerą, o „Domino“ teatras kartu su N. Juškos baleto ir šokių mokykla Lietuvai pristato išskirtinį projektą – koncertą „Lietuvos baleto žvaigždės“. Kai kurių Lietuvos miestų žiūrovai turės galimybę pirmąkart išvysti užburiančią baleto magiją, mėgautis aukščiausio lygio pasirodymais ir būriu šokio profesionalų. „Jau seniai galvojau apie tokį renginį. Labai norėjau, kad baletą pamatytų ne tik Vilniaus, bet ir mažesnių miestų gyventojai“, – pasakoja N. Juška ir priduria, kad šiuo projektu nori meną pritraukti prie visuomenės, siekia, kad jis nebūtų smukdomas, bet taptų visiems prieinamas ir suprantamas. „Spektaklio programa leis žmonėms nugrimzti į kitą pasaulį: į prabangą, meilę, neapykantą...“ – apie koncertą pasakoja N. Juška.

Pasak baleto primarijaus, toks koncertas Lietuvoje organizuojamas pirmą kartą. Projektas išskirtinis tuo, kad suvienija Nacionalinio operos ir baleto teatro žvaigždes, geriausius Kauno valstybinio muzikinio teatro šokėjus ir N. Juškos baleto ir šokių mokyklos auklėtinius.

Baleto ir modernaus šokio jungtys

Šokėjai žiūrovams dovanos gražiausių pasaulio miuziklų šokių interpretacijas: „Gulbių ežero“
„Karmen“, „Spragtuko“, „Miegančiosios gražuolės“, „Vasarvidžio nakties sapno“ ir kt.  Scenoje pasirodys garsiausi šalies baleto meistrai: N. Juška, A. Paulauskas, O. Konošenko bei M. Hamanaka ir jaunieji N. Juškos baleto mokyklos auklėtiniai. Anot N. Juškos, labai svarbu, kad į pasirodymą bus įtraukti jo vadovaujamos mokyklos vaikai, kurie šoka dar tik kelis mėnesius. „Jiems labai svarbu, kad turės galimybę scenoje pasirodyti su garsiausiomis ir už darbą apdovanotomis baleto žvaigždėmis. Noriu, kad jie kuo greičiau pajustų scenos kvapą ir dvasią, nes tai užburia visam gyvenimui“, – patirtimi dalijasi baleto primarijus.

Koncerte susipins baletas ir modernus šokis. Kauno valstybinio muzikinio teatro šokėjai scenoje šoks puikiai įvertinto jų spektaklio „Dulkių spindesys“ ištrauką. Taip visiems parodys, kad gyvenime svarbiausia yra meilė, net tada, kai ji gimsta šiam jausmui svetimoje ir nepalankioje aplinkoje.
 
Repertuaras:
Kovo 9 d., 18 val. Tauragės kultūros centre
Kovo 11 d., 18 val. Klaipėdos koncertų salėje
Kovo 14 d., 18 val. Jonavos kultūros centre
Kovo 21 d., 18 val. Utenos kultūros centre
Balandžio 4 d., 18 val. Ukmergės kultūros centre
Balandžio 11 d., 18 val. Mažeikių kultūros centre
Balandžio 12 d., 18 val. Šiaulių dramos teatre
Balandžio 13 d., 18 val. Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatre


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus