• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Su kuriuo „Hario Poterio“ veikėju norėtų pavakarieniauti J.K.Rowling?

Autorius: ACME Film
2011-07-22 08:10:00

Su kuriuo „Hario Poterio“ veikėju norėtų pavakarieniauti J.K.Rowling?
ACME Film arch. nuotr.

Kol kino teatruose naujausia ir paskutinė Poteriados dalis „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis“ muša rekordus ir žeria milijardus istorijos kūrėjams, šie įvairiuose interviu atskleidžia vis daugiau įdomybių apie mylimiausius herojus. Neseniai paklausta, kuris „Hario Poterio“ veikėjas labiausiai patinka, berniuko burtininko „mama“ vadinama rašytoja J.K. Rowling teigia, jog atsakymas – paprastas:  ,,Šioje vietoje turbūt nebūsiu labai originali ir nieko nenustebinsiu: dievinu Harį Poterį, Hermiona Įkyrėlė man primena mane pačią vaikystėje. Tačiau turbūt nustebsite, kai pasakysiu, jog mieliausiai prie vakarienės stalo sėsčiau su Dumbldoru“.

Pasak garsiausios pasaulio rašytojos, iš šio veikėjo būtų galima daug ko pasimokyti. „Atrodo, vakarienė būtų išties intriguojanti. Diskutuotume apie įvairiausius dalykus, norėčiau išgirsti jo patarimų. Neabejoju, kad kiekvienas mūsų gyvenime norėtų turėti po savo Dumbldorą“, - sako J.K. Rowling.

Albas Persifalis Valfrikas Brajanas Dumbldoras (angl. Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore) – tai fiktyvus Poteriados veikėjas. Jis – Hogvartso burtų ir magijos mokyklos direktorius, kurį pirmame ir antrame Hario Poterio filmuose vaidino Richardas Harrisas. Pastarajam mirus, ekrane jį pakeitė Michaelas Gambonas.

Į kino istoriją jau spėjusi patekti naujausia ir paskutinė, aštuntoji, Poteriados dalis „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis” stebina ne tik įspūdinga kova tarp Hario Poterio ir piktojo valdovo Voldemorto, bet ir atskleidžia, kaip prasidėjo berniuko istorija bei nuotykiai.

Laukiamiausia šių metų juosta vadinamame filme, kurį režisavo paskutines tris dalis sukūręs Davidas Yatesas, vėl pamatysime puikiai pažįstamus Danielį Redcliffe`ą, Emmą Watson, Rupertą Grintą,  Bonnie Wright, Ralphą Fiennesą. Paskutinioji dalis yra vienintelė iš visų aštuonių, kino teatrus pasiekusi 3D formatu. Ji ir užbaigia dešimtmetį trukusią ir visame pasaulyje pažįstamo burtininko galių turinčio berniuko istoriją.

Filmas „Haris Poteris ir Mirties relikvijos. 2 dalis” jau dabar rodomas Lietuvos kino teatruose ir jau spėjo tapti populiariausia iki šiol mūsų šalyje rodyta Poteriados dalimi. Štai naujausias juostos anonsas:
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus