• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Tadas Blinda. Pradžia“: duoklę lietuviškam kinui atidavė daugiau nei šimtas savanorių

Autorius: ACME film
2011-06-03 08:32:00

„Tadas Blinda. Pradžia“: duoklę lietuviškam kinui atidavė daugiau nei šimtas savanorių
Istorinėje juostoje „Tadas Blinda. Pradžia“ pamatysime ne tik gerai lietuviams pažįstamus aktorius, bet ir daugiau nei šimtą savanorių, sutikusių filme įsiamžinti visiškai negaudami jokio atlygio. „Drįstu sakyti, kad išvis nebuvo nei vieno žmogaus, kuris filme dirbo už pinigus.Visi buvo ten, nes norėjo, svajojo, tikėjo. Didžiuojuosi tuo, kad dauguma ėjo pas mus dėl smalsumo, prisiminimų, nuoširdžiai, darbus atliko nepriekaištingai, o kai kuriems šis filmas tapo dar ir puikia investicija į ateitį“, - apie kaip pats vadina „kultūrinius mainus“ pasakoja „Tadas Blinda. Pradžia“ režisierius Donatas Ulvydas.

Priaugintų nagų nepamatysime

„Norinčių vaidinti tikrai buvo labai daug. Žmonėms turbūt patiko pati idėja ir jie noriai ėjo filmuotis, neimdami jokio atlygio. Tadas Blinda - legenda, lietuviškas herojus, taigi prisidėti prie šio filmo kūrimo, manau, buvo garbės reikalas“, - pasakojo atrankas vykdžiusios kompanijos „Editos kastingas“ direktorė ir kastingo režisierė Valdonė Maksvytytė.

Pasak jos, į filmavimo aikštelę pateko toli gražu ne visi norintys: „Vis tik filmas ne apie šiuos laikus, taigi į kadrą negalėjo pakliūti mergintos su dažytais plaukais, priaugintais nagais ar ilgalaikiu makiažu. Daugeliui šiuolaikiškai pernelyg trumpai kirptų vyrukų taip pat turėjome sakyti „ne“. O dar ir kostiumų buvo ne visokių dydžių, tai irgi gerokai praretino norinčiųjų gretas. Kiek žinau, laimingieji liko labai patenkinti ir nekantriai laukia „Tadas Blinda. Pradžia“ premjeros“.

Proga susipažinti su kūrybos procesu

„Dar vaikystėje iš darželio draugų išsiskirdavau savo didžiuliu noru visur sudalyvauti ir viską paragauti. Ši savybė mane „kankina“ iki šiol, todėl net nedvejodamas sutikau sudalyvauti istorinio nuotykių filmo kūrybos procese. Man tai buvo didžiulė garbė, nes senąjį filmą apie Tadą Blindą žiūrėjau net kelis kartus, o sudalyvavęs naujojo filmavime galiu pasigirti, jog esu vienas iš nedaugelio, kuris žino, kas jame vyks“, - sako masinėje kovos scenoje suvaidinęs Marius.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus