• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Bavarija“ griaudės: „Meilės angelai grįžta!“

Autorius: Eli.lt
2015-12-10 16:26:00

„Bavarija“ griaudės: „Meilės angelai grįžta!“
Netrukus dvidešimtąjį gimtadienį švęsianti sėkmingiausia visų laikų Lietuvos popmuzikos vyrų grupė „Bavarija“ ryžosi vieninteliam jubiliejiniam gyvo garso pasirodymui. Tai bus ne tik išskirtinė proga gyvai pamatyti grupę, atliekančią garsiausias savo dainas, bet ir iš naujo panirti į tuos jausmus, smagiausius įvykius, kuriuos išgyveno tūkstančiai kartu su „bavarų“ muzika augusių, brendusių, šėlusių, tyrai liūdėjusių, karštai mylėjusių grupės bičiulių.

„Meilės angelai grįžta!“ – taip vadinasi vienintelis grupės „Bavarija“ pasirodymas, su trenksmu įvyksiantis gimtosios Klaipėdos „Švyturio“ arenoje vasario 14-ąją. Valentino, kitaip - Meilės dieną, grupė švęs ir pirmojo savo pasirodymo 20-metį.

Žinantys, kuo pastaraisiais metais gyveno grupė, dar prieš porą savaičių nebūtų tuo patikėję. Tačiau ir neįtikėtina tampa įmanoma!

„Norime surinkti į vieną vietą senus draugus, vėl būti drauge, šėlti ir linguoti, pasidalinti prisiminimais apie pačias gražiausias gyvenimo akimirkas, kas buvo taip svarbu ir ypatinga. Galbūt kas akies krašteliu pamatys savo pirmąją meilę ar puls į glėbį seniai matytam bičiuliui, klasiokui, kiemo draugui. Mes vėl visi kartu praleisime tas kelias ypatingas džiaugsmo valandas“, - laukimo nuotaikomis dalijasi „bavarai“ Deivydas, Juozas ir Vilius.Pirmą kartą „Bavarijos“ pavadinimas viešai nuskambėjo 1996 metų vasario 13-ąją Vilniuje, vienos radijo stoties organizuotame „Ilgiausio bučinio“ konkurse. Išsyk perspektyviausia grupe pavadintas kolektyvas tądien atliko pirmąjį hitą „Ką gi tu slepi?“. Tai buvo fenomenalios sėkmės pradžia.

„Bavarija“ visą laiką buvo savarankiška grupė. Ji nesislėpė už prodiuserių ar realybės šou valdytojų nugarų. Visus kelius popscenoje ir šalia jos „bavarai“ nuėjo tik savo kojomis. Tie patys trys žmonės – Deivydas Zvonkus, Juozas Liesis ir Vilius Tarasovas - buvo ir besišypsantys scenos artistai, ir dainų kompozitoriai, tekstų autoriai, aranžuotojai, atstovai spaudai, vadybininkai, vairuotojai, ir… neužmirštamų skandalų kūrėjai.

Grupė surengė daugiau nei 600 gyvo garso pasirodymų Lietuvoje bei užsienyje, išleido 10 studijinių albumų, įrašė aibę topuose karaliavusių singlų, kuriuos įsigijo daugiau nei ketvirtis milijono žmonių. „Bavarija“ pelnė gausybę įvairiausių apdovanojimų ir nominacijų - Geriausias debiutas, Perspektyviausia grupė, Geriausia daina, Geriausia Lietuvos metų grupė, Populiariausias albumas ir t.t.

„Bavarija“ yra vienintelis muzikinis kolektyvas Lietuvoje, oficialiai įvertintas net triskart platininio disko apdovanojimu. Iki šiol niekas mūsų šalyje šio pasiekimo nėra net pakartojęs! Tūkstantiniai gerbėjų chorai miestų aikštėse visoje Lietuvoje šėlo, lingavo, verkė ir šypsojosi kartu dainuodami legendines dainas „Noriu lėkt“, „Amžiną meilę“, „Aš tavo, tu mano“, „Mes čia!“, „Mums jūra iki kelių!“, „Saulė, saulė danguje“, „Angelai“, „Mylėk karštai, gyvenk linksmai“ ir dar dešimtis kitų superhitų. Šie kūriniai kasdien sukosi kasečių ar CD grotuvuose bei radijo stočių eteryje.Nors grupė oficialiai niekada nebuvo paskelbusi apie veiklos nutraukimą, vis dėlto paskutinis studijinis albumas buvo išleistas dar 2005-aisiais, o aktyvi koncertinė  veikla nevyko visą pastarąjį dešimtmetį.

Netikėtas pasirodymas muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A., kurį lydėjo dešimčių tūkstančių gerbėjų rankų miškas ir tūkstančių balsų choras, dainavęs  žinomiausias „Bavarijos“ dainas bei prašęs pakartojimo, vėl įkvėpė „bavarus“.

„Po tik ką smagiai pasiūbuoto mano ir Deivydo gimtadienio visi pajutome - pasiilgome vieni kitų, juokelių, bendros veiklos ir gero laiko. O dar ir grupės jubiliejus... Visiems mums nušvito vienu metu - darom! Du skambučiai telefonu ir mūsų norai virto koncertu. Vasario 14-ąją susitiksime Klaipėdoje!“ - džiaugsmu dalijasi Juozas.   

„Jau repetuojame su gyvo garso grupe bei styginių kvartetu. Pakvietėme pritarti mūsų draugus, dainavimo virtuozus grupę „Capella’A“. Kartu su mumis scenoje bus net 11 muzikantų. Viską atliksime gyvai. Stengsimės, kad dainos spinduliuotų tą pačią visų prisimenamą nuotaiką, bet su dar didesne energija, su dar didesniu polėkiu. Puikiai žinomi kūriniai suskambės visiškai naujoje kokybėje“, - kūrybinės virtuvės paslaptimis dalijasi reiklumu sau pasižymintis kompozitorius, pagrindinis „Bavarijos“ dainų muzikos autorius ir aranžuotojas Deivydas Zvonkus.

„Labai laukiu šio pasirodymo. Man patinka iššūkiai, jie mane užveda. Pasiilgau „bavarų“, mes turėjom nerealų laiką. Labai džiaugiuosi, kad šįkart „Bavarija“ suskambės taip, kaip aš visada norėjau - su gyvos muzikos grupe. Repeticijos dar tik prasidėjo, bet mano oda jau šiurpsta nuo to, ką mes darome. Bus taip gerai, kaip niekada nebuvo. Daugelis atpažįsta grupę iš smagių, užvedančių dainų. Bet „Bavarijos“ muzika visada buvo labai įvairi. Koncerte ypatingai nuskambės už širdies griebiančios, jautrios, itin muzikalios dainos. Būtent jos, atliekamos gyvai, atskleis visą savo grožį“, - apie pasiruošimą pasakoja auksinis „Bavarijos“ balsas Vilius.  Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus