• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Atlanta džiaugiasi atsikračiusi buvusio vyro ir jo meilužės
Autorius: LNK
2008-06-16 00:00:00

"Inna" nuotr.
Plačiai nuskambėjusios dainininkės Atlantos (Elenos Puidokaitės) ir jos vyro Oskaro Silevičiaus skyrybų istorijoje LNK laida "Super L.T." pirmadienį padės tašką.

Daugiau nei metus užtrukusioje meilės dramoje – atomazga. Šią savaitę baigėsi teismų maratonas tarp Atlantos ir advokato O. Silevičiaus dėl dukrytės išlaikymo. Buvusios poros santykių dramą daugiau nei metus sekė visa Lietuva. Pora iš pradžių spinduliavo meile, planavo bendrą ateitį, pagaliau džiaugėsi Atlantos nėštumu. Tačiau viskas lyg kirviu buvo nukirsta iškart gimus Saulei. Atlanta sužinojo, jog mylimasis susitikinėja su kita, su turtingo verslininko dukra Ieva Juzeliūnaite.

Oskaras paliko ką tik mamyte tapusią Atlantą. Negana to, pareikalavo įrodyti, kad dukra tikrai jo. Dainininkė spėliojo, kad nepasitikėjimą pasėjo būtent nauja advokato išrinktoji Ieva Juzeliūnaitė. Pastaroji garsiai pylė ant Atlantos purvą. Taip prasidėjo garsios rietenos, konfliktai, pasibaigę teismais.

Atlanta įrodė, kad Oskaras - mažosios Saulės tėvas, tačiau dar turėjo pasiekti, kad teismas priteistų Oskarui išlaikyti dukrą. 1000 litų per mėnesį - tiek už vaiko išlaikymą turės mokėti advokatas O. Silevičius. Tiesa, jis savo dukrą aplankė vos kelis kartus nuo jos gimimo. Per Vaikų dieną savo pirmąjį gimtadienį švenčiančios Saulės net nepasveikino...

O. Silevičius nesugebėjo "Super L.T." žurnalistams paaiškinti, kodėl taip elgiasi. Jau kurį laiką visas Vilnius ūžia, jog nuo buvusio Atlantos mylimojo dabar vaiko laukiasi ir Ieva Juzeliūnaitė. "Super L.T." paklaustas, ar antruoju savo vaiku jis rūpinsis taip pat, kaip pirmuoju, O. Silevičius pabruko uodegą.

Pati Atlanta nelinkusi plačiai komentuoti nei teismo sprendimo, nei jos dukrytės tėvo elgesio. Tačiau dainininkė džiaugiasi, kad Oskaras su Ieva Juzeliūnaite ją pagaliau paliko ramybėje...

Pirmadienį, 19.10 val., LNK laidoje "Super L.T." - Atlantos pergalė, besiblaškantis Oskaras ir galbūt naujos dramos pradžia.

Taip pat skandalingoje laidoje pamatysime: Sunku patikėti, bet orusis tenoras Merūnas Vitulskis ir trapioji dainininkė Karina Krysko turi vieną bendrą bruožą - abu yra tikri greičio ir adrenalino fanatikai. Merūnas vis taikosi išbandyti savo baimės ir drąsos ribas - tai gumą prisirišęs šokinėja, tai greičio pedalą per daug spaudžia. Karina taip pat prisipažino, jog vairuoti jai - tikras poilsis ir malonumas. Ne veltui ji – naujosios LNK laidos "Pinigų taksi" vedėja, naujai iškepta taksi vairuotoja. O lenktyniauti Karina nebijo nei su vyrais, nei su moterimis.

Ir Merūnas, ir Karina liepos viduryje susirungs LNK žvaigždžių "drago" trasoje Palangoje. Tada ir paaiškės, kuris yra kietesnis.

Lietuviškai dainuojantis italas Andre Zappa dairosi ne į lenktynes, o į kalėjimą. Jis nusprendė praskaidrinti Panevėžio pataisos namuose kalinčių moterų kasdienybę. Romantiškomis dainomis Andre tikisi įkvėpti viltį moterims, kurios gyvenime matė ir šilto, ir šalto. "Super L.T." kilo įtarimas, kad idėją dainuoti įkalinimo įstaigoje Andre nusižiūrėjo nuo grupės "Yvos". Tačiau tai ne tiek svarbu. Kur kas svarbiau - dainininkų išsiilgusios ir dėl italo alpusios kalinės... "Super L.T." pamatysime jas kartu dainuojančias su Andre.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus