• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Romantiškiausi filmai: TOP15

Autorius: Eli.lt
2015-10-10 10:00:00

Romantiškiausi filmai: TOP15
Puodelis karštos arbatos, minkštutis pledas ir romantiškas filmas yra geriausias jaukaus vakaro receptas. Siūlome peržvelgti geriausių, jausmų ir meilės kupinų bei niekaba nepabostančių romantiškų fimų TOP15.

„Užrašų knygelė“ (The Notebook)
Pagal populiarią Nicholas Sparks novelę pastatytas filmas, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko aktoriai Ryan Gosling ir Rachnel McAdams. Kultinis ir ne vieną ašarą priversiantis nubraukti filmas pasakoja apie niekada nesibaigiančią meilę, nugalinčią visas kliūtis.

„Kai Haris sutiko Salę“ (When Harry Met Sally)1989-aisiais sukurtas filmas nepraranda populiarumo ir šiandien. Aktorių Meg Ryan ir Billy Crystal įkūnyti personažai sprendžia amžiną problemą - ar moteris ir vyras gali būti tik draugais, ar seksas gali sugriauti bičiulystę, ar galima neigti tarp dviejų žmonių tvyrantį potraukį?

„Tegyvuoja meilė“ (Love Actually)Kalėdinės dvasios persmelktas filmas parodo, kad mūsų gyvenimuose pilna meilės. Ji tvyro jaukiuose namuose, stikliniuose ofisuose, skubėjimo pilnuose oro uostuose ir mokykliniuose suoluose. Ji įvairi, gyva, naivi, lengva ir labai sudėtinga, skaudinanti, gluminanti. Filme susipina 8 skirtingos meilės istorijos, kurias kuria mylimi aktoriai - Hugh Grant, Keira Knightley, Alan Rickman, Billy Bob Thornton, Rowan Atkinson ir kt.

„Piršlybos“ (The Proposal)Daugelyje romantinių filmų vaidmenis sukūrę aktoriai Sandra Bullock ir Ryan Reynolds įkūnijo savimi pasitikinčios knygų redaktorės ir jos asistento santykių istoriją - iš Kanados kilusiai karjeristei gresia deportacija, tad ji pamelavo migracijos tarnybai apie sužadėtuves su iš tiesų nekenčiamu kolega...

„Brangusis Džonai“ (Dear John)Netikėtai prasidėjusi kareivio ir studentės meilės istorija priverčia susimąsti apie amžiną meilę, jausmų puoselėjimą per atstumą, pareigos mylimajam ir tėvynei jausmą. Pagrindinius vaidmenis sukūrė jaunosios kartos romantinių filmų aktoriai Channing Tatum ir Amanda Seyfried.

„Graži moteris“ (Pretty Woman)Richard Gere ir Julia Roberts išgarsinęs filmas pasakoja apie lemtingą turtingo verslininko ir prostitutės pažintį: jie panašūs savo vidumi, tačiau jų kasdienybė skiriasi it diena ir naktis. Viso pasaulio žiūrovus sužavėjusiame filme gausu komiškų scenų, jautrių pokalbių ir puikios muzikos.

„Velniop tą Sarą Maršal “ (Forgetting Sarah Marshall)Jason Segel suvaidino jautrų, dėmesingą ir iki ausų įsimylėjusį vyruką, kuris tiesiog dievina savo įnoringą merginą. Kristen Bell suvaidino šią įnoringą televizijos žvaigždę, sudaužiusią romantiko širdį. Nusprendęs pamiršti mylimąją jis iškeliauja pailsėti į Havajus, o ten susiduria su kito vyro glėbyje įsitaisusia buvusiąja...

„Vestuvių dainininkas“ (The Wedding Singer)Aktorių Adam Sander ir Drew Barrymore personažai nuolat apsupti laimės, džiaugsmo ir meilės. Jis - vestuvių daininkas. Ji - padavėja vestuvėse. Jiedu niekaip neranda asmeninės laimės, įsivelia į santykius su netinkamais žmonėmis ir kaskart renka savo sudaužytų širdžių šukes, tačiau nė nesusimąsto, kad jiems skirtas žmogus visai šalia...

„Įsimintinas kelias“ (A Walk to Remember)Pagal Nicholas Sparks parašytą bestselerį sukurtas filmas pasakoja Shane West suvaidinto „kietuolio“ ir Mandy Moore įkūnytos leukemija sergančios merginos istoriją. Visiškai skirtingi žmonės įsimyli, mokosi vienas iš kito ir semia gyvenimą pilnomis saujomis.

„Jaunavedžiai“ (Just Married)Ashton Kutcher suvaidino paprastą vaikinuką, kuris dirba menkutės radijo laidos vedėju ir įsimyli mielą, tačiau turtingų tėvelių išlepintą merginą (aktorė Brittany Murphy). Romantiškų jausmų ir aistros apimta pora, didelei jų draugų ir šeimos narių nuostabai, susituokia ir leidžiasi į povestuvinę kelionę Europoje. Iš skirtingos aplinkos kilusių jaunuolių skirtumai netrukus išryškėja...

„Draugiškas seksas“ (Friends With Benefits)Justin Timberlake ir Mila Kunis suvaidino du bičiulius, kurie išgyvena skausmingus išsiskyrimus ir niekaip nesugeba sukurti tvirtų ir juos tenkinančių santykių. Jiedu nusprendžia, kad puikaus sekso neturėtų temdyti sudėtingi santykiai, tačiau jau netrukus kūniški malonumai ima pintis su įsižiebiančiais jausmai.

„Dar nebučiuota“ (Never Been Kissed)Vienas pirmųjų didelio pasisekimo sulaukusių Drew Barrymore filmų, kuriame garsi aktorė įkūnijo kuklią, neišvaizdžią, truputį keistoką dienraščio darbuotoją. Mergina turi grįžti į nekenčiamą mokyklą, kurioje teko patirti nemažai patyčių ir skausmo, tačiau galbūt šįkart viskas klostytis kitaip?

„Be abejo, turbūt“ (Definitely, Maybe)Jautriame filme puikiai atsiskleidžiama ne tik vyro ir moters meilė, bet ir švelnumo bei jautrumo kupini tėčio ir dukrelės santykiai. Tėvą suvaidinęs Ryan Reynolds pasakoja savo dukrai jo paties išgyventas meilės istorijas, viena iš trijų jose figuruojančių moterų yra jos mama.

„Vedybų planuotoja“ (The Wedding Planner)Tobulas, preciziškai sustyguotas, nepamirštamas ir tiesiog pasakiškas vestuves organizuojanti Jennifer Lopez suvaidinta planuotoja puikiai iliustruoja pasakymą batsiuvys be batų - meilės švenčių organizatorės asmeniniame gyvenime taurių jausmų tikrai nėra gausu. O tuomet ji susipažįsta su vienos svarbiausių klienčių sužadėtiniu...

„Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų“ (How to Lose a Guy in 10 Days)Humoro kupinoje, labai lengvoje romantinėje komedijoje susitinka du priešingas užduotis vykdantys karjeristai, siekiantys įdrodyti savo tiesą. Kate Hudson vaidinama žurnalistė privalo parašyti asmenine patirtimi paremtą straipsnį ir išdėstyti, kaip reikia „priversti“ vaikiną su tavimi išsiskirti vos per 10 dienų. Matthew McConaughey personažas siekia viršininkui įrodyti savo, kaip moterišką rinką ir pačias dailiosios lyties atstoves puikiai išmanančio reklamos specialisto, profesionalumą - vyrukas užsibrėžęs susirasti merginą ir apsukti jai galvą vos per 10 dienų.  Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus