• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Trečiojo „Šok su manimi“ sezono dalyviai ruošiasi šokių stovyklai (balsavimas)

Autorius: TV3
2011-08-05 15:55:00

Nuo rugpjūčio 29 dienos TV3 televizija sveikinsis naujuoju šūkiu „Mano TV3. Čia šviesu!“, kviesdama įsilieti į šokių sūkurį su populiariausio projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ poromis. Profesionalūs šokėjai ir pirmuosius pramoginių šokių žingsnelius ant parketo žengiantys jų partneriai intensyviai ruošiasi trečiojo projekto sezono, gavusio meilės vardą, pasirodymams. Pirmoji tiesioginio eterio „Šok su manimi“ laida TV3 eteryje startuos jau rugsėjo 3 dieną, šeštadienį, 19.00 val.

Ryškiausių Lietuvos ir Latvijos garsenybių būryje – dainininkai Vaida Genytė, Justas Lapatinskas, Dominykas Vaitiekūnas, Kristina Ivanova, Deividas Norvilas-Deivis, Evelina Sašenko ir Lauris Reinikis, verslininkė Danguolė Stachura, TV3 laidų vedėjos Eglė Skrolytė-Liesienė ir Daiva Anužytė-Kasiulaitienė, iliuzionistas Mantas Wizardas, aktorė Dalia Michelevičiūtė, pasaulio hiphopo čempionas Olegas Staniulionis, daugybės grožio konkursų nugalėtoja Renata Voitechovskaja ir „Šok su manimi“ svečias – profesionalus pokerio lošėjas Antanas Guoga.

„Visi projekto dalyviai ruošiasi į stovyklą Anupriškėse, Trakų rajone, prie Gilužio ežero. Šokėjai į šią keturių dienų stovyklą deda labai daug vilčių ir, be abejo, tikisi, kad laikas prabėgs kaip smagi „cementovkė“, tačiau ten jų laukia labai didelis darbas, – detales atskleidžia „Šok su manimi“ prodiuserė Neringa Kavaliauskienė. – Jau suplanuotas treniruočių grafikas. Rytais šokėjų lauks apšilimas, tada – krosas ir trys šokių treniruotės kasdien. Ilsėtis tikrai nebus kada!“

Į šokių stovyklą projekto dalyviai išvyks po didžiojo „Šok su manimi“ pristatymo vakarėlio, kuris įvyks rugpjūčio 17 dieną. Jei šokėjai, po intensyvių repeticijų, dar turės jėgų pramogauti, „Tony Resort” pramogų ir poilsio parke jų laukia jodinėjimas žirgais, laipiojimas lynais tarp medžių, upėtakių gaudymas, pirtis, sauna, irstymasis, sporto aikštynai, o virtuvės šefas žada paruošti tokį valgį, kad „Šok su manimi“ dalyviai įgaus naujų jėgų.

Trečiasis „Šok su manimi“ sezonas – naujame sezone „Mano TV3. Čia šviesu!“ nuo rugpjūčio 29 dienos!

 

Kuri "Šok su manimi" projekto pora Jums atrodo simpatiškiausia?
Daivos ir Tomo;
18 (12.33 %)
Dalios ir Olego;
4 (2.74 %)
Danguolės ir Deivido;
3 (2.05 %)
Deivio ir Katerinos;
9 (6.16 %)
Dominyko ir Justinos;
33 (22.6 %)
Eglės ir Mariaus;
12 (8.22 %)
Evelinos ir Manto;
12 (8.22 %)
Justo ir Gretos;
6 (4.11 %)
Kristinos ir Tado;
14 (9.59 %)
Manto ir Viktorijos;
10 (6.85 %)
Olego ir Rūtos;
1 (0.68 %)
Renatos ir Vytauto;
2 (1.37 %)
Vaidos ir Sauliaus;
22 (15.07 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus