• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Appasionante”: „Stengiamės publiką suvilioti ne tik garsu, bet ir vaizdu“

Autorius: Daumantas Kairys
2012-03-21 13:11:00

„Appasionante”: „Stengiamės publiką suvilioti ne tik garsu, bet ir vaizdu“

Gražios, seksualios ir nepaprastai talentingos – taip pasaulio spauda apibūdina italų dainininkių trio „Appassionante“ atlikėjas. Neveltui kolektyvo pavadinime užkoduota aistra, meilė ir ugnis. Trys sopranai Giorgia Villa, Stefania Francabandiera ir Mara Tanchis jau balandžio 22 d. Vilniaus kongresų rūmuose įrodys, kad yra vertos visų joms skiriamų gerų žodžių ir pakerės Lietuvos publiką koncerte, kuriame susilies muzika ir grožis.


Klasikos ir pop stilių dainas atliekančios „Appassionante“ gražuolės gali pasigirti itin plačia koncertų geografija. Jų pasirodymai vyksta nuo Neapolio ir Lisabonos iki tolimojo Mauricijaus, nuo Vokietijos miestų iki pat Kazachstano. Atlikėjos yra koncertavusios FIFA bei UNICEF renginiuose, sukūrė populiarumo sulaukusią dainą „Wings“, skirtą skrydžių bendrovei „Air Berlin“, ir taip krito į daugelio vokiečių širdį, taip pat italės yra klasikinių muzikos festivalių dalyvės.


Klasikai suteikė seksualumo


MTV „Appassionante“ merginas vadina seksualiosios klasikos atstovėmis. „Visos trys jos turi klasikinės muzikos balsus, tačiau žvilgtelėjus į dainininkes atrodo, kad jos labiau tiktų šokių muzikos scenai nei operos scenai. Išties neįprasta, kad klasikos atlikėjos taip priblokštų savo grožiu. Jos jaunos, spontaniškos ir nuostabiai gražios. Tad nieko keista, kad ir „Appassionante“ muzika tobulai suderina tradicinės klasikos ir populiariosios muzikos detales“, – apie itales atsiliepė žinomo muzikinio kanalo kritikai. 


Kaip sako viena solisčių Mara, mąstymas, kad klasika ar operos arijos yra nuobodžios ir pasenusios, nėra teisingas. „Operinė ir klasikinė muzika yra visiškai moderni. Tiesiog atlikėjas privalo ją taip suvokti ir taip interpretuoti“, – aiškino ji.


Pasak gražuolės Giorgios, kolektyvo muziką aistros pripildo Viduržemio jūros tautos temperamentas. „Į muziką sudedame viską, ką mylime gyvenime. Tai džiaugsmo, melancholijos ir aistros gyventi garsai, tačiau stengiamės publiką suvilioti ne tik garsu, bet ir vaizdu“, – kalbėjo dainininkė. Kolegė Stefania pridėjo, kad jos grupėje „Appassionante“ sujungė dvi įkvepiančias komunikacijos formas. „Niekur nenurodyta, kad privalome į sceną lipti vilkėdamos tradicines, uždaras sukneles. Erotiškumas ir muzika yra du labai daug aistros savyje turintys bendravimo būdai. Sujungti kartu, jie tampa labai įtaigūs“, – įsitikinusi S.Francabandiera.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus