• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Žirklės" - kriminalinė komedija, kuriai pabaigą kuria žiūrovai  3 

Autorius: Gabija Lunevičiūtė
2011-08-29 09:24:00

 „Domino“ teatras šį rudenį žiūrovams ruošia įspūdingą staigmeną. Pirmą kartą Lietuvos teatro istorijoje į spektaklį atėję žmonės galės jį ne tik žiūrėti, jame dalyvauti, bet ir lemti pabaigą. Teatro ir televizijos žvaigždėmis spindinti komedija „Žirklės“ – jau spalio 14 dieną!
Komedijos „Žirklės“ veiksmas vyksta kirpykloje, virš kurios gyvena garsi pianistė. Vieną dieną kirpykloje apsilanko inspektorius (vaidina Vaidotas Martinaitis) ir praneša, kad muzikantė nužudyta. Įtariamaisiais tampa visi kirpykloje esantys žmonės (vaidina Ineta Stasiulytė, Larisa Kalpokaitė, Aistis Mickevičius ir kt.), o kas kaltas, po tyrimo turės nuspręsti liudininkais tapę žiūrovai.


Dėmesį kaustančios įtariamųjų apklausos, painūs alibi ir intriguojanti aktorių bei susirinkusių žiūrovų akistata – tai daugiau nei 2 valandų juoko ir azarto dozė! O finalas, kaskart vis kitoks,  priklauso tik nuo susirinkusios publikos!


Šis ypatingas spektaklis pastatytas pagal vokiečių rašytojo ir psichologo Paulo Portnerio scenarijų. Juo buvo tiriama, kaip žmonės suvokia realybę. Komedija „Žirklės“ pirmą kartą parodyta Jungtinių Amerikos Valstijų scenoje dar 1976 m. Nuo to laiko jau suvaidinta daugiau nei 50 tūkstančių spektaklių visame pasaulyje. Komedija „Žirklės“ 1997 m. įtraukta į Gineso rekordų knygą kaip ilgiausiai JAV scenose be pertraukos vaidinama pjesė, taip pat įvertinta rašytojų  America‘s Raven Award (skiriamu detektyviniams kūriniams) ir Charlie Chaplino apdovanojimais.


„Mūsų teatras žengia dar vieną novatorišką žingsnį Lietuvos teatrų istorijoje ir pristato unikalų spektaklį, kuris savo forma bus vienintelis Lietuvoje. Žinoma, tai bus didžiausia mūsų teatro premjera ši sezoną. Pastatymas reikalauja ypač daug profesionalaus darbo, todėl džiaugiamės, kad pavyko suburti tokią komandą“, – pasakoja „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
idomu
2012-11-08 09:05:14
Ar galetu man kas atsakyti, ar sis spektaklis suaugusiems? Ar galima i ji vestis vaika 10 metu?
viltis
2011-10-21 17:13:00
spektaklis pats gal ir puse bedos. Bet jau tautos lygis kuriant pabaiga, ,,stulbinantis".
Ir per ilga antroji dalis. Manau , kad rezisieriui dar yra kur pasistengti. Aukstesnio lygio link.
Juk siuo metu tik meninkai ir gali kelti tautos lygi ir suvokima.Tad pigus spektakliai lietuvaiciams tikrai ne i nauda.
Tas
2011-09-30 20:02:23
Kodel siauliuose nebus? :((