• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

PREMJERA! Kabaretas-miuziklas “(Ne)kalta meilė”

Autorius: Klubas „New York Club“
2012-03-17 08:26:00

Kovo 22d. (ketvirtadienį) klube „New York Club“ (Kalvarijų g. 85) premjera – šou baletas „CODA“ iš Klaipėdos pristato žaismingą kabaretinį miuziklą „(Ne)kalta meilė“ su aktore Egle Jackaite, baleto soliste Inga Briazkalovaite, Gediminu Norvaišu (gr.“Tabasco“ solistas), profesionaliais šokėjais ir aktoriais. Iš viso pastatyme dalyvauja 11 atlikėjų, kabaretas pastatytas pagal legendinio miuziklo „Čikaga“ muziką, siužeto motyvus ir dabartines aktualijas. 


Pagrindinė siužeto linija – tai  dviejų scenos moterų likimai, kai  iš tviskančios scenos abi herojės netikėtai  nubloškiamos į kalėjimą, kur  – kita realybė, kitokie santykiai, kitos taisyklės.  Čia yra tik du keliai – palūžti  arba gelbėtis.  Abi moterys  supranta,  kad  niekas, išskyrus jas pačias, jomis nebesirūpins, kad  reikia ne konkuruoti, o veikti išvien, ir svarbiausia, tikėti - koks bebūtų gyvenimas – tai didysis žaidimas su laiminga pabaiga!

Ypatingai šiame muzikiniame spektaklyje išsiskiria aktorės Eglės Jackaitės vaidmuo.  Pramogų pasaulio naujienas sekantys žiūrovai supras, kad aktorės dainų tekstai  – tikras Eglės gyvenimas. Visos jos paskutinių metų skausmingos gyvenimo peripetijos bei intrigos. Meilė, aistra, išdavystė... „(Ne) kaltoje meilėje“  Eglė  žiūrovams  dar kartą atveria sielą, apnuogina širdies žaizdas.  

 „(Ne)kalta meilė“ pastatyta laikantis pagrindinių kabareto taisyklių: prie staliukų lengvai bendraujanti publika, nedramatizuojant,  su humoru  pateikiamos aštrios ir atpažįstamos gyvenimo aktualijos, populiari muzika, daugiaprasmiai dainų tekstai, užburiantys  šokiai, šmaikštus vedėjas.  Visiems šiems elementams susiliejus į visumą nebelieka abejonių, kodėl  būtent vodevilis ir kabaretas labiausiai išpopuliarėjo Amerikoje didžiosios depresijos metais. 

Dalyvauja:

Kalinė EGLĖ – Eglė Jackaitė;
Kalinė INGA – Inga Briazkalovaitė;
ADVOKATAS  - Gediminas Norvaišas (grupės “Tabasco“ solistas);
Kiti personažai – šou baleto CODA solistai;
Konferansjė – Viačeslavas Mickevičius;

Choreografija - Inga Briazkalovaitė;
Kostiumai – Aina Zinčiukaitė;
Pastatymas– Inga Briazkalovaitė  ir Audra Umbrasienė;
Prodiuserė – Eglė Jackaitė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus